نمناک بهداشت و سلامتتازه های سلامت رابطه ای که شکم را بزرگ می کند
شکم بزرگ ، شکم بزرگ و سفت
شکم بزرگ داشتن نشانه ای از ناسالم بودن بخش هایی از بدن است و یا نشان دهنده ی عادات و رفتار نادرست در زندگی است. جدیدترین مطالعات عاملی را در بزرگ شدن شکم معرفی کرده که می خوانید.

استرس چه تاثیری بر داشتن شکم بزرگ دارد؟

 

شکم بزرگ داشتن نشانه ای از ناسالم بودن بخش هایی از بدن است و یا نشان دهنده ی عادات و رفتار نادرست در زندگی است . جدیدترین مطالعات عاملی را در بزرگ شدن شکم معرفی کرده که می خوانید.

ارمغان زندگی مدرن برای انسان های امروزی چیزی جز دنبال کردن عادات نادرست غذایی و رفتاری نیست که در صدر اشتباهات رفتاری استرس به عنوان عاملی برای از بین بردن سلامت جسم و روح شناخته شده است.

در مطالعات جدید محققان دانشگاه نورث وسترن که در آن بیش از 3 هزار بزرگسال در سنین 30 تا 40 سال بررسی شده اند، مشخص شد افرادی که دارای روابط نامطلوب بوده و استرس مداوم دارند، چربی بیشتری نسبت به کسانی که چنین روابطی ندارند، انباشته می کنند.

به گفته ی محققان بر اساس این تحقیق استرس موجب چاقی شکمی می شود که بزرگترین تهدید برای ابتلا به بیماری های قلبی و دیابت است. در واقع روابط پرتنش باعث استرس شده و شما را وادار به مصرف خوراکی های پرکالری می کند.

 رابطه ای که شکم را بزرگ می کند

تاثیر استرس بر بزرگی شکم

 

گفتنی است استرس نه تنها بر احساسات بلکه بر بدن نیز تاثیر منفی می گذارد و موجب تغییر در متابولیسم بدن و تجمع بیشتر چربی می شود، جالب این که همان طور که روابط نامطلوب باعث چاقی افراد می شود، روابط سالم نیز عکس این عمل را انجام می دهد.

در تحقیقات اخیر مشخص شد افرادی که در روابط مطلوب قرار دارند چربی کمتری در بدنشان انباشته می شود. روابط حمایتی می تواند مانع استرس شود و افراد را از خوردن بیش از حد منع کند. شرح و نتایج این مطالعه در مجله امریکایی اپیدمیولوژی منتشر شده است.

رابطه ای که شکم را بزرگ می کند

رابطه ای که شکم را بزرگ می کند
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 524
برگرفته از عصر ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 458 66
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف