نمناک سرگرمیگوناگون راز داستان ترسناک عروسک شیطانی و معروف آنابل
عروسک آنابل ، داستان عروسک آنابل
آنابل نام عروسکی جن زده است که توسط روح یک دختر بچه تسخیر شده و هم اکنون یکی از دیدنیهای موزه اسرارآمیز کانکتیکت است .

آیا ماجراهای ترسناک درباره عروسک آنابل حقیقت دارد

آنابل نام عروسکی مدل Raggedy-Ann است که یک مادر در سال 1970 برای دختر دانشجویش دُنا خرید. درست در همین جاست که رویدادهای وحشتناکی درباره این عروسک شروع می شود. فیلم ها و داستان های زیادی درباره آنابل ساخته شده است که یکی از این فیلم ها Conjuring است . در این بخش از سرگرمی نمناک به بیان داستان مربوط به این عروسک ترسناک می پردازیم و حقیقت یا کذب بودن ماجرا را بر عهده خود شما می سپاریم.

عروسکی که توسط روح تسخیرشد

عروسک آنابل

راز داستان ترسناک عروسک آنابل

با دیدن فیلم Conjuring یک سوال به وجود می آید که آیا عروسک آنابل وجود دارد و اندازه عروسکی که در فیلم نشان داده شد شیطان ی است؟

بله ، داستان عروسک آنابل این چنین آغاز می گردد که مادری یک عروسک از مغازه دست دوم فروشی برای دخترش که دانشجوی پرستاری بود به عنوان هدیه تولد خرید . دختر که نامش دُنا بود عروسک را خیلی دوست داشت و در آپارتمان مشترک خود و دوستش آنجی نگهداری می کرد اما خیلی زود ماهیت عجیب عروسک برای آن ها آشکار گردید و اتفاقات عجیبی برای آن ها رخ داد.

حقیقت داستان عروسک آنابل

آنابل عروسک ترسناک

آنابل عروسکی که توسط روح تسخیر شد

عروسک آنابل در ابتدا کارهای کوچکی مانند تکان دادن دست هایش و افتادن از روی صندلی به زمین انجام می داد که دُنا و انجی می توانستند آن را توجیه کنند . اما کم کم این حرکات افزایش یافت تا جایی که این عروسک کارهایی انجام داد که از توجیه به دور بود و طولی نکشید که امور از کنترل خارج شد.

لو نزدیک ترین دوست دنا و آنجی نسبت به عروسک بدبین بود و حس می کرد این عروسک توسط روح تسخیر شده است اما آنجی و دنا به حرف های او گوش نمی دادند و می گفتند این فقط یک عروسک است.

تا اینکه داستان وحشتناک تر از تصورات دنا می شود . دنا و آنجی گاهی با جابه جایی وسایل خانه روبرو می شدند و گاهی نیز نامه های را با دست خط بچه گانه یافت می کردند یادداشت پیامی متفاوت داشت، ” به لو کمک کن ” و ” به ما کمک کن ” اما گمان نمی کردند کار عروسک باشد تا روزی که دنا متوجه خون روی دست های عروسک شد ، عروسک در جای خود روی تخت قرار داشت اما لکه های قرمز روی دستهایش نظر دنا را جلب کرد او به طرف عروسک رفت و دریافت مایع قرمز رنگ از درون خودِ عروسک بیرون می آمد .

داستان عروسک آنابل

ترسناک ترین داستان درباره عروسک آنابل

دیگر قضیه عروسک جدی شد و دخترها از یک مدیوم احضار کننده روح کمک گرفتند . مدیوم بعد از یک جلسه احضار روح به آن ها گفت جسد دختری به نام آنابل هیگینزدرزیرزمین آپارتمان آن ها دفن است . روح آنابل با دیدن عروسک به آن علاقه مند گردیده و آن را تسخیر نموده است.

دختران با شنیدن داستان آنابل دلشان به حال دختر مرده سوخت وتصمیم گرفتند که عروسک را نگه دارند اما داستان وحشت انگیزتری برای آنان اتفاق افتاد که مجبور شدند دوباره از کسی کمک بگیرند.

حملات وحشتناک عروسک شیطانی آنابل

روزی دوستشان لو به خانه آن ها آمده بود که شب از خوابی عمیق بیدار می شود اما توانایی حرکت نداشت ، لو به اطراف اتاق می نگرد اما چیزی نمی بیند، پایین را نگاه می کند و می بیند آنابل پایین پایش ایستاده، عروسک به آرامی شروع به بالا رفتن از پایش می کند، از روی قفسه سینه اش می گذرد و بعد دست های عروسک دور گردن او قفل می شود و شروع به خفه کردنش می کند.

لو پس از این اتفاق از هوش می رود و روز بعد به هوش می آید و نمی داند که این اتفاق کابوس وحشتناک بوده یا در واقعیت برایش پیش آمده است اما روز بعد اتفاقی می افتد که او به وحشتناک بودن عروسک پی می برد.

هنگامی که لو در اتاق آنجی بود صداهایی از اتاق دنا شنید در حالی که دنا اصلا در خانه نبود . لو فکر می کند کسی بی اجازه وارد خانه شده اما متوجه می شود صدا مربوط به آنابل بوده است .

آنابل عروسک تسخیر شده

آنابل ترسناک ترین عروسک تسخیر شده

لو به اتاق دنا می رود و عروسک را به جای آنکه روی تخت ببیند روی صندلی می بیند . لو هنگامی که می خواهد به سمت عروسک برود ناگهان کل بدنش فلج می شود و احساس فلج در منطقه قفسه سینه اش افزایش می یابد. لو به پایین پایش نگاه می کند و روی آن هفت اثر پنجه ، سه ضربه عمودی و چهار ضربه افقی می بیند . لو با وحشت به اطراف خود می نگرد اما هیچ کس را در آنجا نمی بیند و تنها چیزی که به ذهنش می رسد آنابل است.

آثار خراش روی بدن لو را همه می توانستند مشاهده نمایند اما این خراش ها در طی دو روز به شکل عجیبی خوب شد و دیگر اثری از آن باقی نماند در حالی که جای پنجه ها همگی داغ و سوزان بودند.

بار دیگر دختران به فکر چاره افتادند و این بار از یک کشیش به نام پدر هگان کمک گرفتند. اما این کشیش به آن ها گفت این موضوع مربوط به ارواح است و به قدرت بالاتری نیاز دارد. 
آن ها با اِد و لورن که مانند شکارچیان ارواح تماس گرفتند و به این موضوع پی بردند عروسک روحی شیطانی و غیر انسانی دارد . این زوج اعلام نمودند که این عروسک تسخیر نشده اما توسط یک روح کنترل می شود زیرا اشیاء بی جان را نمی توان تسخیر کرد.

عروسکی شیطانی آنابل

عروسکی شیطانی و جن زده به نام آنابل

انتقال عروسک آنابل به موزه اد و لورن

اقدامات زوج وارن به موقع بود زیرا اگرکارهای آنابل ادامه داشت می توانست موجب مرگ یکی از اعضای آن خانه شود . این زوج معنویت فضای خانه را با کلمات بالا بردند که شامل هفت صفحه جملاتی بود که طبیعتی مثبت داشتند و مناع ورود شیطان به خانه می شدند.

آن ها عروسک آنابل را برای نگهداری به موزه خود بردند و برای جلوگیری از حملات عروسک آنابل روی آن آب مقدس ریختند زیرا این خانواده می گویند زمانی که عروسک را با خود بردند او اقدام به کشیدن ترمز ماشین و منحرف کردن فرمان آن نموده است اما وقتی روی آن آب مقدس ریخته و به نظر کارساز بوده است.

عروسک آنابل واقعی

آیا داستان عروسک آنابل حقیقی است

عروسک آنابل حالا در موزه اِد و لورن وارِن داخل یک جعبه شیشه ای با هشدار ” باز نکنید ” نگهداری می شود و با عروسکی که در فیلم Annabelle:Creation وجود دارد خیلی متفاوت است، اما باید بدانید این ظاهر عروسک نیست که ترسناک است، بلکه آنچه درونش است که ترسناکش می کند.

 

داستان ترسناک عروسک آنابل حقیقت دارد؟

راز داستان ترسناک عروسک شیطانی و معروف آنابل
:
امتیاز : 4.1 تعداد رای : 4769
منبع : بخش سرگرمی نمناک / ن / ف
این مطلب مفید بود ؟ 3867 902
نظر کاربران
کیان

کیان

هیچوقت به آنابل اعتقاد نداشته باشید .

پاسخ دادن 470 232
AMIR

AMIR

اگرم وجود داشته باشه توی ایران نمیاد اون توموزه نیوز لنده

پاسخ دادن 301 57
khanomii????

khanomii????

توصیه میکنم اعتقاد داشته باشی چون واقعیه????

پاسخ دادن 186 124
مهسا

مهسا

کیان جان منم با شما کاملا موافقم

پاسخ دادن 138 84
ریحانه

ریحانه

آقا کیان میتونی اعتقاد نداشته باشی اما وجود داره و اینکه اگر باخدا باشی نمیاد سراغت نترس.

پاسخ دادن 193 61
صبا

صبا

به نظر من انابل واقعی هست. چون من خودم یک بار تو سطل اشغال خانه مان دیدم اون باکسی کاری نداره فقط می خواد که.روهش ارامش بگیرد من بااو حرف هم زدم

پاسخ دادن 101 512
````````

````````

برای چی اعتقاد نداشته باشیم وقتی وجود داره

پاسخ دادن 76 59
Hamed

Hamed

من الان به شما چی بگم واقعا مردم خیالاتی شدن

پاسخ دادن 111 58
behnam

behnam

ملت دیگه دارن از کنترل خارج میشن

پاسخ دادن 111 36
......

......

آنابل واقعا ولقعیت داره من تو موزه دیدمش

پاسخ دادن 147 99
Nika

Nika

از وقتی که انابل رو دیدم تا دو ماه خوابم نبرد توصیه میکنم هیچوقت دنبال این عروسک جن زده نروید

پاسخ دادن 102 33
سارا

سارا

چه جوری بود اگه دیدیش

پاسخ دادن 75 11
رها

رها

خیلی حرفت باحال بود تو داخل موزه دیدیش

پاسخ دادن 70 35
Maryam_lucy

Maryam_lucy

بنظرم عروسک انابل وجود داره ولی اینطور ک اینا میگن نیست اون فقط یه عروسک ک ارواح اونو تسخیر کردن همین ولی این فقط چنتا حرکت کرده و بقیه هم ترسیدن هیچ منفعت واقعی و مجازی و داستانی نداره در دنیای ما فقط اون یه عروسک تسخیر شده اس همین

پاسخ دادن 97 85
رهام

رهام

شرط میبندم اگه اتفاق واسه تومی افتاد الان زنده نبودی ازترس

پاسخ دادن 88 21
jason

jason

وقتی انسان از خدا فاصله بگیره هر چیزی ممکنه .ولی باید آدمایی که به هیچ چیز اعتقاد ندارن خودشون تجربه کنن.

پاسخ دادن 131 25
Sina va aria vs tars

Sina va aria vs tars

به نظر من اینا رو ول کن و به زند گیت برس هر چقدر بیشتر به اینا فکر کنی دچار استرس و تری بیخود میشوی ولی با این حال داستان قشنگی بود فقط هشتار زیاد دنبال فیلم هاو عکس ها نرید اگر هم علاقه دارید پس مطما باش خودت رو به گور می بری از من به شما ها نسیهت

پاسخ دادن 195 30
Kamran

Kamran

چقدر درست نوشتی همه چیزی تو فک کنم املات بیست بوده

پاسخ دادن 72 15
پرياگودرزى

پرياگودرزى

اين عروسك انابل اگر از قفسش بياد بيرون مى تونه كل ادماى دنيارو تسقير كنه

پاسخ دادن 60 157
پرنیان

پرنیان

خیلی ببخشید اگه این جوریه که شما میگی پس خدا هم همینجوری میشینه و زجر کشیدن مارو نگاه میکنه ؟! معلومه چی میگی؟؟

پاسخ دادن 102 17
س.ذی

س.ذی

به نظرمن‌هم این عروسک اصلا وجود نداره و طبق یه سری تخیلات بوده حالا تسخیر کردن عروسک شاید ولی حرکات و خفه کردن و ترمز گرفتن دیگه واقعیت نداره

پاسخ دادن 65 69
فاطمه

فاطمه

اصلا هیچی بخز انابل واقعی نیست من واقعا تو موزه عروسک انابل رو دیدم ولی داستانی که دربارش هست الکی

پاسخ دادن 46 32
amir

amir

هر چی میگین بگین فقط دروغ نگین که من رفتم موزه و با اون حرف زدم انابل واقعی هست ولی اون تخیلات تون رو کنار بزنین کهمن با اون حرف زدم

پاسخ دادن 38 22
بیتا

بیتا

باور کن وجود داره ولی من تا حالا فیلمش روندیدم توصیه میکنم نبینید چون خوابت نمیبره خوشحال میشم پیام بدید پسر ها مخصوصا

پاسخ دادن 64 67
محمد

محمد

به نظر منم درسته اخه یک عروسک جلوی دو نفر بیاد زیر پای طرف ترمز بکشه و فرمونو بگردونه اینا فقط پیاز داخه شو زیاد میکنند

پاسخ دادن 41 26
ایلیا

ایلیا

خب ترمز دستی که زیر پا نیست...

پاسخ دادن 38 11
سارا

سارا

چقدر متخصص داشتیم و خبر نداشتیم ..حالا همه واسه ما شدن روح شناس و متخصص امور ماورایی !! راجع به وقایعی که درکش فرای عقل و ذهن شماست لطفا نظر ندید .جریان این عروسک کاملا واقعیست و صحت داره .نیروهای پلید و شیطانی دارای قدرت بالایی هستند و نباید اونها رو دست کم گرفت و میتونند به موجودات دیگر صدمه وارد کنند .در جهان خیلی اتفاقات نادر پیش اومده که علم قادر به پاسخگویی نبوده .البته کاملا مشخصه که چرا این مسائل رو نفی میکنید همش به خاطر ترس و وحشتیه که دارید .

پاسخ دادن 163 57
پارمیس

پارمیس

عروسک انابل واقعی است چون مارفتیم موزه اش وعروسک انابل رادیدیم

پاسخ دادن 50 34
نسیم

نسیم

بله منم مطمئن هستم که واقعیه اگه فیلم احضارودیده باشین متوجه میشین

پاسخ دادن 27 9
مژگان

مژگان

همه ما برای یک بار هم شده ترس را احساس کردیم وبه هر وسیله ای شده خودمان را قانع کردیم توهم است من خودم یادم میاد یک شب که برق درخانه یمان رفته بود صدای خیلی عجیبی از انباری خانه یمان می امد صدایی مثل زوزه گرگ ولی خیلی فرق داشت هنوز که هنوز صداش بعضی وقتا میپیچه

پاسخ دادن 29 12
مهسا

مهسا

سارا خانم شما به روان پزشک مراجعه کن

پاسخ دادن 32 15
وانیا

وانیا

نه فقط تو ،همتون فراموش کردین ک قدرتی بالاتر از قدرت خدا نیست

پاسخ دادن 103 6
Samrad

Samrad

اينقدر حرف به درد نخور نزن انابل يه عروسكه خيالي اگه بچه ٢ ساله بفهمه تو خر اندازه اون نمي فهمي

پاسخ دادن 32 19
97

97

واقعا باهات موافقم اینا همش الکیه

پاسخ دادن 35 20
پوریامحمدیان

پوریامحمدیان

کاملاواقعیت داره.البتهاین ذات ماانسانهاست که راجع به هرچیزی بزرگ نمایی کنیم....امااجنه وجهان ارواح حقیقت دارن فقط ذهن کوچیک ماقادربه درک صحیح وتوضیحش نیست...

پاسخ دادن 39 11
کیان

کیان

عروسک انابل واقعی است ولی بغضی ها باور ندارند شایدم واقعی حرکاتی از خود نشان میدهد باید در قفسش را باز کرد و دید که واقعی است یا تخیل است.

پاسخ دادن 28 16
سهند

سهند

جرعت داری باز کن????

پاسخ دادن 40 8
آرش

آرش

اونایی که باور دارن این عروسک واقعیت داره و خیلی قویه و نیروی شیطان داره!!!! و اینقدر خطرناکه بنظرتون غیر منطقی نیست که همچین چیز شیطانی رو پشت یک ویترین شیشه ای گذاشتن !??!!! یعنی این که قدرت کشتن آدم هارو داره نمیتونه با نیروش از شیشه ای که زندانیش کردن در بیاد!? اونایی که باور دارن آنابل تحت تاثیر نیرو های ماوراطبیعیه فکر کنم زیادی فیلم دیدن! خواهشا با چند تا فیلم ترسناک جوگیر نشید !

پاسخ دادن 140 18
الینا

الینا

داستانش جالبه اما باعث شده تموم عروسکامو بریزم دور

پاسخ دادن 52 9
aaaaaaaa

aaaaaaaa

توکل کن به خدا هیج جنی جرعت نداره به تو نزدیکت بشه انابل خرکیه بد بخت های خرافاتی انابلو از نزدیک ببینم در قفسو باز میکن ببینم میتونه غلتی که بدبخت های خرافاتی باید ازخدا بترسی نه از یه عروسک معمولی

پاسخ دادن 64 9
محمدرظا

محمدرظا

به نظرم خیلی کاربعدی کردی عروسکاتو دورانداختی

پاسخ دادن 13 9
رها

رها

لایک دارع حرفت داداش ارش

پاسخ دادن 13 7
هلیا

هلیا

اگه بری درقفسو واکنی برگشتی توکارت نیس دادا

پاسخ دادن 10 8
zahra

zahra

آفرین به شجاعتتون واقعا حرفتون درسته فقط باید از خداترسید

پاسخ دادن 28 3
ماهک

ماهک

من هم قبول دارم انابل واقعیه این همه هم شاهد که توی موزه اون رو دیدن و این ها به کنار انابل رو تو شیشه ی خالی نزاشتن که ایکیو اینقدر عقل داشتن که اگه می تونه حرکت کنه پس شیشه رو میشکنه و میاد بیرون من خوندم که دور شیشه را با ایات کتاب مقدس خودشان پوشاندند که روح و شیطان داخلش از کار بیوفتد ولی اگه ایه ها نبود حتما فرار می کرد

پاسخ دادن 38 3
ماهان

ماهان

اونایی که میگن اگه واقعیه چرا از شیشه نمیاد بیرون باید یکم در مورد اد و لورین وارن و کارهایی که برای جلوگیری از حرکات انابل کردن اطلاعات جمع کنن بعد حرف بزنن مخصوصا اقا ارش

پاسخ دادن 21 12
رها

رها

داداش شما اظهار نظر نکن لطفا با شمام ماهان

پاسخ دادن 9 16
Asal

Asal

من از وقتی کاملا اعتقاد اوردم که خودم همچین چیزایی رو با چشمم دیدم زبونم بند اومد و تا حد مرگ رفتم

پاسخ دادن 23 17
رها

رها

هع شاید قبلش چیزی زده بودی

پاسخ دادن 21 6
sina hi

sina hi

من از این انابل میترسم

پاسخ دادن 24 14
ایدا

ایدا

به نظرم عروسکای مثل اون زیاده

پاسخ دادن 30 22
Amir

Amir

از نظر فلسفی موضوع انابل میتونه درست باشه چون در علم فلسفه رویا بی انتهاس اما به نظر من انابل رو به سیاست میچسبونن چون اگه عروسک انابل دست یکی از ابرقدرت های جهانی بیوفته چی میشه؟پس دروغیست بزرگ

پاسخ دادن 17 12
میثم

میثم

همه چیز زایده ذهنه..... اراده کنی بوجود میاریش هر چیزی که تصورشو کنی...

پاسخ دادن 43 13
محمد

محمد

من که حرف میثم رو قبول دارم????????????????

پاسخ دادن 24 6
نیلوفر

نیلوفر

بنظرمن اعتقادماادما وایمانمون به خداخیلی ضعیفه خداهیچ اجازه ای به اجنه نمیده تاوارد زندگی انسان بشه مگرخوده اون ادم بخواد واجنه رو واردزندگیش کنه درضمن پشت همه فیلم های ترسناک مینویسن واقعی اگراینجورمیبود الان دنیا پراز اجنه وشیطان میشدپس این چیزاالکیه تا ما کخ نریزیم خودمون هیچوقت هیچ اجنه ای حق نداره نزدیک بشه

پاسخ دادن 55 7
Maryam

Maryam

باشما موافقم، تمام امور بدستخداست وبا خواست اون هرچیزی ممکنه

پاسخ دادن 24 6
ماهک

ماهک

وقتی جن به وجود اومد و به حضرت سلیمان و یاراش حمله کرد سلیمان با کمک خدا وند اون ها رو به زیر زمین تبعید کرد ولی شیطان هنوز وجود داره روح انسان های مرده در دنیا هست که این عروسک رو تسخیر کنه

پاسخ دادن 16 13
غزاله

غزاله

انابلی در کار نیست با با. من خودم از پچهگی زیاد فیلم ترسناک میدیدم. ولی همش چرت. ولی بازم ممکن که در بعضی موارد واقعت داشته باشه.

پاسخ دادن 10 15
ابی الاغ

ابی الاغ

حرف نزن

پاسخ دادن 4 6
الینا

الینا

واقعی یا غیر واقعی من میترسم

پاسخ دادن 30 7
مریم

مریم

نه اینا واقعیت داره در جواب شما دوستی که گفتید این عروسک با اون قدرتش چرا نمیتونه شیشه رو بشکنه :مگه ندیدین نوشته آب مقدس روی عروسک ریخته شده و...

پاسخ دادن 19 4
ماهک

ماهک

بله و دور اون شیشه ایه های مقدس وجود داره که نمی تونه تکان بخوره و درو باز کنه

پاسخ دادن 11 4
چقد داستانش ترسناکه

چقد داستانش ترسناکه

منم ترسیدم ولی خوب منم خیلی چیزا رو با چشم خودم دیدم که واقعا اجنه وروح های شیطانی وجود داره

پاسخ دادن 8 10
Farshad 2pak

Farshad 2pak

من هم ديدم ولي بعضي ها كه نديدن باورشون نميشه

پاسخ دادن 9 10
رها

رها

باش تو راس میگی

پاسخ دادن 7 10
آهو

آهو

بنظر من واقعیت داره ولی تو قفسه

پاسخ دادن 8 9
عسل

عسل

تو قفس نیست تو شیشه هست

پاسخ دادن 7 0
علی

علی

سلام اره منم همین نظرو دارم این اصلا واقعیت نداره اخه 1 عروسک مگه میشه جون داشته باشه اینا همش حرف الکیه که فقط ادمارو میترسونه

پاسخ دادن 23 20
ماهک

ماهک

اگه روح یا شیطان توش باشه تکان می خوره ادم هم خفه می کنه حالا من هی بگم

پاسخ دادن 9 6
هلیا

هلیا

وقتی روح شیطانی در وجودشه توقع داری حرکت نکنه

پاسخ دادن 7 2
M.D

M.D

منم اولش خیلی ترسیدم ولی اگه آدم اعتقادش به خدا زیاد باشه هیچوقت این چیزا به سمتش نمیان همانطور که در فیلم هم بود وقتی نوشته هایی از خدا به دور عروسک میگذاشتند عروسک آرام میگرفت

پاسخ دادن 29 2
اسرا

اسرا

بابا این چیزای چرت چی یه که در میارن منم تو موزش دیدم اما داستانش چیه که بچه ها رو میترسونن

پاسخ دادن 13 6
MMM

MMM

خدایی ترسناکه.مطلب خوبی بود.من از چیزهای ترسناک خوشم میاد.

پاسخ دادن 10 9
Dsp

Dsp

نیاز نیست برای هر چیز دنبال دلیل و منطق باشیم البته این داستان کمی غیر واقعی به نظر می امد ولی ممکنه واقعی هم باشه

پاسخ دادن 7 4
فرشاد

فرشاد

انابل چند بار از موز نزديك بود فرار كند

پاسخ دادن 6 14
제니

제니

نچ نچ نچ یعنی بد بختا اینا واقعیت نداره من خودم تو موزه دیدمش ولی اصلا به داستانش اعتقاد ندارم ی دونه عروسک مسخره رو گذاشته تو موزه که مثلا این ارواح داخلشه و این جیزا

پاسخ دادن 6 7
Soheil

Soheil

به مولا اگه یکیتون رفته باشید موزه اینو دیده باشید

پاسخ دادن 84 5
Aynaz

Aynaz

سلام به نظر من هیچ عروسک شیطانی وجود نداره.آخه من اون عروسک آنابل رو که تو موزه نگهداری میشه دارم.خوب کو هیچ کاری نمیکنه.حتی به من گفتن اگه پنج دفعه بگی آنابل مثل اینه که احضارش کرده باشی ولی اصلا اینجوری نیست.فقط یه مشت آدم چرت دور هم جمع شدن تا آدما رو بترسونن.حتما الان خودشون هر هر میخندن به ما کله پوکا(البته دور از شما)منظورم خودم بود.درسته عروسکی به نام آنابل با همون شکل و قواره وجود داره .فقط یه دونه شیشه دورش کشیدن و تموم.دیگه این که خفشون کرده و آدم کشته و نوشته دروغیس بی پایان .لطفا باور نکنید به هر چرتی.

