ایرانسل

خرید سیم کارت ایرانسل

کد مطلب : 76224زمان مطالعه : 3 دقیقه
شرکت ایرانسل یکی از بزگترین اپراتورهای تلفن همراه در ایران می باشد که با عرضه سیم کارت های دائمی و اعتباری و خدمات متنوع طیف وسیعی از مشترکین را تحت پوشش قرار داده است.

چگونه سیم کارت ایرانسل بخریم

شرکت ایرانسل یکی از بزگترین اپراتورهای تلفن همراه در ایران می باشد که با عرضه سیم کارت های دائمی و اعتباری و خدمات متنوع طیف وسیعی از مشترکین را تحت پوشش قرار داده است. در سال 1382 مقدمات برگزاری مزایده برای اپراتور دوم تلفن همراه کشور توسط وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برپا شد. این مزایده با هدف توسعه ارتباطات و مخابرات از طریق مشارکت شرکت های خصوصی و خارجی راه اندازی و برپا شد.در نهایت پس از بررسی مدارک و شرایط شرکت ایرانسل به عنوان برنده مزایده و اپراتور دوم تلفن همراه در کشور انتخاب شد. 

شرکت ایرانسل در سال 1384 پروانه شبکه خدمات ارتباط سیار را در سطح ملی و برای پوشش جغرافیایی کل کشور دریافت کرد. شبکه ایرانسل در مهرماه سال 85 به صورت رسمی در شهرهای تهران، مشهد و تبریز راه اندازی شد. شرکت ایرانسل در سال 1393 نخستین شبکه نسل چهارم اینترنت همراه را (4G/LTE) را با فاصله کوتاهی از توسعه این نسل از فناوری در دنیا به صورت آزمایش در مشهد مقدس راه اندازی کرد و در مدت زمان کوتاهی این خدمات و فناوری را در سطح کشور گسترش داد.

شرکت ایرانسل در حال حاضر دارای میلیون ها مشترک فعال در سطح کشور بوده که خدمات متنوع تلفن همراه خود را از طریق سیم کارت های اعتباری و دائمی به ایشان عرضه می کند. این شرکت با ارائه جدیدترین نسل تلفن همراه به کاربران خود یکی از بهترین شبکه های اینترنت همراه در کشور را در اختیار دارد.

اگر شما قصد خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری ایرانسل را دارید می توانید در سریعترین زمان ممکن و بدون نیاز به مراجعه حضوری به نمایندگی ها و دفاتر پیشخوان، به صورت اینترنتی سیم کارت دلخواه خود را از طریق سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز خریداری کنید. 

سامانه خرید و فروش آنلاین سیم کارت رندباز که در نوع خود اولین در سطح کشور می باشد باز اینترنتی بزرگ و سراسری سیم کارت را برای شما فراهم نموده است که از طریق آن می توانید تمامی نیازهای معاملاتی و حتی خبری خود در زمینه سیم کارت را برآورده سازید. بیش از 1000 فروشگاه در سایت رندباز فعال هستند که با ارائه بیش از 50000 سیم کارت یکی از متنوع ترین و بهترین بازارهای فروش اینترنتی سیم کارت در کشور را فراهم آورده اند. 

سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز، سیستم جستجوی پیشرفته و اختصاصی را فراهم آورده است که به راحتی در پیدا کردن انواع سیم کارت از جمله سیم کارت اقساط و انواع سیم کارت رند شما را یاری می کند. شما می توانید در سایت رندباز از طریق 3 سیستم جستجوی مختلف شامل جستجوی پیشرفته، جستجوی سیم کارت رند حروفی و جستجوی سیم کارت اقساطی می توانید نسبت به خرید سیم کارت ایرانسل مورد نیاز و دلخواه خود اقدام نمایید. 

پس از جستجوی سیم کارت ایرانسل مورد نظر خود در سایت رندباز، با کلیک بر روی گزینه خرید به صفحه مشحصات سیم کارت هدایت خواهید شد که اطلاعات کاملی از سیم کارت مورد نظر در این صفحه به شما نمایش داده خواهد شد. برای خرید سیم کارت از سایت رندباز دو نوع فروشگاه وجود دارد:

فروشگاه های دارای درگاه پرداخت اینترنی و نماد اعتماد رند باز:  این فروشگاه ها، دفاتر خدمات مشترکینی هستند که اعتبار، محل و مجوزهایشان مورد بررسی قرار گرفته و سایت رندباز، خرید اینترنتی از این فروشگاه،ها را ضمانت می کند.

فروشگاه های بدون نماد:این فروشگاه ها اشخاص حقیقی، مغازه های فروش موبایل و سیم کارت و یا دفاتر خدمات مشترکینی هستند که نسبت به دریافت نماد اعتماد اقدام نکرده اند. 

در صورتی که به دنبال خرید سیم کارت دائمی یا سیم کارت اعتباری ایرانسل هستید وارد قسمت جستجوی سیم کارت سایت رندباز شده و در کوتاه ترین زمان ممکن سیم کارت مود نظر خود را انتخاب کرده و نسبت به خرید آن اقدام نمایید بدون اینکه نیاز به مراجعه حضوری به دفاتر خدمات مشترکین و یا فروشگاه های فروش موبایل و سیم کارت داشته باشید. سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز به عنوان اولین و بزرگترین فروشگاه سراسری و اینترنتی سیم کارت در کشور بهترین گزینه برای خرید اینترنتی انواع سیم کارت می باشد.

منبع:سایت خرید و فروش سیم کارت رندباز

خرید سیم کارت ایرانسل

3.434
این مطلب مفید بود ؟2311
نظر سنجی برای این مطلب غیر فعال شده است
وبگردی