ضرب و شتم

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان

تاریخ انتشار : 13 بهمن 1395کد مطلب : 43659زمان مطالعه : 2 دقیقه
مادر یک دانش آموز که برای بررسی مسائل انضباطی فرزندش به مدرسه دعوت شده بود، اقدام به ضرب و شتم معلم کرد که در پی این اتفاق شایعاتی در فضای مجازی منتشر شد.

معلم خوزستانی مورد ضرب و شتم اولیا قرار گرفت

چند روز پیش در فضای مجازی مطالبی منتشر شد مبنی بر اینکه یک معلم خانم در شهرستان شوش مورد ضرب و شتم شدید مادر یک دانش آموز قرار گرفته و این حادثه منجر به سقط جنین و شکستگی پای معلم شده است.

در ادامه این مطالب، عنوان شده بود که معلمان این مدرسه در اعتراض به همین موضوع سر کلاس نمی روند و مدرسه تعطیل است.

این مطلب به سرعت در شبکه ها و کانال های خبری دست به دست می شد. مطلبی که هیچ مستندانی هم برای آن ارائه نشده بود اما نقدهای متفاوت از آن می شد؛ برخی می گفتند «معلمان امنیت ندارند» و «برخی هم این ماجرا را در مقابل تنبیه بدنی دانش آموزان قرار داده بودند».

اما اصل ماجرای ضرب و شتم معلم به روایت آموزش و پرورش خوزستان

ضرب و شتم معلم خوزستانی

وزارت آموزش و پرورش خوزستان اصل ماجرای ضرب و شتم معلم را روایت کرد

آموزش و پرورش خوزستان طی اطلاعیه ای در مورد مطلب منتشر شده در فضای مجازی مبنی بر ضرب و شتم یکی از معلمان آموزشگاه هاجر روستای سید عباس بخش شاوور شهرستان شوش، اعلام کرد:«اصل موضوع ضرب و شتم همکار فرهنگی صحت دارد و این امر به دنبال دعوت از اولیای دانش آموز به مدرسه برای بررسی مسائل انضباطی صورت گرفته که به دنبال آن مادر دانش آموز اقدام به درگیری و ضرب و شتم معلم مدرسه نموده است.

در پی این حادثه، رئیس آموزش و پرورش منطقه و واحدهای مسئول بلافاصله با حضور در آموزشگاه پیگیر موضوع می شوند و پرونده قضایی در جهت شکایت از مادر دانش آموز در مراجع ذی صلاح تشکیل می شود».

در این اطلاعیه تأکید شده است:«اخبار منتشر شده در فضای مجازی، مبنی بر سقط جنین همکار فرهنگی، شکستن پای وی و تعطیلی آموزشگاه به هیچ عنوان صحت ندارد».

ماجرای ضرب و شتم معلم باردار و سقط جنین در خوزستان

2.823
این مطلب مفید بود ؟1310
برگرفته از خبرگزاری فارس / م.ف
برچسب : سقط جنین
وبگردی