پاسخ دادن 18 13
مائده

مائده

میبخشید ولی این داستان حقیقت داره و عروسکی که شما داری تنها یه کپی از روی آنابل هست و مثل اینه که یه نفر میره به فست فودی و یک پیتزا سفارش میده که از شانس بدش توش ی مو پیدا میشه ولی یه نفر دیگه میر و یه پیتزا مثل همون سفارش میده ولی این دلیل نمیشه که مال اون هم مثل اولی باشه

پاسخ دادن 12 4
کیان

کیان

حق با مائده هست انابل روح یک دختر بچه توش هست قرار نیست توی همه عروسکای که شبیه انابل باشه ارواح باشه.

پاسخ دادن 14 4
0000

0000

قبول دارم

پاسخ دادن 5 4
سوزوکی

سوزوکی

ازنظر من داستان غیر واقعیی بود

پاسخ دادن 8 11
شهلا نظرى

شهلا نظرى

به نظر من همچين چيزى امكان نداره وجود داشته باشه اينا فقط ميخوان فيلمشون فروش خوبى داشته باشه، من اين فيلمو نگاه كردم و اصلا هم نترسيدم ولى دخترم نگاه كرد خيلى ترسيد همه اينا بستگى به باور ما داره، اگه واقعيه يه بار آزادش كنن بقيه هم ببينن كه نيروش واقعيه و دوباره با آب مقدس ساكتش كنن، هيچ وقت اينكارو نميكنن چون واقعى نيست.

پاسخ دادن 19 5
ماهک

ماهک

به همین دلیل ازادش نمی کنن چون اگه ازادش کنن همه ی اونایی که زندانیش کردن رو توی یک چشم به هم زدن میکشه و بعد میره سراغ بقیه مردم شهر و دنیا و به هیچ کس فرست نمیده که روش اب مقدس یا هر چیز دیگه ای بریزن بعد هم ببخشیدا به خطر انداختن جون مردم به این راحتی ها نیست تا به حال به این موضوع فکر کردید

پاسخ دادن 7 6
Ali

Ali

آقا خیلی خودتون رو درگیر نکنید اون وقت که آزاد بود چه گلی به سر ما زد که الان بخواد بزنه

پاسخ دادن 34 2
......

......

درسته شایدهم بعد از اون از روح پلید خودش به بقیه عرسک ها بعده و همشون و به یه عروسک شیطانی تبدیل کنه

پاسخ دادن 0 0
زهرا

زهرا

لاااااااااااااییییییککککککک

پاسخ دادن 6 3
مینو

مینو

واقعا که این خیلی غیر واقعی ولی مامانم اینو میگه خودم همش فکر می کنم واقعی من ترسو نیستم ولی از وقتی اینو دیدم پیش مامانم میخوابم لطفا بهم نخندید O:-)امااگر شیشه بشگونه تصور کنید

پاسخ دادن 3 6
ملیکا

ملیکا

به نظر من که خیلی باحاله ..اجنه و ارواح وشیاطین وجود دارن

پاسخ دادن 10 4
....

....

کاملا واقعیه

پاسخ دادن 6 8
اتنا

اتنا

به نظرمن همش الکیه اخه مگه جن بیکاره بیاد ادم بترسونه یابیکشه

پاسخ دادن 17 7
زویا

زویا

همش راسته اتنا خانوم اخه جن وجود داره و بیکار نیس کارش تر سوندن ما هست

پاسخ دادن 1 7
Ali

Ali

خیلی خودتون رو درگیر آنابل نکنید اون زمان که آزاد بود کاری با ما نداشت بد بختیشون برای خودشون

پاسخ دادن 10 2
Keivan

Keivan

حالا چه واقعی چه غیر واقعی یه خورده هیجان ایجاد بشه تو زندگی

پاسخ دادن 14 0
SEVIL

SEVIL

انابل واقعیه ولی مثل داستان ها نیست که میگن ادم کشته اون فقط یه عروسک جن زده شده است که الان تو موزه هست اونایی که میگن دوروغه شاید حقیقت داشته باشه .

پاسخ دادن 9 3
mahdi

mahdi

این داستانی ک مربوط ب سال1970 میشه کاملا واقعیه...حالا بحث اینم نیس ک بترسید..ولی بحث ترمز گرفتنو چرخوندن فرمون توسط آنابل ک خوده آنابل این کارو نکرده خود ب خود یهو ماشین ترمز می گرفته یهو فرمون میچرخیده مثلا...خود عروسک فقد حرکت میکرده کاره دیگه ای نمیکرده....داستان آنابل همش واقعیته

پاسخ دادن 13 9
محمد رشیدیان

محمد رشیدیان

مهم نیست که واقیت داشته باشه یا نه ! مهم اینکه از خدا کمک بگیریم تا مارا از دست شیطان و جن حفظ کند

پاسخ دادن 40 2
عطی

عطی

واقعا واقعیت داره من دخترخالم رفته دیدتش میگفت ترسناک نیست ولی وقتی به چشماش زل میزنی انگار چیزی بهت هشدار میده

پاسخ دادن 16 7
مهتاب

مهتاب

بابا ول کنید این حرفارو . مرگ و زندگی دست خداس نه یه عروسک که هر کی یه چیزی ازش میگه . هر کیم میترسه ترسش نا به جا و برا رد کردن ترسسش باید هر کاری بکنه حتی اثبات نظرات مثبت در مورد ترسش توی ذهنش

پاسخ دادن 14 5
سیما

سیما

به نظرم واقعیت داره ولی نه به اون حد که تو فیلم ها می بینیمش

پاسخ دادن 6 7
غزل

غزل

ببینین من نمیدونم واقعی هست یانه انقد فیلمش روباورکردم به عروسک خودمم شک کردم ولی وقتی ادم به خدا نزدیک بشه این چیزا سراغش نمیاد

پاسخ دادن 8 1
K.m

K.m

اینا خرافاتی بیش برای جذب مردم به موزه نیست

پاسخ دادن 13 3
Ali

Ali

این رو خوب امدی

پاسخ دادن 5 1
فاطمه

فاطمه

ارواح وجود دارن.خدا بعد از خلقت فرشته ها جن هارو افرید.اونا هم یه سری موجود هستن که تو یه دنیایه دیگه ان.حالا یه روح رفته توی اون عروسک.ب نظر من ممکنه.مطلب جالبی بود.

پاسخ دادن 2 3
افسانه

افسانه

ازدیدگاه اسلامی ارواح در جهان برزخ گرفتار اعمال دنیوی خودشان هستند وتا خدا نخواهد نمیتوانند وارد زندگی انسان شوند مثلا یک عروسک را تسخیر کنند اما راجع به شیطان یا اجنه شاید ولی به نظرم خیلی عجیب که این داستان واقعی باشه همیشه باید به خدا پناه برد

پاسخ دادن 3 3
آرمین

آرمین

راست دروغش با خداست فقط اینو میدونم که اجنه و شیطان وجود داره و سراغ آدمایی میرن که ایمانشون کمه

پاسخ دادن 9 1
ابوالفضل

ابوالفضل

من که می گم واقعیه.ولی چون خدا هست نباید ازچیزی ترسید

پاسخ دادن 6 1
am

am

بابا اصلا همچین چیزی نیست آخه مگه ممکنه رفتن یه عروسک گرفتن بعد گزاشتنش تو شیشه بعدم گفتن اوووو بترسین این عروسک جن زدس اصلا اون عروسک کی باشه که بخواد ما رو از بین ببره

پاسخ دادن 5 1
نیلوفر

نیلوفر

پچه ها شما انگار خل شدین آنابل واقعی بعدشم تو موزه نیس اونا فقط یه عروسکک شبیه آنابل ساخت و گذاشتن اونجا اونا هنوز نتونستن یه تا موی آنابل رو پیدا کنن شما انگار از وقتی فیلم آنابل رو دیدین یه تختتون کم شده

پاسخ دادن 6 6
لالالالالالالااالالا

لالالالالالالااالالا

خانوم نیلو فر خان آنابل تو قفسه

پاسخ دادن 2 1
محمد رضا

محمد رضا

به نظر من خرافاتی بیش نیس

پاسخ دادن 8 2
صداقت

صداقت

حتی اگه واقعیت هم داشته باشه اینو مطمئن باشین از خدا که برتر نیست...به خدا ایمان داشته باشین...و توصیه میکنم ایت الکرسی رو حتما حفظ کنین..الا به ذکر الله تطمئن القلوب

پاسخ دادن 8 1
حسام

حسام

چرته انابل فقط یه عروسکه گذاشتن تو موزه این داستانم ساختن مردم برن اونجا ببیننش

پاسخ دادن 9 1
یه دهه هشتادی

یه دهه هشتادی

اجنه وجود دارند و حضرت سلیمان آن ها رو از زمین بلند کرد اما آنابل رو نمی دونم ولی فکر می کنم یک ذره جو داده اند

پاسخ دادن 5 2
محمد

محمد

فقت باید به خدا اتقاد داشته باشید تا جن سرا قتان نیاد

پاسخ دادن 4 2
nun

nun

تو موزه بودن انابل کار درستی نیست

پاسخ دادن 3 1
ابی پاشنه طلا

ابی پاشنه طلا

من دیشب خواب دیدم که انابل امد به طرفم و می گفت روحت را میخام من به او گفتم مگر اینکه خوابشو ببینی او گفت تو بیداری جانت را می گیرم بعدشم پدرم مرا بیدار نکرد گزاشت انابل جان منرا بگیرد

پاسخ دادن 5 10
ریحانه

ریحانه

چی داری می گی برای خودت

پاسخ دادن 11 0
زویا

زویا

یعنی چی بابات گداشت انابل جان تورا بگیره پس الان تو روحی یا جنازه که ایتپنو نوشتی

پاسخ دادن 5 0
پردیس

پردیس

آنابل دیشب اومد به خوابم وگفت سلام بهت برسونم.

پاسخ دادن 4 2
غزل

غزل

نترسید چون آنابل سراغ همه میاد چون اون ظرف شیشه ای هیچ کاری نمیکنه

پاسخ دادن 4 2
شیوا

شیوا

به نظر من این عروسک واقعی هست و هر بکاریم از دستش بر میاد خیلی هم دوست دارم از نزدیک ببینمش

پاسخ دادن 2 2
ملیکا

ملیکا

وجود دارد ولی چرا فیلمش در ایران آمده است

پاسخ دادن 2 2
ابراهیم دوستکام

ابراهیم دوستکام

فیلمی خیلی ترسناک بود فکر کنم وااقعی هست

پاسخ دادن 3 1
ابوالفظل

ابوالفظل

من از انابل نمی ترسم

پاسخ دادن 6 3
رشید

رشید

واقعیت و یا تخیلی بودن با خودتون ولی همه انسان ها روح دارن. دوم روح نمیتونه سرگردان باشه مگر به اذن خدا سوما روح جسم نیست پس چطوری میشه تو یه شیسه حبسش کرد؟ چطور روح از اون عروسک به عروسک دبگه ای نرفته. چطور یه روح میتونه اجسام را جابه جا کنه. اگر اینجور باسه باید کل کشور دست ارواح باشه. درضمن قدرت تخیل بشر بالاس. و یه فرقه بنام شیطان پرستی برای ترویج فرقه شون از این مزخرفات میسازن .

پاسخ دادن 15 2
ناشناس

ناشناس

من خیلی میترسم

پاسخ دادن 2 4
علی

علی

یعنی اگه هر کدومتون تو کنکور یه ذره استدلال الانو داشتین یه کاره ای تو مملکت بودین

پاسخ دادن 16 3
کیان

کیان

انابل خیلی ترسناکه

پاسخ دادن 3 2
آوا

آوا

واقعیت داره ولی خب این مردمه ما زیادی بزرگ میکنن????

پاسخ دادن 5 0
علی

علی

اگر آنابل جون داره و زندست پس چرا برای نجات خودش در قفس کاری نمیکنه . اونجا که تنها تره پس چرا وحشی تر نمیشه و شیشرو بشکونه و بیاد بیرون

پاسخ دادن 17 4
لیلا

لیلا

آفرین علی آقاگل گفتی

پاسخ دادن 5 2
riza

riza

الله بولارا عقیل ور منه پول

پاسخ دادن 11 3
فاطیماt

فاطیماt

اصلا به نظرم به اینجور چیا فکر نکنین به درساتون فکر کنین که فردا یه صفر کله گنده نگیرید

پاسخ دادن 7 3
ترسناک

ترسناک

واقعی نیست

پاسخ دادن 8 5
Tina

Tina

به نظر من که واقعی تو این دنیا هیچی غیر ممکن نیست

پاسخ دادن 12 2
شئهق

شئهق

با هات موافقم

پاسخ دادن 7 1
زینب

زینب

بنظرمن این چیزها برای ترساندن ومشغول کردن افکارپاک کودک ونوجوان ساخته شده..خدالعنشون کنه..من هرگز اجازه نمیدم بچه هام این برنامه های مسخره روببینند.????????

پاسخ دادن 16 9
amir

amir

عروسک آنابل برای کسی وجود داره که به خدا اعتقاد نداره ولی آنابل را قبول دارند

پاسخ دادن 26 12
ف

ف

ب نظرم واقعیه ولی تو داستانش پیاز داغشو زیاد کردن

پاسخ دادن 11 7
ناشناس

ناشناس

من بر اساس منطق و اثبات چیزارو باور میکنم و متعقدم هیچ چیز بدون اثبات بر اساس قانون علمی وجود نداره و وجود داشتن انابل یه چیز مسخرست ,ترس یکی از هیجانای زندگیه و اونا هم این داستانارو از یه عروسک پارچه ای در اوردن که ما بترسیم و تعجب کنیم که بعد که فیلمش درست شد موضوع جدی تر شد و مردم بیشتر این داستانو باور کردم, نظر های شما برای من قابل احترامن به هیچ وجع نمیگم که نظر کسی اشتباس ولی نظر من در مورد این موضوع اینه.

پاسخ دادن 26 12
❤sanaz❤

❤sanaz❤

آنابل واقعیت داره اما توسط ارواح تسخیر یا کنترل نمیشه چون ارواح نمیتونن از آخرت بیان به این دنیا هممون میدونیم خدا نمیذاره ارواح از جهان آخرت بیان به این دنیا ارواح اجازه این کارو ندارن پس آنابل توسط روح یه دختر بچه تسخیر یا کنترل نمیشه حالا موضوعی که این وسط میمونه اینه که آنابل که به تنهایی نمیتونه حرکت کنه یا دست به این کارای شیطانی بزنه و اگه توسط ارواح تسخسر یا کنترل نمیشه پس چه موجود ماورالطبیعه‌ای آنابل رو کنترل میکنه اون موجود ماورالطبیعه جن هست که اختیارش دست خودشه جن ها مثل ما انسان ها هم مسلمان دارن و هم کافر جن های کافر از شیطان پیروی میکنن پس شیطان به جن های کافر دستور میده که اشیا رو کنترل و خود انسان ها یا روح انسان ها رو تسخیر کنن و از اون ها برای صدمه زدن به انسان های دیگه استفاده کنن روح اون انسان هایی که این جوری کشته میشن به جهان آخرت نمیره بلکه شیطان اون روح ها رو میگیره حالا با این روح ها چیکار میکنه الله و اعلم اگه بازم سوالی درباره‌ی موجودات ماورالطبیه داشتید از من بپرسید هر چی باشه جواب میدم

پاسخ دادن 24 13
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف