لاغری زنان
محققان متوجه شدند که تحصیلات بالاتر در زن ها، باعث می شود که علاوه بر درآمدبیشتر نسبت به زن های دیگر، آگاهی بیشتری نسبت به سلامت بدن خود داشته و از چاق شدن پرهیز کنند.

هرقدر حقوق زن ها بیشتر باشد، لاغرتر می شوند

محققان مرکز پیشگیری و کنترل بیماری های ایالات متحده، با بررسی جامع میزانچاقی افراد و پرونده های پزشکی آنها، بین سال های 2011 تا 2014، متوجه شدند که بین پرداخت حقوق زن ها و مقدار لاغری آنها، نسبت مستقیمی وجود دارد و هرقدر حقوق زن ها بیشتر باشد، آنها لاغرتر می شوند. البته این نسبت در میان مردها مشاهده نشده است.
محققان مرکز پیشگیری و کنترل بیماری ایالات متحده، در تحقیقات خود و بررسی تاریخچه پزشکی افراد، متوجه شدند به طور کلی حدود 31درصد از افرادی که بالاترین درآمد را دارند، چاق هستند. در مقایسه با این افراد حدود 40درصد افراد چاق نیز از درآمد کمی برخوردار بودند.درضمن به نظر می رسید که در این میان جنسیت هم نقش دارد.

لاغری زنان

تاثیر در آمد بیشتر زنان بر اندامشان

مقدار درآمد زنان مورد بررسی، روی تناسب اندام آنها تأثیر مستقیم داشت و هرچه درآمدشان بیشتر بود،لاغرتر بودند. در واقع 45 درصد از زنانی که در خط فقر قرار داشتند، چاق تر بودند اما این درصد درخصوص زنان با درآمد متوسط، 43درصد و برای زنان با درآمد بالاتر، زیر 30درصد بود. درضمن چنیننسبت واضحی بین درآمد بالا و لاغری، بین مردها مشاهده نشد.
در این بررسی ها محققان متوجه شدند که تحصیلات بالاتر در زن ها، باعث می شود که علاوه بر درآمدبیشتر نسبت به زن های دیگر، آگاهی بیشتری نسبت به سلامت بدن خود داشته و از چاق شدن پرهیز کنند.40درصد از زنانی که دیپلم و یا تحصیلات زیردیپلم داشتند، چاق بودند که این درصد میان زنان دانشگاهی، فقط 28درصد بود.

زنان لاغر با غذا رابطه راحت و بدون مشکلی دارند

افرادی که اضافه وزن دارند مدام به غذا فکر میکنند. آنها تمام اوقات به مقدار و تعداد دفعات غذا خوردن خود توجه میکنند و در نتیجه، زمان صرف غذا از مشغولیات دائمی ذهن و مغز آنهاست."
در اینجا، متخصصین کاهش وزن به بررسی ذهن اسرار آمیز افراد "ذاتا" باریک اندام پرداخته و به شما میگویند که آنها چگونه رفتار کرده و شما چگونه میتوانید مانند آنان باشید.

1. آنها سیرشدن را به پر شدن معده ترجیح میدهند.

2. آنها دریافته اند که گرسنگی یک مورد اورژانس نیست.

3. آنها از غذا برای تسکین غصه های خود استفاده نمیکنند.

4. آنها میوه بیشتری میخورند

5. آنها بنده عادتند

6. آنها دارای ژن اراده و خویشتن داری هستند.

7. آنها اهل حرکت هستند.

8. آنها خوب میخوابند.

رابطه جالب درآمد بیشتر بر روی لاغری زنان

2.52
این مطلب مفید بود ؟11
برچسب :
وبگردی