نمناک تکنولوژیتبلت و موبایل روش ردیابی گوشی سرقت شده با خط همراه اول و ایرانسل
ردیابی گوشی ، ردیابی گوشی ایرانسل
همه ی ما وقتی گوشیمان را به سرقت می برند دنبال راهی برای ردیابی گوشی هستیم،با خواندن این مطلب به راحتی می توانید گوشی خود را ردیابی کنید.

ردیابی گوشی در اپراتورهای همراه اول و ایرانسل

گوشی های هوشمند در دنیای امروزی همانند کتابچه خاطرات هر یک از ما هستند که تمام اطلاعات شخصی ما درون آنها ثبت شده اند و به همین دلیل علاقه ای به این نداریم تا افراد ناشناس به اطلاعات ما دست پیدا کنند و بتوانند از اطلاعات ما سودجویی کنند. از این رو گوشی های هوشمند نقش بسیار مهمی در زندگی هر یک از ما دارند.

اما در صورت به سرقت رفتن گوشی هوشمند، راه های زیادی وجود دارند که می توانید از آنها استفاده کنید که در این لینــــــــــک می توانید بیشتر و بیشتر آشنا شوید. با این حال روش دیگری نیز برای ردیابی گوشی هوشمند شما وجود دارد که شاید در میان روش های دیگر آسانتر باشد و بتوانید هر چه بهتر گوشی سرقت شده خود را ردیابی کنید.

روش هایی که متعارفا برای ردیابی گوشی هوشمند به کار می روند، باید دیتا گوشی شما قبل از سرقت روشن باشد تا بتوانید با استفاده از برنامه های مربوطه آنرا ردیابی کنید و در غیر اینصورت گوشی شما ردیابی نخواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود برای ردیابی گوشی بدون نیاز به اینترنت از این روش استفاده کنید. در ادامه این مطلب از بخش تکنولوژی نمناک همراه ما باشید.


ردیابی گوشی توسط اپراتورهای داخلی کشور

1- ردیابی گوشی با اپراتور همراه اول ؛

اگر سیم کارتی که شما از آن استفاده می کنید، متعلق به اپراتور همراه اول می باشد، باید شماره سریال گوشی خود را توسط یکی از دو روش ذیل به اپراتور ارسال کنید ؛

ردیابی گوشی

سرویس ردیابی همراه اول 

 •  ارسال شماره سریال گوشی از طریق شماره گیری کد #2141*111 * ( ستاره 111 ستاره 2141 مربع )
 • از طریق سامانه جامع پیامکی خدمات همراه اول باارسال 2141 به شماره 111

سیستم ردیابی گوشی تا 10 روز پس ازدریافت شماره سریال، به جستجوی گوشی مفقود شده می پردازد و درپایان نتیجه را به اطالع مشترک می رساند. پس از گذشت 10 روز در صورت موفقیت در ردیابی گوشی مبلغ 3000 تومان به حساب مشترک منظور شده و کد رهگیری در اختیار مشترک قرار می گیرد تا مراحل حقوقی را از طریق مراجع ذیربط پیگیری نماید.

درصورت عدم موفقیت، هزینه ای از مشترک کسر نشده و مشترک می تواند برای ردیابی مجدد گوشی خود اقدام کند. در هر دوره، شما تنها می توانید درخواست ردیابی گوشی همراه اول اعالم کنید.

همچنین شما می توانید، در طول هر دوره 10 روزه با شماره های زیر از وضعیت فعال و غیر فعال بودن سرویس ردیابی و نیز تاریخ اتمام مهلت ردیابی اطالع پیدا کنید ؛

 • شماره گیری کد #2140*111* ( ستاره 111 ستاره 2140 مربع )
 • ارسال 2140 به سرشماره 111

ردیابی گوشی با اپراتور ایرانسل ؛

اگر داخل گوشی سرقت شده شما سیم کارت اپراتور ایرانسل قرار داشته باشد، برای ردیابی گوشی گم شده خود باید مراحل ذیل را به ترتیب انجام دهید ؛

ردیابی گوشی

سرویس ردیابی گوشی ایرانسل

 1.  از اپراتور خود بخواهید خط شما را مسدود کند.
 2.  5 روز پس از مسدود شدن خط، کد #6101* را از یک خط ایرانسلی شماره گیری کنید.
 3.  شماره سریال 15 رقمی گوشی (درج شده بر روی جعبه گوشی) مفقود شده را وارد کنید.
 4.  پس از ثبت موفق شماره سریال گوشی این پیامک برای شما ارسال می شود:«درخواست شما ثبت شد، پاسخ ظرف 48 ساعت از طریق پیامک ارسال خواهد شد».
 5.  پس از 48 ساعت پیامکی حاوی نتیجه ردیابی دریافت می کنید:
 • در صورت مثبت بودن نتیجه ردیابی در اسرع وقت برای طی مراحل قانونی و تهیه دستور قضایی اقدام کنید. ضروریست کد پیگیری که در پیامک برای شما ارسال شده و تاریخ ردیابی در دستور قضایی درج شود.
 • در صورت منفی بودن پاسخ، می توانید حداقل 5 روز پس از دریافت پیامک اول مجدداً درخواست ردیابی خود را ثبت کنید.

روش ردیابی گوشی سرقت شده با خط همراه اول و ایرانسل

روش ردیابی گوشی سرقت شده با خط همراه اول و ایرانسل
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 212
برگرفته از همراه اول و ایرانسل/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 95 117
نظر کاربران
Majid

Majid

سلام بعد از ارسال کد میگه کد نادرست هست حتی من شماره سریال کد گوشی که دستم هستش می زنم میگ نا درست

پاسخ دادن 68 12
افشین

افشین

سلام منم فرستادم میگه اشتباهه لطفا کسی اگه بلده کمک کنه

پاسخ دادن 31 10
ناصرراده

ناصرراده

این شماره اشتباهه به دفتر شورای حل اختلاف مراجعه کن

پاسخ دادن 10 4
علیرضا

علیرضا

سلام.کد2141 به علت بروزرسانی سروروهای مخابرات فعلن غیرفعال شده.من ازطریق مخابرات وشماره 9990 پیگیریکردم.شماهم برای اطمینان بیشتر میتونید ازطریق همین شماره 9990 پیگیری کنید.

پاسخ دادن 20 5
نگار

نگار

هم از طریق ایرانسل میشه هم از طریق همیاب 24 . اینم جدیده کارش پیدا کردن گوشه های گم شدست

پاسخ دادن 9 5
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف