نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز سه شنبه 13 مرداد 1394
یفال متولد بهمن ، فال متولد اردیبهشت
برای آگاهی از اتفاقات پیش روی خود در روز سه شنبه 13 مرداد 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 13 مرداد 1394
بازدید : 7,639 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

به نظر می رسد اگر امروز واقعا ابرهای تیره از آسمان زندگی شما کنار بروند و آسمان تان صاف شود، شما بتوانید دید روشنی از اتفاقاتی که در آینده برایتان می افتد داشته باشید. شما تا حدی قادر به دیدن چیزهایی که می خواهید هستید و می دانید که چگونه باید به آنهادست یابید، همچنین این توانایی را دارید که برای رسیدن به آنها از هر راهی که می خواهید بروید. این امر به شما اجازه می دهد تا بتوانید برای خودتان اهداف متعالی و بزرگی در نظر بگیرید و با کمی پشتکار و در عین حال شانس، قادر خواهید بود که رویاهای همیشگی خود را معنی ببخشید و آنها را محقق سازید.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

زندگی امروز برای شما مثل نفس کشیدن در هوای تازه می باشد و افکار شما مثل پرنده ها آزادانه در سرتاسر آسمان پرواز می کنند. اما همه چیز آن طور که به نظر می رسد آرامش بخش نیست. بری اینکه پشت این تصویر زیبا احساسات غیر قابل حل به آرامی در حال ظهور کردن هستند. تلاش کنید که به خودتان نگرانی راه ندهید، برای اینکه ممکن است شما در این چند روز توانایی سرکوب کردن آنها را پیدا کنید، اما بهتر است به جای اینکه صبر کنید که احساساتتان سرریز شوند، آنها را پردازش کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

شما امروز خیلی ایده آل فکر می کنید و این چیز بدی نیست. حداقل فعالیتهایتان بر پایه ساختن جهانی بهتر شکل می گیرد. فقط مطمئن باشید آرزوهایی که دنبال می کنید قابل اجرا و کاربردی باشند.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

دور و بر شما را دوستان و همکارانی احاطه کرده اند که می توانند جوی مطبوع و مناسب را برایتان فراهم آورند. امروز رویاهای شما کاملاً واضح و روشن هستند و شما می توانید با افراد هم فکر خود آنها را درمیان بگذارید. یک مهمانی می تواند مکان کاملاً مناسبی برای یافتن صمیمیتی که خواهانش هستید باشد، اما شما اکنون می توانید به یک شام کوچک بیرون از منزل هم اکتفا کنید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

حالا که ماه در پنجمین خانه تان یعنی خانه «ابراز کردن و مطرح کردن» خودش را با اورانوس با استعداد هماهنگ می کند، مسیر پیشرفت و خلاقیت و پویایی برای شما باز و مهیا است. اما شاید نتوانید به راحتی دیگران را متقاعد کنید که به حرف های شما گوش بدهند، برای اینکه آنها هم برنامه های خودشان را دارند. اگر فکر می کنید که آنها شما را درک خواهند کرد و بهتان کمک می کنند پس زیاد روی نظرات خودتان پافشاری نکنید.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

 حتی اگر امروز شما تلاش کنید به خوبی وظایفتان را انجام دهید، شاید هدفهای شما در دراز مدت به نتیجه برسند. شما فقط در برابر فکر از دست دادن تفریح و شادی نمی توانید مقاومت کنید. شاید جلوتر از دیگران حرکت کردن در شما احساس نشاط به وجود آورد، بنابراین احتایط را از دست ندهید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

شما امروز بین ایده های بلند پروازانه خود و تکالیف و مسئولیت های جدیدتان گیر افتاده اید. اگر کارهایتان که روی هم تلنبار شده را به امان خدا ول کنید، دیگر نمی توانید از هفته جدیدی که پیش رو دارید لذت ببرید. با غر زدن کاری از پیش نمی برید!! پس کار امروز را به فردا موکول نکنید؛ فقط تمرکز کرده و تا جایی که برایتان امکان دارد به کارهایتان برسید.
 

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 معمولاً شما به راحتی می توانید با دیگران کنار بیایید و دوستان جدیدی پیدا کنید و امروز هم جذابیت های اجتماعی شما بیشتر شده است. شما می توانید گل سر سبد مهمانی ها باشید، چرا که نگرش های مثبت و روحیه خوب شما به دیگران هم روحیه می دهد. اما این رفتار شما فقط در هنگام تفریح کردن و بازی کردن به کمکتان نمی آید؛ بلکه شما می توانید در مورد مسائل اجتماعی و حتی سیاسی هم اینگونه رفتار کنید. پس فقط به خاطر اینکه کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، برای درگیر شدن با موضوعات جدید تردید به خود راه ندهید.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

 درحالیکه شما کاملاً در مورد امروز هوشیار هستید و آینده تان را با داشتن تصویری از آن در ذهنتان می توانید ببینید، رویاهای شفافی خواهید داشت. تا زمانیکه شما این رویاها را آشکار نکنید خوش بینی شما می تواند کاملاً تازه بماند، برای اینکه مردم دیگر خیلی زود از تفکرات خیالی شما خسته خواهند شد. بهتراست برخی از اندیشه ها نهفته و فقط برای خودتان باشند.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

اغلب وسوسه می شوید که یک برنامه جدید برای رژیم غذایی و یا تمرین های ورزشی انتخاب کنید. امروز احتمالا بیشتر مطمئن هستید که از زندگی خود چه می خواهید و می دانید که هنوز زمان ایجاد یک تغییر بخصوص در زندگی تان فرا نرسیده است. هیچ کدام از تئوری های دنیا اکنون نمی تواند به شما کمک کند به خاطر اینکه شما به اندازه کافی می دانید. هر مسیر مستقیمی راکه انتخاب کنید احتمالا منجر به پیشرفت اساسی در شرایط فیزیکی تان می شود؛ پس صبر نکنید تا زمان مناسب فرا برسد!

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 به نظر می رسد که شما امروز بیش از اندازه از فردی که دوستش دارید حمایت می کنید و این موضوع باعث می شود که زیاد به خودتان توجه نکنید. به جای اینکه برای حل کردن مشکلات دیگران تلاش کنید، ابتدا مشکلات خودتان را حل کنید. حتی اگر شما می دانید که چه راهی برای آنها بهترین است، بهتر است به جای اینکه به فکر نجات دادن آنها باشید بهشان یاد بدهید که چگونه می توانند از خودشان محافظت کنند.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 13 مرداد 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

شما باید مباحث و گفتگوهای جدیدی را با افراد تازه ای آغاز کنید زیرا این گفتگوها شما را در راهی که به تازگی در آن قدم گذاشته اید یاری می دهد. در مورد رفتارهای دیگران زود قضاوت نکنید اجازه دهید، فقط رفتارها و گفته های دیگران را در ذهن تان نگه دارید و بعد راجع به آنها نتیجه گیری کنید. زیرا همیشه برای داشتن نتیجه ای صحیح تر وقت بیشتری را باید هزینه کرد.
 

فال روزانه ، فال روز سه شنبه 13 مرداد 1394

فال روزانه | فال روز سه شنبه 13 مرداد 1394
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 19
این مطلب مفید بود ؟ 16 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف