نمناک اخبارورزشی از سوتی تا سانسور عادل فردوسی پور در دورهمی
عادل فردوسی پور ، عادل فردوسی پور در برنامه دورهمی
حضور عادل فردوسی پور در برنامه شب گذشته دورهمی با حاشیه های جالبی همراه بود. از سوتی فوتبال عادل فردوسی پور تا سانسور وی در دورهمی را در ادامه می خوانید.
تاریخ انتشار : 18 فروردین 1397

کدام بخش از سخنان عادل فردوسی پور سانسور شد

عادل فردوسی پور در برنامه دورهمی از ورود بانوان به ورزشگاه ها گفت. او مثال از سینما زد و از سالن پر از تماشاگر همین برنامه دورهمی مثال آورد. این ها تکه هایی از حرف هایش بودند که پخش شدند. بخشی از این حرف ها هم بود که البته به نظر می رسید سانسور شده باشد. البته یک اصلاحیه کوچک به حرف های او زده شده بود اما در همان بخش های پخش شده هم منظور گفته او مشخص بود. عادل در پی این حرف ها گفته بود:«فضای استادیوم را هم می توان با حضور خانواده ها مثل همان سالن های سینما و همین استودیوی دورهمی کرد، ببینید چه خوب است و مطمئن باشید هیچ مشکلی پیش نمی آید.»

این بخشی از گفته های او بود که به نظر در ادیت های رسانه ملی در آورده شده بود. البته این اولین بار نیست که برنامه دورهمی اصلاحیه خورده است و در آخرین برنامه اش که شاید یکی از بهترین برنامه های همه این سال هایش بود ، هم اصلاحیه به حرف های فردوسی پور خورد!

حرف های او در این برنامه طوری شده بود که انگار می گوید فعلا فضای ورزشگاه ها مناسب حضور بانوان نیست!

 عادل فردوسی پور

حضور عادل فردوسی پور در آخرین قسمت برنامه دورهمی

 سوتی عجیب از عادل فردوسی پور در دورهمی!

تقریبا همه عادت داریم که عادل فردوسی پور همه اتفاقات فوتبالی را بداند. او در برنامه دورهمی وقتی مهران مدیری گفت از بین فوتبالیست ها فقط شوچنکو را می شناسد ، وارد شوخی کلامی با مدیری بر سر خوشگلی این بازیکن شد و در نهایت هم گفت الان کار سیاسی می کند. دوره ای مربی بوده و دیده موفق نیست ، ول کرده رفته سراغ سیاست.

جالب بود که عادل به یاد نداشت آندره شوچنکو سرمربی تیم ملی فوتبال اوکراین است! بر ای عادل که تقریبا همه طرفداران روی سکوهای ورزشگاه ها را هم می شناسد ، این یک لحظه تردید شاید بعید به نظر برسد اما خیلی از اهالی فوتبال این قدر به عادل اعتقاد دارند که شاید اصلا با خودشان شک نکردند شوچنکو این روزها مربیگری می کند و دوباره از سیاست فاصله گرفته است.

از سوتی تا سانسور عادل فردوسی پور در دورهمی

برگرفته از خبرآنلاین -/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 11 3
نظر کاربران
پری

پری

آخه کجا از ورود یا عدم ورود زنان به ورزشگاه حرف زد؟؟؟؟؟ متل اینکه زنان می خان همه چیزو به خودشون بچسبونن

پاسخ دادن 3 1
Kolah ghermezy

Kolah ghermezy

عزیزم جوش نزن پیر میشی یا حیفه

پاسخ دادن 1 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف