روح بچه

روح بچه ای که شبها کنار یک کودک می خوابد! + تصاویر

کد مطلب : 51784تعداد نظرات : 1 نظرزمان مطالعه : 3 دقیقه
والدین سباسیتن 18 ماهه به دلیل اتفاقات عجیب و غریبی که شبها در اتاق پسرشان رخ می داد دوربینی نصب کردند که در نهایت روح بچه ای که برای خواب به اتاق کودک می آمد معما را حل کرد.

وحشت زدگی مادر با دیدن شبح و روح یک بچه کنار پسرش

زن جوان با انتشار تصاویری ادعا کرد که شبها هنگام خواب پسر 18 ماهه اش تنها نیست و روح یک کودک کنار او است.

Mum horrifed when she spots 'ghost' baby climbing into 18-month-old son's cot as he sleeps

روح بچه

عکس روح بچه ی خوابیده کنار سباستین پسربچه 18 ماهه 

روح بچه ای که شبها کنار نوزاد 18 ماهه می خوابد!

"لورا " و همسرش "دیین اوانس" برای آنکه مطمئن شوند کودک 18 ماهه شان شب هنگام از نرده های کنار گهواره اش بالا نمی رود و در امنیت کامل خوابیده است دوربینی را در اتاق نصب کردند تا تمام طول شبانه روز بدون گرانی مراقب او باشند غافل از اینکه تصاویر ضبط شده آنها را نگران تر خواهد کرد.

 "لورا" می گوید:بعد از آنکه بارها پسرم نرده های کنار گهواره است بالا آمده و زمین خورده بود با همسرم تصمیم گرفتیم تا دوربینی در اتاق نصب کنیم وبا استفاده از آن بیشتر مراقب فرزندم به خصوص زمانی که در اتاق خوابیده است باشیم. یک شب زمانی که در حال چک کردن دوربین بودیم تصاویری عجیب و غیرطبیعی نظر ما را به خود جذب کرد چیزی را که می دیدیم باور کردنی نبود ، چیزی مثل یک شبح کودک کنار پسرمان خوابیده بود او از جای خود بلند شد و به سراغ کمد اسباب بازی ها رفته و خرس پشمالویی را با خود آورد و با در آغوش گرفتن خرس دوباره کنار پسر کوچکمان خوابید.

روح بچه

شکار تصویری از روح بچه سرگردان توسط دوربین مداربسته

روح بچه

روح بچه

عکس ضبط شده از روح بچه ای که شبها کنار پسربچه داخل گهواره می خوابد

احساس کردیم که خیالاتی شده ایم و احتمالاً چیزی که کنار پسرمان میبینیم واقعی نیست با همسرم به سرعت به طبقه بالا و اتاق سباستین رفتیم خبری از عروسکی که در فیلم کنار او خوابیده بود نبود و پسرم تنها داخل گهواره اش خواب بود. "دیین" می گوید:زمانی که با اتاق پسرم می رفتم مطمئن بودم که عروسک خرسی که آن چیزی شبیه روح روی گهواره گذاشته را خواهم دید اما عجیب بود که هیچ چیزی کنار پسرم نبود به جز بالشتک و ملحفه.

مادر سباستین می گوید:آن شب ساعت 1.30 دقیقه بود که برای شیر دادن به او وارد اتاق شدم ولی حالت و موقعیت خوابیدن او کاملا تغییر کرده بود ، این ساخته ی ذهن من نبود چرا که ممکن است پسرم در خواب حرکت کرده و جابه جا شده باشد اما این تغییر طوری بود که انگار کسی او را از جایش برداشته و در وضعیت خلاف حالتی که هنگام خواب بود قرار داده بود ، کودک کاملا چرخانده شده بود.

بعد از این اتفاق بیشتر به رفتار سباستین دقت کردم و متوجه شدم که او چیزی را می بیند که من نمی توانم ، گاهی به یکی از کابینت های آشپزخانه خیره شده و می خندد و یا دستش را برای گوشه ای از خانه که هیچ چیزی در انجا نیست تکان می دهد.

روح بچه

بارها دیده ام عکسهای روی دیوار اتاق سباستین به طور برعکس نصب شده اند ، جایی که عکس هارا نصب کرده ام طوری نیست که پسرم دستش به آنها برسد یا با ضربه ای که شاید با پرت کردن وسایلش به آنها این چنین وارونه شوند.بارها برای روشن شدن این مسائل دوربین ها را چک کرده ام اما چیزی دستگیرم نشده اسن به جز آن روزی که با همسرم هر دو شاهد حرکت شبح کودک در اتاق پسرم بودیم. 

روح بچه ای که شبها کنار یک کودک می خوابد! + تصاویر

3.8202
این مطلب مفید بود ؟15448
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
1 نظر به ثبت رسیده است
مریم1397-03-16
من فکر می کنم بچه اجنه ها باشه
3418
وبگردی