نمناک سرگرمیگوناگون راز داستان ترسناک عروسک شیطانی و معرف آنابل
عروسک آنابل ، راز عروسک آنابل
یکی از دیدنیهای موزه اسرارآمیز کانکتیکت عروسکی جن زده و مرموز آنابل است.آنابل عروسک جن زده ای است که توسط روح یک دختر تسخیر شده و هم اکنون در موزه اوکالت نگهداری میشود.

آیا ماجراهای ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد

در سال 1970 یک زن عروسکی مدل Raggedy-Ann به نام آنا بل از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که در کالج بود خرید. دخترش عروسک را دوست داشت و آن را در آپارتمانش گذاشته بود، اما او و هم خانه اش خیلی زود متوجه اتفاقات عجیبی شدند که مربوط به عروسک میشد.

از زمان اولین فیلم Conjuring یک سوال ذهن تماشاگران را مشغول کرد:داستان این فیلم تا چه حد بر اساس واقعیت بود؟ آیا واقعا عروسک حقیقی آنابل وجود دارد؟ و اگر چنین است آیا به اندازه عروسکی که در فیلم نشان داده شد شیطانی است؟
 
جواب اولین سوال بله است، واقعا چنین عروسکی وجود دارد. با این حال باور کردن یا نکردن داستان هایی که درباره این عروسک گفته شده به خودتان بستگی دارد.

سوال دم کمی پیچیده تر است. تنها چیزی که مشخص است آن است که داستان های واقعی آنابل ثابت کرده اند گاهی واقعیت از داستان خیلی بدتر است.

عروسکی که باعث چنین آسیب هایی شده حالا در موزه اِد و لورن وارِن نگهداری می شود. عروسک را داخل یک جعبه شیشه ای با هشدار ” باز نکنید ” نگهداری می کنند.

با اینکه عروسک واقعی آنابل با آنچه در فیلم Annabelle:Creation وجود دارد خیلی متفاوت است، اما بسیاری از چیزهای ترسناکشان با هم یکسان است.

ظاهر این عروسک بسیار فریبنده است. لورن وارن در باره آنابل می گوید:این ظاهر عروسک نیست که ترسناک است، بلکه آنچه درونش است ترسناکش می کند:شیطان.

عروسک آنابل

راز عروسک آنابل

شاید وارن ها به لطف فیلم Conjuring مهمترین بخش داستان باشند اما این شروع ماجرا نیست و خیلی قبل از آن اتفاقاتی افتاده است.

شروع ماجرای ترسناک عروسک آنابل از سال 1970 شروع شده است زمانی که یک مادر برای دخترش دُنا که دانشجوی پرستاری بود به عنوان هدیه تولد از فروشگاه اسباب بازی فروشی یک عروسک می خرد.

در آن زمان دُنا با دوستش آنجی زندگی می کرد و یک ماه از کادویی که مادرش به او داده بود می گذشت.

عروسیک خیلی زود ماهیت واقعی خود را نشان داد و برای این دو دختر تبدیل به یک کابوس واقعی شد.

 عروسک آنابل

حقیقت عروسک آنابل

آنابل با چند حرکت اندک کارش را شروع کرد – گاهی اوقات دستش را تکان می داد. چیزهایی که می توان به راحتی توجیهشان کرد.

دُنا و انجی برایشان سوال نمی شد که چرا آنابل از روی صندلی به زمین آمده – شاید افتاده؟ اما خیلی زود حرکات افزایش پیدا کرد و دیگر نتوانستند توجیهی بیاورند.

آنها عروسک را در اتاق دُنا می گذاشتند و سپس آن را بیرون اتاق انجی پیدا می کردند. طولی نکشید که امور از کنترل خارج شد. دو دختر ادعا می کردند که آنابل به آنها حمله می کند و حتی اقدام به خفه کردن یکی از دوستانشان کرده.

حملات عروسک آنابل

لو دوست نزدیک این دو دختر خیلی نسبت به عروسک بد بین بود و حس می کرد این عروسک تسخیر شده است. اما آنها توجهی نکردند و می گفتند این فقط یک عروسک است. اما داستان روی شیطانی تری به خود گرفت و آنان را وادار به اقدام کرد.

آنها در قسمت های مختلف آپارتمان خود یادداشت هایی را پیدا کردند که به ظاهر زیاد عجیب نبود به جز اینکه چیزهایی عجیبی روی کاغذ های پوستی نوشته شده بود و دخترها نمی دانستند آنها از کجا می آیند.

هر یادداشت پیامی متفاوت داشت، ” به لو کمک کن ” و ” به ما کمک کن ” تنها دو نمونه از پیام هایی بود که با خطی کودکانه نوشته شده بودند.

یک روز دُنا از سرکار بر می گردد و متوجه خون روی دست های عروسک می شود.

آنابل سر جای همیشگی اش روی تخت بود، اما لکه های قرمز روی دستش چشم دُنا را گرفت – به نظر خون می آمد. گویا مایع قرمز رنگ از درون خودِ عروسک بیرون می آمد.

دیگر همه چیز خیلی جدی شده بود و دخترها باید کمک می گرفتند. بنابراین از یک مدیوم ( احضار کننده روح ) کمک خواسته شد.

احضار روح و روحِ یک دخترِ مرده

اولین مدیم بعد از یک جلسه احضار روح یک تیئوری را مطرح کرد. او برای دخترها داستان دختر هفت ساله ای را گفت که سالها پیش مرده بود.

بر اساس گفته های مدیم ساختمان آپارتمان درست جایی بود که جسد دختر پیدا شده بود. وقتی عروسک به این آپارتمان برده شده بود روح آنابل ظاهرا آنجا بوده و به عروسک علاقه مند شده و خواسته که آن را تسخیر کند. و بدین ترتیب دختر واقعی – آنابل هیگینز – تبدیل می شودبه عروسک آنابل.

در یک عمل پیش بینی نشده و شگفت انگیز دخترها تصمیم می گیرند آنابل را نگه دارند. در واقع دو دختر دلشان به حال عروسک و دختر مرده می سوزد اما این احساس همدردی دوامی نمی آورد.

یک سری کابوس و تصورات وحشتناک به سراغ دُنا می آید و این هم باعث نمی شود عروسک را کنار بگذارد اما وقتی دوستشان لو مورد حمله قرار می گیرد دوباره رو به کمک خواستن می آورند.

حمله وحشیانه عروسک

به نظر می رسید که عروسک اصلا از لو خوشش نمی آید.

یک شب لو از خوابی عمیق بیدار می شود بلافاصله وحشت به سراغش می آید. او کابوسی بد دیده بود اما این بارحسش متفاوت بود.

لو بیدار شده بود اما توانایی حرکت را نداشت. به اطراف اتاق نگاه می کند اما چیزی نمی بیند. سپس شروع می شود. او پایین را نگاه می کند و می بیند آنابل پایین پایش ایستاده، عروسک به آرامی شروع به بالا رفتن از پایش می کند، از روی قفسه سینه اش می گذرد و همانجا می ماند. چند لحظه بعد دست های عروسک دور گردن لو قفل می شود و شروع به خفه کردنش می کند. لو می گوید بعد از این اتفاق از هوش رفته و صبح روز بعد به هوش آمده و اصلا نمی دانسته این اتفاق واقعا افتاده بود یا یک کابوس بوده.اما روز بعد جواب این سوالش را گرفت.

لو در اتاق انجی به دنبال نقشه بود تا خود را برای یک سفر جاده ای آماده کند که صدایی را از اتاث دُنا می شوند اما دُنا در خانه نبوده.

لو فکر می کند کسی بی اجازه وارد خانه شده اما زمانی که متوجه می شوند صدا مربوط به آنابل بوده از وحشت بی حرکت می شود و ترسش دیگر بهبود پیدا نمی کند.

لو وارد اتاق دُنا می شود اما کسی را آنجا نمی بیند، آنابل به جای اینکه مثل همیشه روی تخت باشد روی صندلی نشسته بوده و چیز دیگری تغییر نکرده بود. لو به سمت عروسک می رود اما ناگهان فلج وحشتناکی را در کل بدنش حس می کند و احساس می کند کسی پشت سرش است.

احساس فلج در منطقه قفسه سینه اش افزایش می یابد. به پایین نگاه می کند جای پنجه می بیند طوری که گویی کسی رویش پریده و به شدت با پنجه به آو ضربه می زند. روی هم هفت اثر پنجه ایجاد می شود، سه ضربه عمودی و چهار ضربه افقی، همگی داغ و سوزان.

لو با وحشت به اطرافش نگاه می کند اما هیچکس جز خودش آنجا نبوده. هیچ توضیحی جز آنابل به ذهنش نمی آید.

توضیح؟

آثار خراش را دیگران نیز می توانستند ببینند. اما به شکل اسرار آمیزی اثر خراش ها در عرض دو روز خوب شد. هیچ اثری هم از آنها وجود نداشت.

دُنا با یک کشیش به نام پدر هگان تماس گرفت اما او گفت این موضوع مربوط به ارواح است و او به قدرت بالاتری نیاز دارد. با اِد و لورن تماس گرفته شد.

عروسک آنابل

راز عروسک آنابل

این زوج مانند شکارچیان ارواح بودند و به این مسائل رسیدگی می کردند. آنها خیلی زود متوجه شدند عروسک روحی شیطانی و غیر انسانی دارد.

وارن گفت این عروسک تسخیر نشده است اما توسط یک روح کنترل می شود. اشیاء بی جان را نمی توان تسخیر کرد اما ارواح می توانند به آنها متصل شوند.

زوج وارن به موقع باخبر شدند چون آنها احساس می کردند کارهای آنابل در ادامه می توانست باعث مرگ یکی از اعضای آن خانه شود.

آپارتمان طی فرآیندی تمیز شد، اِد در این مورد می گوید:معنویت فضای خانه را با کلمات بالا بردیم که شامل هفت صفحه جملاتی بود که طبیعتی مثبت داشتند و مناع ورود شیطان به خانه می شدند. تاکید ماروی این بود که خانه را سرشار کنیم از قدرت مثبت و خدا.

دُنا دیگر عروسک را نمی خواست.

وارن ها قبول کردند که عروسک را با خود ببرند و اِد آنابل را برای نگهداری به موزه خود برد. اِد می گوید عروسک چندین مرتبه به کشیدن ترمز ماشین و منحرف کردن فرمان آن اقدام کرده.

اِد برای جلوگیری از حملات عروسک آنابل روی آن آب مقدس ریخته و به نظر کارساز هم بوده. ( چه حرفا

راز داستان ترسناک عروسک شیطانی و معرف آنابل

راز داستان ترسناک عروسک شیطانی و معرف آنابل
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 3144
برگرفته از بدونیم -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2540 604
نظر کاربران
کیان

کیان

هیچوقت به آنابل اعتقاد نداشته باشید .

پاسخ دادن 108 79
AMIR

AMIR

اگرم وجود داشته باشه توی ایران نمیاد اون توموزه نیوز لنده

پاسخ دادن 70 8
khanomii????

khanomii????

توصیه میکنم اعتقاد داشته باشی چون واقعیه????

پاسخ دادن 14 8
مهسا

مهسا

کیان جان منم با شما کاملا موافقم

پاسخ دادن 13 3
ریحانه

ریحانه

آقا کیان میتونی اعتقاد نداشته باشی اما وجود داره و اینکه اگر باخدا باشی نمیاد سراغت نترس.

پاسخ دادن 1 0
......

......

آنابل واقعا ولقعیت داره من تو موزه دیدمش

پاسخ دادن 48 31
Maryam_lucy

Maryam_lucy

بنظرم عروسک انابل وجود داره ولی اینطور ک اینا میگن نیست اون فقط یه عروسک ک ارواح اونو تسخیر کردن همین ولی این فقط چنتا حرکت کرده و بقیه هم ترسیدن هیچ منفعت واقعی و مجازی و داستانی نداره در دنیای ما فقط اون یه عروسک تسخیر شده اس همین

پاسخ دادن 35 43
رهام

رهام

شرط میبندم اگه اتفاق واسه تومی افتاد الان زنده نبودی ازترس

پاسخ دادن 17 1
jason

jason

وقتی انسان از خدا فاصله بگیره هر چیزی ممکنه .ولی باید آدمایی که به هیچ چیز اعتقاد ندارن خودشون تجربه کنن.

پاسخ دادن 11 2
Sina va aria vs tars

Sina va aria vs tars

به نظر من اینا رو ول کن و به زند گیت برس هر چقدر بیشتر به اینا فکر کنی دچار استرس و تری بیخود میشوی ولی با این حال داستان قشنگی بود فقط هشتار زیاد دنبال فیلم هاو عکس ها نرید اگر هم علاقه دارید پس مطما باش خودت رو به گور می بری از من به شما ها نسیهت

پاسخ دادن 87 15
پرياگودرزى

پرياگودرزى

اين عروسك انابل اگر از قفسش بياد بيرون مى تونه كل ادماى دنيارو تسقير كنه

پاسخ دادن 27 73
پرنیان

پرنیان

خیلی ببخشید اگه این جوریه که شما میگی پس خدا هم همینجوری میشینه و زجر کشیدن مارو نگاه میکنه ؟! معلومه چی میگی؟؟

پاسخ دادن 7 3
س.ذی

س.ذی

به نظرمن‌هم این عروسک اصلا وجود نداره و طبق یه سری تخیلات بوده حالا تسخیر کردن عروسک شاید ولی حرکات و خفه کردن و ترمز گرفتن دیگه واقعیت نداره

پاسخ دادن 26 23
فاطمه

فاطمه

اصلا هیچی بخز انابل واقعی نیست من واقعا تو موزه عروسک انابل رو دیدم ولی داستانی که دربارش هست الکی

پاسخ دادن 21 15
محمد

محمد

به نظر منم درسته اخه یک عروسک جلوی دو نفر بیاد زیر پای طرف ترمز بکشه و فرمونو بگردونه اینا فقط پیاز داخه شو زیاد میکنند

پاسخ دادن 15 16
سارا

سارا

چقدر متخصص داشتیم و خبر نداشتیم ..حالا همه واسه ما شدن روح شناس و متخصص امور ماورایی !! راجع به وقایعی که درکش فرای عقل و ذهن شماست لطفا نظر ندید .جریان این عروسک کاملا واقعیست و صحت داره .نیروهای پلید و شیطانی دارای قدرت بالایی هستند و نباید اونها رو دست کم گرفت و میتونند به موجودات دیگر صدمه وارد کنند .در جهان خیلی اتفاقات نادر پیش اومده که علم قادر به پاسخگویی نبوده .البته کاملا مشخصه که چرا این مسائل رو نفی میکنید همش به خاطر ترس و وحشتیه که دارید .

پاسخ دادن 59 20
پارمیس

پارمیس

عروسک انابل واقعی است چون مارفتیم موزه اش وعروسک انابل رادیدیم

پاسخ دادن 17 18
مژگان

مژگان

همه ما برای یک بار هم شده ترس را احساس کردیم وبه هر وسیله ای شده خودمان را قانع کردیم توهم است من خودم یادم میاد یک شب که برق درخانه یمان رفته بود صدای خیلی عجیبی از انباری خانه یمان می امد صدایی مثل زوزه گرگ ولی خیلی فرق داشت هنوز که هنوز صداش بعضی وقتا میپیچه

پاسخ دادن 13 4
مهسا

مهسا

سارا خانم شما به روان پزشک مراجعه کن

پاسخ دادن 4 1
وانیا

وانیا

نه فقط تو ،همتون فراموش کردین ک قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست

پاسخ دادن 9 0
پوریامحمدیان

پوریامحمدیان

کاملاواقعیت داره.البتهاین ذات ماانسانهاست که راجع به هرچیزی بزرگ نمایی کنیم....امااجنه وجهان ارواح حقیقت دارن فقط ذهن کوچیک ماقادربه درک صحیح وتوضیحش نیست...

پاسخ دادن 21 1
کیان

کیان

عروسک انابل واقعی است ولی بغضی ها باور ندارند شایدم واقعی حرکاتی از خود نشان میدهد باید در قفسش را باز کرد و دید که واقعی است یا تخیل است.

پاسخ دادن 7 8
آرش

آرش

اونایی که باور دارن این عروسک واقعیت داره و خیلی قویه و نیروی شیطان داره!!!! و اینقدر خطرناکه بنظرتون غیر منطقی نیست که همچین چیز شیطانی رو پشت یک ویترین شیشه ای گذاشتن !??!!! یعنی این که قدرت کشتن آدم هارو داره نمیتونه با نیروش از شیشه ای که زندانیش کردن در بیاد!? اونایی که باور دارن آنابل تحت تاثیر نیرو های ماوراطبیعیه فکر کنم زیادی فیلم دیدن! خواهشا با چند تا فیلم ترسناک جوگیر نشید !

پاسخ دادن 46 9
الینا

الینا

داستانش جالبه اما باعث شده تموم عروسکامو بریزم دور

پاسخ دادن 22 3
aaaaaaaa

aaaaaaaa

توکل کن به خدا هیج جنی جرعت نداره به تو نزدیکت بشه انابل خرکیه بد بخت های خرافاتی انابلو از نزدیک ببینم در قفسو باز میکن ببینم میتونه غلتی که بدبخت های خرافاتی باید ازخدا بترسی نه از یه عروسک معمولی

پاسخ دادن 7 0
هلیا

هلیا

اگه بری درقفسو واکنی برگشتی توکارت نیس دادا

پاسخ دادن 0 2
ماهک

ماهک

من هم قبول دارم انابل واقعیه این همه هم شاهد که توی موزه اون رو دیدن و این ها به کنار انابل رو تو شیشه ی خالی نزاشتن که ایکیو اینقدر عقل داشتن که اگه می تونه حرکت کنه پس شیشه رو میشکنه و میاد بیرون من خوندم که دور شیشه را با ایات کتاب مقدس خودشان پوشاندند که روح و شیطان داخلش از کار بیوفتد ولی اگه ایه ها نبود حتما فرار می کرد

پاسخ دادن 14 1
ماهان

ماهان

اونایی که میگن اگه واقعیه چرا از شیشه نمیاد بیرون باید یکم در مورد اد و لورین وارن و کارهایی که برای جلوگیری از حرکات انابل کردن اطلاعات جمع کنن بعد حرف بزنن مخصوصا اقا ارش

پاسخ دادن 10 3
Asal

Asal

من از وقتی کاملا اعتقاد اوردم که خودم همچین چیزایی رو با چشمم دیدم زبونم بند اومد و تا حد مرگ رفتم

پاسخ دادن 12 6
sina hi

sina hi

من از این انابل میترسم

پاسخ دادن 11 6
ایدا

ایدا

به نظرم عروسکای مثل اون زیاده

پاسخ دادن 6 12
Amir

Amir

از نظر فلسفی موضوع انابل میتونه درست باشه چون در علم فلسفه رویا بی انتهاس اما به نظر من انابل رو به سیاست میچسبونن چون اگه عروسک انابل دست یکی از ابرقدرت های جهانی بیوفته چی میشه؟پس دروغیست بزرگ

پاسخ دادن 6 7
میثم

میثم

همه چیز زایده ذهنه..... اراده کنی بوجود میاریش هر چیزی که تصورشو کنی...

پاسخ دادن 18 6
نیلوفر

نیلوفر

بنظرمن اعتقادماادما وایمانمون به خداخیلی ضعیفه خداهیچ اجازه ای به اجنه نمیده تاوارد زندگی انسان بشه مگرخوده اون ادم بخواد واجنه رو واردزندگیش کنه درضمن پشت همه فیلم های ترسناک مینویسن واقعی اگراینجورمیبود الان دنیا پراز اجنه وشیطان میشدپس این چیزاالکیه تا ما کخ نریزیم خودمون هیچوقت هیچ اجنه ای حق نداره نزدیک بشه

پاسخ دادن 29 4
Maryam

Maryam

باشما موافقم، تمام امور بدستخداست وبا خواست اون هرچیزی ممکنه

پاسخ دادن 10 4
ماهک

ماهک

وقتی جن به وجود اومد و به حضرت سلیمان و یاراش حمله کرد سلیمان با کمک خدا وند اون ها رو به زیر زمین تبعید کرد ولی شیطان هنوز وجود داره روح انسان های مرده در دنیا هست که این عروسک رو تسخیر کنه

پاسخ دادن 7 5
غزاله

غزاله

انابلی در کار نیست با با. من خودم از پچهگی زیاد فیلم ترسناک میدیدم. ولی همش چرت. ولی بازم ممکن که در بعضی موارد واقعت داشته باشه.

پاسخ دادن 3 11
الینا

الینا

واقعی یا غیر واقعی من میترسم

پاسخ دادن 14 1
مریم

مریم

نه اینا واقعیت داره در جواب شما دوستی که گفتید این عروسک با اون قدرتش چرا نمیتونه شیشه رو بشکنه :مگه ندیدین نوشته آب مقدس روی عروسک ریخته شده و...

پاسخ دادن 7 2
ماهک

ماهک

بله و دور اون شیشه ایه های مقدس وجود داره که نمی تونه تکان بخوره و درو باز کنه

پاسخ دادن 4 2
چقد داستانش ترسناکه

چقد داستانش ترسناکه

منم ترسیدم ولی خوب منم خیلی چیزا رو با چشم خودم دیدم که واقعا اجنه وروح های شیطانی وجود داره

پاسخ دادن 3 2
Farshad 2pak

Farshad 2pak

من هم ديدم ولي بعضي ها كه نديدن باورشون نميشه

پاسخ دادن 4 2
آهو

آهو

بنظر من واقعیت داره ولی تو قفسه

پاسخ دادن 2 2
علی

علی

سلام اره منم همین نظرو دارم این اصلا واقعیت نداره اخه 1 عروسک مگه میشه جون داشته باشه اینا همش حرف الکیه که فقط ادمارو میترسونه

پاسخ دادن 6 11
ماهک

ماهک

اگه روح یا شیطان توش باشه تکان می خوره ادم هم خفه می کنه حالا من هی بگم

پاسخ دادن 4 1
هلیا

هلیا

وقتی روح شیطانی در وجودشه توقع داری حرکت نکنه

پاسخ دادن 1 0
M.D

M.D

منم اولش خیلی ترسیدم ولی اگه آدم اعتقادش به خدا زیاد باشه هیچوقت این چیزا به سمتش نمیان همانطور که در فیلم هم بود وقتی نوشته هایی از خدا به دور عروسک میگذاشتند عروسک آرام میگرفت

پاسخ دادن 15 0
اسرا

اسرا

بابا این چیزای چرت چی یه که در میارن منم تو موزش دیدم اما داستانش چیه که بچه ها رو میترسونن

پاسخ دادن 5 6
MMM

MMM

خدایی ترسناکه.مطلب خوبی بود.من از چیزهای ترسناک خوشم میاد.

پاسخ دادن 3 4
Dsp

Dsp

نیاز نیست برای هر چیز دنبال دلیل و منطق باشیم البته این داستان کمی غیر واقعی به نظر می امد ولی ممکنه واقعی هم باشه

پاسخ دادن 5 1
فرشاد

فرشاد

انابل چند بار از موز نزديك بود فرار كند

پاسخ دادن 2 7
Soheil

Soheil

به مولا اگه یکیتون رفته باشید موزه اینو دیده باشید

پاسخ دادن 33 2
Aynaz

Aynaz

سلام به نظر من هیچ عروسک شیطانی وجود نداره.آخه من اون عروسک آنابل رو که تو موزه نگهداری میشه دارم.خوب کو هیچ کاری نمیکنه.حتی به من گفتن اگه پنج دفعه بگی آنابل مثل اینه که احضارش کرده باشی ولی اصلا اینجوری نیست.فقط یه مشت آدم چرت دور هم جمع شدن تا آدما رو بترسونن.حتما الان خودشون هر هر میخندن به ما کله پوکا(البته دور از شما)منظورم خودم بود.درسته عروسکی به نام آنابل با همون شکل و قواره وجود داره .فقط یه دونه شیشه دورش کشیدن و تموم.دیگه این که خفشون کرده و آدم کشته و نوشته دروغیس بی پایان .لطفا باور نکنید به هر چرتی.

پاسخ دادن 11 8
مائده

مائده

میبخشید ولی این داستان حقیقت داره و عروسکی که شما داری تنها یه کپی از روی آنابل هست و مثل اینه که یه نفر میره به فست فودی و یک پیتزا سفارش میده که از شانس بدش توش ی مو پیدا میشه ولی یه نفر دیگه میر و یه پیتزا مثل همون سفارش میده ولی این دلیل نمیشه که مال اون هم مثل اولی باشه

پاسخ دادن 6 2
کیان

کیان

حق با مائده هست انابل روح یک دختر بچه توش هست قرار نیست توی همه عروسکای که شبیه انابل باشه ارواح باشه.

پاسخ دادن 5 1
0000

0000

قبول دارم

پاسخ دادن 1 2
سوزوکی

سوزوکی

ازنظر من داستان غیر واقعیی بود

پاسخ دادن 3 4
شهلا نظرى

شهلا نظرى

به نظر من همچين چيزى امكان نداره وجود داشته باشه اينا فقط ميخوان فيلمشون فروش خوبى داشته باشه، من اين فيلمو نگاه كردم و اصلا هم نترسيدم ولى دخترم نگاه كرد خيلى ترسيد همه اينا بستگى به باور ما داره، اگه واقعيه يه بار آزادش كنن بقيه هم ببينن كه نيروش واقعيه و دوباره با آب مقدس ساكتش كنن، هيچ وقت اينكارو نميكنن چون واقعى نيست.

پاسخ دادن 8 3
ماهک

ماهک

به همین دلیل ازادش نمی کنن چون اگه ازادش کنن همه ی اونایی که زندانیش کردن رو توی یک چشم به هم زدن میکشه و بعد میره سراغ بقیه مردم شهر و دنیا و به هیچ کس فرست نمیده که روش اب مقدس یا هر چیز دیگه ای بریزن بعد هم ببخشیدا به خطر انداختن جون مردم به این راحتی ها نیست تا به حال به این موضوع فکر کردید

پاسخ دادن 4 2
Ali

Ali

آقا خیلی خودتون رو درگیر نکنید اون وقت که آزاد بود چه گلی به سر ما زد که الان بخواد بزنه

پاسخ دادن 14 1
مینو

مینو

واقعا که این خیلی غیر واقعی ولی مامانم اینو میگه خودم همش فکر می کنم واقعی من ترسو نیستم ولی از وقتی اینو دیدم پیش مامانم میخوابم لطفا بهم نخندید O:-)امااگر شیشه بشگونه تصور کنید

پاسخ دادن 1 1
ملیکا

ملیکا

به نظر من که خیلی باحاله ..اجنه و ارواح وشیاطین وجود دارن

پاسخ دادن 3 2
....

....

کاملا واقعیه

پاسخ دادن 1 4
اتنا

اتنا

به نظرمن همش الکیه اخه مگه جن بیکاره بیاد ادم بترسونه یابیکشه

پاسخ دادن 7 3
Ali

Ali

خیلی خودتون رو درگیر آنابل نکنید اون زمان که آزاد بود کاری با ما نداشت بد بختیشون برای خودشون

پاسخ دادن 5 2
Keivan

Keivan

حالا چه واقعی چه غیر واقعی یه خورده هیجان ایجاد بشه تو زندگی

پاسخ دادن 7 0
SEVIL

SEVIL

انابل واقعیه ولی مثل داستان ها نیست که میگن ادم کشته اون فقط یه عروسک جن زده شده است که الان تو موزه هست اونایی که میگن دوروغه شاید حقیقت داشته باشه .

پاسخ دادن 3 2
mahdi

mahdi

این داستانی ک مربوط ب سال1970 میشه کاملا واقعیه...حالا بحث اینم نیس ک بترسید..ولی بحث ترمز گرفتنو چرخوندن فرمون توسط آنابل ک خوده آنابل این کارو نکرده خود ب خود یهو ماشین ترمز می گرفته یهو فرمون میچرخیده مثلا...خود عروسک فقد حرکت میکرده کاره دیگه ای نمیکرده....داستان آنابل همش واقعیته

پاسخ دادن 11 5
محمد رشیدیان

محمد رشیدیان

مهم نیست که واقیت داشته باشه یا نه ! مهم اینکه از خدا کمک بگیریم تا مارا از دست شیطان و جن حفظ کند

پاسخ دادن 23 1
عطی

عطی

واقعا واقعیت داره من دخترخالم رفته دیدتش میگفت ترسناک نیست ولی وقتی به چشماش زل میزنی انگار چیزی بهت هشدار میده

پاسخ دادن 10 4
مهتاب

مهتاب

بابا ول کنید این حرفارو . مرگ و زندگی دست خداس نه یه عروسک که هر کی یه چیزی ازش میگه . هر کیم میترسه ترسش نا به جا و برا رد کردن ترسسش باید هر کاری بکنه حتی اثبات نظرات مثبت در مورد ترسش توی ذهنش

پاسخ دادن 7 1
سیما

سیما

به نظرم واقعیت داره ولی نه به اون حد که تو فیلم ها می بینیمش

پاسخ دادن 1 6
غزل

غزل

ببینین من نمیدونم واقعی هست یانه انقد فیلمش روباورکردم به عروسک خودمم شک کردم ولی وقتی ادم به خدا نزدیک بشه این چیزا سراغش نمیاد

پاسخ دادن 1 1
K.m

K.m

اینا خرافاتی بیش برای جذب مردم به موزه نیست

پاسخ دادن 0 1
فاطمه

فاطمه

ارواح وجود دارن.خدا بعد از خلقت فرشته ها جن هارو افرید.اونا هم یه سری موجود هستن که تو یه دنیایه دیگه ان.حالا یه روح رفته توی اون عروسک.ب نظر من ممکنه.مطلب جالبی بود.

پاسخ دادن 0 1
افسانه

افسانه

ازدیدگاه اسلامی ارواح در جهان برزخ گرفتار اعمال دنیوی خودشان هستند وتا خدا نخواهد نمیتوانند وارد زندگی انسان شوند مثلا یک عروسک را تسخیر کنند اما راجع به شیطان یا اجنه شاید ولی به نظرم خیلی عجیب که این داستان واقعی باشه همیشه باید به خدا پناه برد

پاسخ دادن 0 2
آرمین

آرمین

راست دروغش با خداست فقط اینو میدونم که اجنه و شیطان وجود داره و سراغ آدمایی میرن که ایمانشون کمه

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف