نمناک ورزشگوناگون عدم بازگشت “محسن حاجی پور” کشتی گیر فرنگی ایران از آمریکا
کشتی فرنگی ، ذخیره سوریان
در حالی که کاروان تیم ملی کشتی فرنگی بامداد امروز (یکشنبه) از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) از آمریکا به ایران بازگشت، “محسن حاجی پور” یکی از ملی پوشان این تیم، به کشور برنگشت.
تاریخ انتشار : 22 شهریور 1394

محسن حاجی پور در آمریکا

کاروان تیم ملی کشتی فرنگی بعد از کسب عنوان چهارم رقابت های قهرمانی جهان در لاس وگاس آمریکا در شرایطی ساعت 4 بامداد امروز از طریق فرودگاه امام خمینی (ره) به ایران بازگشت که یکی از ملی پوشان کشورمان به همراه این تیم به ایران بازنگشت.

کشتی فرنگی ایران

کشتی فرنگی جام جهانی آمریکا

محسن حاجی پور که به عنوان نفر ذخیره وزن 59 کیلوگرم در کنار سوریان عازم آمریکا شده بود با تیم برنگشت و گفته می شود احتمال دارد با تیم آزاد به ایران بازگردد.

تیم ملی کشتی فرنگی در مسابقات جهانی آمریکا موفق به کسب یک مدال نقره و 2 برنز به همراه 3 سهمیه المپیک شده بود.

قاسم رضایی در وزن 98 کیلو به مدال نقره و سهمیه المپیک دست یافت؛ حبیب الله اخلاقی در 85 کیلوگرم با کسب مدال برنز المپیکی شد و یوسف قادریان نیز مدال برنز وزن 80 کیلوگرم را بر گردن آویخت. سعید عبدولی هم در وزن 75 کیلوگرم با وجود کسب عنوان پنجمی موفق به کسب سهمیه المپیک شده بود.شامگاه شنبه خبر عجیبی در فضای اردوی فرنگی پیچید. ظاهرا یکی از اعضای کاروان اعزامی کشتی به لاس وگاس از اردوی تیم ملی خارج شده و قصد پناهندگی در کشور آمریکا دارد.

محسن حاجی پور ، شایعه پناهندگی محسن حاجی پور در آمریکا

عدم بازگشت “محسن حاجی پور” کشتی گیر فرنگی ایران از آمریکا
:
امتیاز : 4.7 تعداد رای : 32
برگرفته از فارس - /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف