نمناک سرگرمیفال فال روز سه شنبه 29 تیر 1395
فال روزانه ، فال
برای آگاهی از وقایع جالب پیش روی خودتان در روز سه شنبه 29 تیر 95 فال روزانه سایت نمناک را بخوانید.
تاریخ انتشار : 29 تیر 1395
فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین فروردین ماه

امروز مادامی که دیدگاه و نگرش خود را از دست نداده باشید روز خوبی برای شما از نظر خانواده و خویشاوندان خواهد بود. شما به تصمیم آخرتان اطمینان دارید، اما باید شور و اشتیاقتان را به نهایت خود برسانید. نسبت به نیازهای خود لجوج و خودسر نباشید، اگر محیطی ایجاد کنید که دیگران هم بتوانند خواسته هایشان را بگویند، می فهمید که چیزهای بسیار متفاوتی در این دنیا وجود دارد. اگر شما مشتاق باشید که به حرف های دوستان تان گوش دهید، آنها نیز چیزهای خیلی زیادی راجع به زندگی بهتان می آموزند.

فال روزانه برای متولدین اردیبهشت ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین اردیبهشت ماه

امروز روز پیچیده ای برای شماست برای اینکه اگر شما تمام تلاشتان را صرف انجام وظیفه ای که امروز به شما متقبل شده بکنید، احتمالاً شکست خواهید خورد. گزینه بهتر برای شما شاید این باشد که در خفا به کارهایتان برسید. این روش برای اینکه به بازدهی برسد کمی زمان می برد، اما وقتی که یک بار با این روش شروع به کار کردید، به سرعتان افزوده می شود. اهمیت فکر کردن عاقلانه بسیار بیشتر از تلاش کردن اضافی است. اگر به خوبی از پس این کار بربیایید دیگران هم دست به کار خواهند شد و در مسئولیتهای سنگین به شما یاری خواهند رساند.

فال روزانه برای متولدین خرداد ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین خرداد ماه

حتی اگر شما از زندگی روزمره تان راضی هم هستید، با فکر کردن و تمرکزکردن توانایی بهتر شدن را هم دارید. به جای اینکه بی هدف رویاپردازی کنید، در حالیکه با احتیاط افکارتان را به مسیری می کشانید که تصاویر مثبتی را در ذهتان می پروراند، آنها را تحت کنترل خود درآورید. شما همانگونه هستید که خودتان فکر می کردید، بنابراین با تغییر دادن تصویرهایی که نگرش شما را می سازند، روزهای بهتری داشته باشید.

فال روزانه برای متولدین تیر ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین تیر ماه

امروز زندگی شما دچار تغییر و تحول شده، چنانچه با دلیل و منطق قادر به درک این تغییرات نخواهید بود. با وجود این اگر کمی ایمان و اطمینان داشته باشید اوضاع رو به راه می شود به عبارت دیگر اگر نسبت به اتفاقات به وجود آمده خوش بین باشید، از نتایج حاصله شگفت زده خواهید شد. اگر مجبور شدید کمی از خواسته هایتان بگذرید ناراحت نشوید، چرا که این روزها به سرعت می گذرد.

فال روزانه برای متولدین مرداد ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین مرداد ماه

  شما دوست ندارید دیگران فکر کنند فرد سبکسری هستید، به خاطر همین بیشتر ترجیح می دهید که با کسی حرف نزنید تا در مورد شما بد قضاوت نکنند. شاید هم احساس می کنید که همه حرف هایتان را زده اید، اما بیشتر به زمان نیاز دارید تا بفهمید که چگونه می توانید بهتر خودتان را مطرح کنید. چرا آنقدر خودتان را به خاطر حرف دیگران ناراحت می کنید؟ اگر شما واقعیت را همانطور که می بینید انتقال دهید، دیگر کسی نمی تواند موقع صحبت کردن ازتان ایراد بگیرد.

فال روزانه برای متولدین شهریور ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین شهریور ماه

 شما معمولاً قبل از اینکه کاری را شروع کنید، در موردش فکر می کنید. عجیب اینکه به جای اینکه کارهای جدیدی انجام دهید بیشتر در حال تغییر دادن همان کارهای قبلی خود هستید. فراموش نکنید که ممکن است شور و هیجان تان به مذاق افراد دیگر خوش نیاید، پس بهتر است کمی از میزان آن کم کنید. اگر نتوانستید در همان دفعه اول منظور خود را برسانید دوباره سعی کنید.

فال روزانه برای متولدین مهر ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین مهر ماه

امروز بهترین روز برای بذرپاشی و آماده شدن برای اهداف و آرمان هایتان می باشد. برای اینکه دیروز ماه جدید شرایط مناسبی برای صحبت کردن در مورد ایده های جدید را فراهم آورده است. اما اگر دوستانتان فکر کردند شما احمق هستید نگران نشوید، به خاطر اینکه شما قوانین و اصول آنها را قبول ندارید. فقط به خودتان قول دهید که با هر سازی برقصید!!

فال روزانه برای متولدین آبان ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین آبان ماه

هدفی را بیابید که بتوانید کاملاً بهش ایمان داشته باشید. اگر اهداف شما اهدافی باشند که با گروهی بزرگتر یا یک هدف اجتماعی در ارتباط باشند، شما می توانید بدون اینکه متوجه بشوید در خدمت مردم دیگر باشید. در این صورت شما واقعاً نیاز ندارید در عوض کاری که انجام می دهید چیزی مطالبه کنید، احساس خوبی که از کمک کردن به دیگران بهتان دست می دهد بهترین پاداش برای شماست.

فال روزانه برای متولدین آذر ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین آذر ماه

حتی اگر شما خودتان دقیقاً بدانید که چه کارهایی باید انجام دهید، ولی قبل از اینکه به هدفتان برسید، رویاهایتان شما را از مسیر اصلیتان خارج می کنند. بنابراین به خاطر از دست دادن زمان و انرژیتان خیلی ناراحت خواهید شد، اما شما می توانید با قبول کردن این گفته که «در هر اتفاق حکمتی نهفته است» نوع نگاه خود را عوض کنید. شما شاید اکنون نتوانید آنچه را که برایش برنامه ریزی کرده بودید را تمام کنید، ولی وقتی این کار را کردید روحیه خیلی بهتری خواهید داشت.

فال روزانه برای متولدین دی ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین دی ماه

اگرچه امروز به مشتاقی روزهای قبل نیستید، اما فرصتی پیش می آید که همه چیز به روال همیشگی خود برگردد. اکنون، حداقل، می توانید احساس کنید که تغییری از گوشه و کنار دارد بوجود می آید. به جای اینکه بایستید و ببینید که بعدا چه اتفاقی می افتد،   شروع کنید و برنامه ای بریزید که ببینید در آینده چه کار می خواهید بکنید.

فال روزانه برای متولدین بهمن ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین بهمن ماه

امروز خیال پردازی شما آنچنان از حقیقت دورتان می کند که به راحتی نمی توانید راه برگشت را پیدا کنید!! اما در حالیکه به دنبال راه برگشت به جایگاه قبلی خود می باشید و فکرتان را  به کار می اندازید، سرسختی شما بهتان کمک می کند. عجیب اینکه شما بزرگترین کیفر و مجازات برای خودتان هستید! بنابراین هرکاری که لازم است را انجام دهید تا از افکار و اعتقادات اشتباهتان که فکر می کنید خوب است بیرون بیایید. تا موقعی که از قرارگیری تان در مسیر درست مطمئن نشده اید، لازم است چندین بار مسیر خود را عوض کنید.
 

فال روزانه برای متولدین اسفند ماه در روز 29 تیر 1395

- فال روزانه در روز 29 تیر 1395 برای متولدین اسفند ماه

امروز برای افراد دیگر خیلی سخت است که بتوانند کاری کنند تا شما کمی تغییر عقیده بدهید، چراکه اکنون شما به چیزهایی که می خواهید کاملا مطمئن هستید. حتی برای اینکه به بهترین نحو به اهدافتان برسید، برنامه ای نیز ترتیب داده اید. اما اگر باور کنید که استراژی شما تنها و بهترین استراتژی ممکن است، به مشکل هم برخواهید خورد. یادتان باشد شما می توانید ایده تان برای رسیدن به موفقت را حفظ کنید، اما هنوز هم می توانید در راه های رسیدن به آن تغییراتی ایجاد کنید. علاقه مند بودن برای بازنگری کردن در مسیری که در پیش گرفته اید، شما را از روبرو شدن با مشکلات غیر لازم در پایان راه نجات می دهد.
 

فال روز سه شنبه 29 تیر 1395

فال روز سه شنبه 29 تیر 1395
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 6
این مطلب مفید بود ؟ 5 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف