نمناک بهداشت و سلامتتغذیه درمان دیابت نوع 2 با روغن نارگیل
دیابت ، دیابت نوع 2
از آنجایی که روغن نارگیل از چربی های اشباع شده دارا می باشد بر خلاف روغن های حیوانی دارای زنجیره اسید چرب متوسط است و می توان گفت در درمان بیماری دیابت نوع 2 موثر می باشد.

نقش روغن نارگیل در درمان دیابت نوع 2

روغن نارگیل دارای چربی های اشباع است ولی برخلاف روغن های حیوانی دارای زنجیره اسید چرب متوسط است و مستقیماً به انرژی تبدیل می شود. این روغن برای درمان دیابت نوع 2 موثر است.
مردان میانسال دوبرابر زنان میانسال در معرض ابتلا به دیابت قرار دارند. دلیل اصلی این امر هنوز کاملاً مشخص نیست ولی پزشکان بر این باورند که ممکن است عوامل ژنتیکی و نحوه زندگی در آن دخیل باشد.

روغن نارگیل

روغن نارگیل موثر در درمان دیابت نوع 2


نوشیدن چای دردرمان دیابت موثر است. البته این موضوع زمانی صادق است که همراه با چای شیرینی یا قند مصرف نشود.
یکی از مهمترین روش های کنترل دیابت برنامه خواب منظم است. محققان بر این باورند که خوابیدن و برخاستن بیماران دیابتی در یک ساعت مشخص، در کنترل بیماری بسیار اهمیت دارد. به این افراد توصیه می شود که از مصرف کافئین پس از ساعت 2 بامداد به شدت خودداری کنند.
به گفته محققان ضروری است که افراد مبتلا به دیابت سالی دوبار به متخصص چشم مراجعه کنند و نسبت به بینایی خود حساس باشند. علاوه بر این به این افراد توصیه شده است که میزان استرس را در زندگی خود کاهش دهند و با افراد شاد و سرزنده معاشرت کنند.

درمان دیابت نوع 2 با روغن نارگیل

درمان دیابت نوع 2 با روغن نارگیل
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 189
برگرفته از سلامت نیوز
این مطلب مفید بود ؟ 158 31
نظر کاربران
مدیسا

مدیسا

مطالبتون خیلی عالیه ممنون واقعا به دردم خورد

پاسخ دادن 3 0
المیرا

المیرا

دستتون دردنکنه مطالبتو ن جالبه

پاسخ دادن 1 0
سحر

سحر

مطالب عاللللللی ممنون

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف