نمناک سرگرمیفال فال روزانه | فال روز چهارشنبه 22 مهر 1394
فال ، فال متولد بهمن
برای آگاه شدن از وقایع پیش رویتان در روز چهارشنبه 22 مهر ماه 1394 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 22 مهر 1394
بازدید : 6,360 نفر

فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز شما خیلی پرمشغله هستید و زیاد از این موضوع راضی نیستید، اما اطرافیانتان هم فعالیتهای شما را محدود کرده اند و به شما فرصت زیاد کار کردن را نمی دهند. فراموش نکنید که نگرش های شما به اندازه چیزهای دیگر می توانند در خوشبختی شما تأثیر داشته باشند. اگر شما شکایت کرده و غر بزنید مطمئناً روز خوبی نخواهید داشت. اما اگر انرژی های مثبت را جذب کنید و آن را به دوستانتان هم انتقال بدهید روزی بسیار خوب و عالی خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

حالا که ماه در نشانه شما حضور دارد، احساسات شما شدیدتر شده اند و یاد روزهایی افتاده اید که در عشق شکست خورده بودید. ایجاد یک رابطه تصادفی می تواند دوباره آن احساسات قدیمی را در شما زنده کند و ناراحتی های قدیمی را به یاد شما بیاورد. امروز شما باید خیلی حواستان جمع باشد وگرنه ممکن است در حینی که در مورد رنجش های قلبی خود صحبت می کنید به طور ناخودآگاه و سهواً طرف مقابلتان را نارحت کنید.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز قبول کردن تمجیدها و تعریف های دیگران برایتان سخت است، چراکه فکر می کنید لیاقت این تعریف ها را ندارید. متاسفانه با وجود تمام این توجهات و تحسین های افراد دیگر شما هنوز اعتماد به نفس پایین گذشته خود را دارید. جنگیدن با چیزهای بدیهی را تمام کنید؛ فقط احساسات قلبی خود را بیرون بریزید و بدون نگرانی و ناراحتی خبرها و سخنان خوب را دریافت کنید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین تیر ماه

 امروز شما از برنامه های خود جلو افتاده اید و این موضوع می تواند افرادی را که قصد مشکل درست کردن برای شما را داشتند ناراحت کند. شما دلتان می خواهد به جای اینکه درگیر و بند عقربه های ساعت باشید، بتوانید آزادانه زندگی کنید. شاید بعضی وقتها لازم باشد گذشت کنید، پس سعی کنید به دوستانتان احترام بگذارید. به دیگران اجازه دهید که از قبل بدانند شما به خاطر اینکه کسی را ناراحت نکنید،  ممکن است کمی دیرتر به قرار ملاقات خود برسید.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مرداد ماه

شما بسیاری از هیجانات، شوق و ذوق های درونی تان را سرکوب می کنید که مبادا کسی متوجه این احساسات درونی شما شود اما به زودی  اتفاقی برای شما پیش می آید که شما را مجبور می کند از این به بعد تمام احساسات خود را بروز دهید تا کمتر دچار استرس و دل نگرانی شوید. تجربیات جدید شما را بسیار راهنمایی خواهند کرد تا هرچه موفق تر باشید. از سکوت و گوشه عزلتی نیز که برای خود اختیار کرده اید خارج شوید زیرا در بیرون از تنهایی شما زیبایی های بسیاری برای مشاهده وجود دارند.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین شهریور ماه

  اعتماد به نفس داشتن ویژگی خیلی خوبی است، ولی بدین معنی نیست که شما به خاطر اینکه می دانید حتماً برنده خواهید شد، مسابقه ای را راه بیندازید. اگر شما خسته شده اید و این بی حوصلگی را می خواهید با دردسر درست کردن پر کنید، راه تخلیه بهتری برای توانایی هایتان پیدا کنید. با ناامید کردن یک نفر دیگر خودتان را سرگرم نکنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین مهر ماه

 شما در عین حال که کاملاً اهداف خود را شناخته اید، روز به روز بیشتر رشد کرده و تواناتر می شوید. شما کارهای زیادی برای انجام دادن دارید، ولی به خاطر اینکه وقت زیادی دارید، دوست دارید کارهای بیشتری انجام دهید. خوشبختانه شما برای متعادل کردن زندگیتان آمادگی کامل دارید. همین برای لذت بردن شما از زندگی کفایت می کند. شما به وقت خود به اهدافتان خواهید رسید.

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آبان ماه

 شما امروز به اندازه کافی باهوش هستید و آنقدر خودتان را باور دارید که می توانید یک داستان سر هم کنید!! بدون اینکه نیاز به گفتن باشد جنگیدن با حقایق بارز و مشخص شما را به دردسر می اندازد، به خصوص اگر بخواهید دیگران را هم متقاعد کنید که از شما پیروی کنند. زمانی را با یک دوست مورد اطمینان صرف کردن و بررسی کردن ایده هایتان شما را از شرمندگی بعدی نجات می دهد!

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین آذر ماه

امروز خیلی دلتان می خواهد که کارهایتان را به کنار نهاده و به فکر پیدا کردن تفریح و سرگرمی لذت بخشی باشید. اما مسئولیت های تان خیلی زیاد است و شما واقعا قادر نیستید ازشان فرار کنید. به همان اندازه که امروز احساس ناامیدی و یاس می کنید، تضیمن می کنیم که با استراحت کردن این حالت زیاد دوام نمی آورد. بهترین کار این است که از تفریح کردن صرف نظر کرده و به کارهایتان برسید. شما بعدها هم وقت کافی برای تفریح کردن پیدا می کنید.
 

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین دی ماه

 ذهن شما مشغول بررسی کارایی ایده های بزرگ برای فعالیتهای متعالی شده است. اگر این شانس را دارید که افکارتان را پیش ببرید، پس آن را از دست ندهید. اما وقتی این حالت در طول روز  تغییر جهت داد و به حرکتی پرشتاب تبدیل شد باید حواستان جمع باشد.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین بهمن ماه

 درحالیکه شما مثل یک صخره عمل می کنید تا از چیزهایی که دوست دارید پشتیبانی کنید، اکنون استواری احساسی شما می تواند نقش مهمی ایفا کند. به نظر می رسد اشخاص دیگر نیاز به شما داشته باشند و شما سعی می کنید هر کاری از دستتان برمی آید انجام دهید. اما واقعاً عاقلانه نیست که تمام انرژی تان را از دست بدهید بدون اینکه خودتان در عوض به نتیجه ای برسید، پس صبر کنید تا در پایان به نتیجه برسید. سخاوت بهترین نتیجه است.

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 22 مهر 1394

- فال روزانه متولدین اسفند ماه

ممکن است امروز بیشتر از همیشه از نظر احساسی کنجکاو باشید اما اگر بخواهید بدون فکر کردن به عاقبت کاری آن را انجام دهید نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت. معمولا شما اول کار هیجان دارید و از این تجربه سر مست و شادمان هستید. اما بعدا مجبورید که دوباره برگردید و خوب فکر کنید. به جای انکار احساسات تان به ناشناخته ها اعتماد کنید و از آن به عنوان عاملی برای تغییر استفاده کنید.

فال روزانه ، فال روز چهارشنبه 22 مهر 1394

فال روزانه | فال روز چهارشنبه 22 مهر 1394
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 13
این مطلب مفید بود ؟ 9 4
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف