نمناک سبک زندگیکار و زندگی دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش
دفع انرژی منفی با نمک ، داشتن حال خوب
برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار به خصوصی انجام دهید و محتویات یک لیوان شیشه ای مسئول آن هستند.

از بین بردن انرژی های منفی با نمک

آیا جریان انرژی را در منزل احساس می کنید؟ در بعضی مکان ها احساس ناراحتی می کنیم این به دلیل انرژی منفی آن مکان است. انرژی منفی مسئله مهمی است که روی بسیاری از خانه ها تاثیر می گذارد و از بین بردن انرژی منفی کار بسیار دشواری است. به گزارش نمناک اگر متوجه این انرژی منفی در منزل خود شدید باید در پی راه حلی برای از بین بردن این انرژی باشید.
دفع انرژی منفی با نمک

راه و روش خانگی دفع انرژی منفی از خانه و محیط کار

با آب نمک و سرکه انرژی های منفی را دفع کنید 

مواد لازم :
  • نمک 
  • آب 
  • لیوان شفاف
  • سرکه سفید
نمک و سرکه را داخل لیوان با هم ترکیب کنید و لیوان را در محلی قرار دهید که بیشتر اوقات را آنجا سپری می کنید و آن را 24 ساعت متوالی دست نخورده نگه دارید، بعد از یک روز متوجه می شوید که سطح نمک بالا آمده این کار را مجددا تکرار کنید تا سطح نمک پایین بیاید. از تمیزی لیوان بعد از هر بار استفاده مطمئن باشید این روش برای جذب انرژی های منفی منزل بسیار کارآمد است.
دفع کردن انرژی منفی

دفع کردن انرژی های منفی با این روش 

نمک یکی از راه حل های درمان انرژی منفی در مدت کوتاه است که باعث تولید یون های مثبت در منزل می شود و محیطی سالم می سازد که برای افراد مناسب است. ممکن است افراد با بکار بردن این روش حتی از بسیاری از بیماری ها که در اثر ناراحتی های روحی ایجاد می شود جلوگیری کنند.

دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش

دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 41
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب/ن
این مطلب مفید بود ؟ 36 5
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف