برو به :
نمناک سبک زندگی

تناسب اندام

ستاره های مشهور

لاغری به سبک ستاره های مشهور هالیوود


ستاره های مشهور هالیوودی همیشه به سبب وزن و اندام متناسبی که دارند مورد توجه همه مردم قرار دارند. با ما همراه شوید تا راز کاهش وزن و لاغر ماندن این ستاره های خوش اندام را بدانید.
سرکه بالزامیک

معجزه ی سرکه بالزامیک در کاهش وزن


سرکه بالزامیک سبب کند شدن مراحل هضم غذا می شود و به جلوگیری از پرخوری کمک می کند و موجب کنترل وزن می شود،هم چنین باعث بهبود فشارخون و تنظیم مقدار قند خون و تقویت سیستم ایمنی می شود.
زن چاق

زن چاقی که به لج شوهرش 60 کیلو لاغر شد + تصاویر


زن چاق که از تمسخرهای همسرش خسته شده بود روزی تصمیم به ترک خانه گرفت و بعد از آنکه 60 کیلو وزن کم کرده بود به خانه بازگشت. تصاویر قبل و بعد از لاغری این زن جوان شما را شگفت زده خواهد کرد.
حرکت پلنک

شکل صحیح حرکت پلنک چگونه است؟


حرکت پلنک تست واقعی هسته بدن است که عضلات شکم،پایین کمر و باسن را درگیر می کند اما باید احتیاط کنید که این حرکت را به روش صحیح انجام دهید
رژیم یویویی

رژیم غذایی یویویی و بلاهایی که سر بدن می آید!


رژیم یویویی یک نوع رژیم غذایی است یا روشی برای لاغری ؟ چرا می گویند رژیم یویو برای خانم ها خطرناک است ؟ دلیل استفاده برخی از افراد مبتلا به اضافه وزن از انی نوع روش کاهش وزن چیست؟
پاییز

پیشگیری از چاقی در فصل پاییز


پاییز از آن فصل هایی است که ممکن است شما را به سمت چافی ببرد. با مطالعه این مطلب ما به شما خواهیم گفت که چگونه می توانید از چاقی در فصل پاییز پیشگیری کنید.