نمناک ورزشفوتبال افتتاح فروشگاه جدید علی دایی و حواشی آن + تصاویر
فروشگاه علی دایی ، علی دایی
فروشگاه جدید علی دایی با حضور چهره های نامدار ورزش و همسر ودخترش در خیابان یاسر تهران افتتاح شد که با حواشی همراه بود که در ادامه مطلب بیشتر می خوانید.

 فروشگاه جدید علی دایی در خیابان یاسر تهران با حضور تعدادی از چهره های نامدار ورزشی و هنری افتتاح شد که در ادامه تصاویر و حواشی این مراسم را می بینید و می خوانید.

فروشگاه نمایندگی لوازم ورزشی reebok علی دایی در خیابان یاسر افتتاح شد. از جمله مهمانان حاضر در این مراسم پرویز مظلومی سرمربی سابق استقلال بود.

علی دایی در کنار میهمانانش در افتتاحیه فروشگاه ریبوک

فروشگاه علی دایی

فروشگاه جدید علی دایی

 

طبق برنامه ریزی های انجام شده شماری از اهالی فوتبال و هنر به دعوت دایی به نیاوران آمده بودند تا فروشگاه او در حضور مدعوین افتتاح شود که البته مراسم افتتاحیه فروشگاه ورزشی دایی حاشیه هایی نیز به همراه داشت.

با توجه به اینکه علی دایی به تازگی از سرمربیگری تیم فوتبال پرسپولیس کنار رفته، پیش بینی می شد که تعداد زیادی از بازیکنان این تیم در مراسم افتتاحیه فروشگاه دایی حاضر شوند اما در این مراسم خبری از بازیکنان پرسپولیس نبود و تنها محسن خلیلی، مهاجم پیشین این تیم در مراسم حضور داشت.

با توجه به اینکه بازیکنان تیم پرسپولیس در تمرین تیم شان حضور داشتند، قرار شد خود را پس از تمرین به مراسم افتتاحیه برسانند.

تعدادی از بازیگران سینما و تلویزیون به همراه پرویز مظلومی، سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال از حاضران در مراسم افتتاحیه فروشگاه ورزشی دایی بودند. محمد نصرتی و سعید دقیقی نیز در این مراسم حاضر بودند.

همسر و دختر علی دایی نیز در مراسم افتتاحیه حضور داشتند.

 

نمای بیرونی فروشگاه جدید علی دایی

فروشگاه علی دایی 

 

افتتاح فروشگاه جدید علی دایی و حواشی آن + تصاویر

افتتاح فروشگاه جدید علی دایی و حواشی آن + تصاویر
:
امتیاز : 3.6 تعداد رای : 434
برگرفته از فیفا دی /ن
این مطلب مفید بود ؟ 314 120
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف