طراحی خانه
اگر به دنیای دکوراسیون، معماری و طراحی داخل خانه علاقه مندید، اگر ذوق هنری در خود می بینید و اشتیاق فراوانی به زیباسازی محیط زندگی خودتان دارید، و همینطور می خواهید اصولی تر دست به طراحی خانه و یا محیط کارتان بزنید، حتما تصاویر زیر را ببینید.

نمادی از آرامش در طراحی خانه ی لهستانی

طراحی داخلی خانه می تواند منبع تمام نشدنی نشاط و آرامش باشد به شرطی که بعضی از جزئیات ظریف که بسیار موثر هم هستند رعایت کنیم.

خانه محفلی گرم برای زندگی است. جایی که در آن می توانید بدون ترس از قضاوت، خودتان باشید. این محلی است که شما به تعامل با اطرافیانتان می پردازید. طراحی این خانه یک طراحی بیش ازحد ایده آل و رویایی است که در آن یک خانواده می تواند به راحتی و در آرامش مطلق زندگی کند که این ایده اصلی در طراحی این فضا است.

طراحی خانه

طراحی خانه

طراحی خانه

طراحی خانه
 
طراحی خانه
 
عناصر و المان های اصلی در اتاق نقش بزرگی در ایجاد یک محیط آرامش بخش و تامین نیازها در زمان فراغت را ایفا می کند. به عنوان مثال عاملی بسیار تاثیرگذار در انسان، طبیعت بوده که سبب تسکین و تمدد اعصاب خواهد بود که در این فضا به کار رفته است.

قفسه مثلثی چوبی کنار شومینه با دیوار سیاه و سفید ، کنتراستی جسورانه همراه با ترکیب رنگ نور ایجاد کرده است.
 

طراحی خانه

پس زمینه های چوبی دیواری سفید ، هارمونی و زیبایی زیادی به فضا افزوده و سقف سفید با ارتفاع زیاد با پنجره های بلند احساسی از فضای باز ،ید عالی و آرامش در این خانه ایجاد کرده است.

گاهی زندگی فوق العاده خسته کننده و بدون تضاد است، و به این منظور راه پله ای به منظور جذابیت به فضا الحاق شده است. باغ سرپوشیده نیز ایده ای خوب، و فضایی مانند یک بهشت ​​کوچک در خانه به وجود آورده است که درب های کشویی در ترکیب با فضای باز، عمق را به فضا اهدا کرده است.
 
طراحی خانه

میز ناهار خوری چوبی فضایی لوکس و همچنین آویز های کاسه ای شکل در غذاخوری در ترکیب با نقاشی معاصر دیواری نگاهی هوشمند و پیچیده به فضا می افزاید.
 
طراحی خانه

طراحی

لازم به دکر است در خانه هایی با دید و منظر مناسب ،پنجره های بزرگ همیشه می تواند ایده مناسبی برای افزودن جذابیت به فضا باشد.

دیوار باغ حاصل نبوغ طراح است و افزودن آینه به بعضی از قسمت های داخلی سبب بزرگتر شدن فضا شده است.

طراحی خانه
 
طراحی خانه
 
سبک طراحی اتاق خواب اصلی مینیمال و دارای فضایی تیره تر از بقیه قسمت های خانه است .

طراحی خانه
 
طراحی خانه
 

بهترین خصوصیت اتاق ها دید و منظر شگفت انگیز است که البته با طراحی پرده های ضخیم به محرمیت و فضای شخصی در خانه اهمیت داده شده است. این خانه نمونه ای رویایی از طراحی لوکس و محیطی دلنشین برای انسان در حین برطرف کردن نیاز های افراد خانواده است.
 
طراحی خانه
 
طراحی خانه
 
طراحی خانه
 
طراحی خانه
 

طراحی خانه ایده آل لهستانی + تصاویر

54
این مطلب مفید بود ؟40
برگرفته از دکو بوم -/ ر
وبگردی