ریما رامین‎فر

گلایه ریما رامین‎فر از همسرش در خندوانه + فیلم

تاریخ انتشار : 4 مرداد 1394کد مطلب : 18176زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریما رامین‎فر بازیگر سریال پایتخت با حضور در برنامه خندوانه از زندگی شخصی و ساخت سری 5 پایتخت گفت او همچنین صفحه های منتسب به خودش در فضای مجازی را دروغین خواند.

برنامه خندوانه رامبد جوان در روز سوم مرداد میزبان ریما رامین‎فر بود که دریچه ای شد برای اعلام دروغ هایی که در دنیایی وسیع برای برخی هنرمندان ساخته می شوند.

رامین فر همای سعادت برای همسر و آیین زندگی اش است 
وی در آغاز گفت:شده یک وقت هایی دلت گرفته است و می خواهی سرت را روی پای مادرت بگذاری و های های گریه کنی، و وقتی این کار را می کنی چه قدر آرام و سبک می شوی؛ مملکت ما پر است از مادرها و همسران فوق العاده و مهربانی که می توانند تکیه گاه درجه یکی برای خانه و خانواده شان باشند.
 
رامبد در ادامه با واژه هایی که به نوعی به مهمان برنامه اشاره داشت افزود:زن هایی که می توانند رئیس شورای شهر خانواده شان باشند و می توانند به بهترین شکل آن را مدیریت کنند، مهمان خندوانه امشب نیز کسی است که هم دوستش داریم، هم بازیگر و هنرمند خیلی خوبی است که برای همسرش و آیین زندگی اش می تواند همای سعادت باشد.
 
او سپس از ریما رامین فر دعوت کرد که وارد شود و بعد از تشکر از حضورش خواست که ریما به همه بگوید که چه قدر تلاش و التماس کرده تا او به اینجا بیاید!
 
معیار خانم بازیگر برای ازدواج
رامین فر در پاسخ رامبد به اینکه امیر جعفری همسر وی چه کاری را در خانه انجام نمی دهد، بیان کرد:تقریباً هیچ کار خانه نمی کند، من نیز قبل از ازدواج مانند هر فرد دیگری به آدم ایده الی که دوست داشتم فکر می کردم و همیشه می خواستم همسرم دست و دل باز و شوخ طبع باشد که امیر هست ولی الآن فکر می کنم که باید خیلی چیزهای دیگر مثل کار در خانه و... را هم می داشت!
 
در این حین جوان به رامین فر گفت:یعنی چه خانم، شما خیلی لوسش کردید و خطاب به امیر جعفری ادامه داد خجالت بکش امیر، خوب یه ذره کارکن!
 
به کنار گذاشتن بازیگری فکر می کنم
جوان در خصوص پسر این دو هنرمند که آیین نام دارد و 8 ساله است از رامین فر پرسید چرا برای نگهداری از آیین بازیگری را کنار نمی گذارید؟ و وی پاسخ داد که گاهی به این اتفاق فکر می کنم به همین دلیل است که کار باید خیلی خوب باشد یا اعضای آن به گونه ای باشند که ازنظر روحی به من نزدیک باشند تا من بتوانم با آن ها کنار بیایم.
 
قصه خوانی ریما رامین فر و تست بازیگری از او
وی برای شاد کردن چندین نفر قرار شد در کتابخانه یا کتاب فروشی بنشیند و برای مردم داستان بخواند زیرابه نظرش این قدر کم کتاب خواندن در کشور ما خوب نیست و باید این رفتار فرهنگی را بیش تر رعایت کنیم و گسترش دهیم.
 
همچنین جوان که علاوه بر علی صادقی از بنفشه خواه نیز به نوعی تست بازیگری گرفته بود در شب گذشته از ریما رامین فر هم خواست تا جمله ای را باحالت های خوشحالی، عصبانیت، حسادت و ترس بیان و اجرا کند.
 
هیچ صفحه ای در هیچ جا ندارم
این بازیگر به بهانهٔ پربیننده بودن خندوانه به همه اطلاع داد که در دنیای مجازی در هیچ جایی صفحه ای ندارد و همهٔ صفحه هایی که به نام او است دروغ و الکی است.
 
جوان نیز خطاب به پلیس فتا ضمن تشکر از آن ها، خواهش کرد که از گسترش و شکل گیری این صفحه های قلابی جلوگیری و برای این موارد اقدامی بکنند، چراکه ازنظر وی این اتفاق به منزلهٔ بی حرمتی به شخص صاحب نام است.
 
بعدازاین صحبت ها و تقدیم لوح به رامین فر، مهران غفوریان به عنوان کمدین به صحنه آمد و در خصوص پیچاندن و فرهنگ های اجتماعی صحبت کرد.
 
همین طور غفوریان نیز از دوربین خندوانه استفاده کرد و اعلام کرد که او نیز صفحه ای در هیچ جا ندارد از فتا خواست که حتماً به این قضیه توجه داشته باشند و رسیدگی نمایند، وی همچنین در پایان صحبت هایش به طور مستقیم و به قول خودش خلاقانه دست به تبلیغات برای حامی مالی برنامه زد. 
در ادامه میتوانید ویدیوی این برنامه را مشاهده کنید.
 

آواز خواندن جناب خان برای ریما رامین فر را ببینید. 

گلایه ریما رامین‎فر از همسرش در خندوانه + فیلم

4.2245
این مطلب مفید بود ؟20738
برگرفته از باشگاه خبرنگاران و آپارات - / ک
برچسب : خندوانه
وبگردی