نمناک ورزشفوتبال واکنش ها به مدیرعاملی برادر احسان علیخانی + کامنت
برادر احسان علیخانی ، احسان علیخانی
حسنی خو مدیر عامل جدید تیم استقلال برادر احسان علیخانی مجری ماه عسل از آب درآمد و واکنش ها متفاوت کاربران اینترنتی را به همراه داشت.
تاریخ انتشار : 14 مرداد 1395

واکنش کاربران به استقلالی بودن برادر احسان علیخانی

روز گذشته در حالی حسنی خو مدیر تیم فوتبال استقلال شد که نسبت برادری با احسان علیخانی را تایید کرد و باعث کنجکاوی کاربران در فضای مجازی شد.

احسان علیخانی که بارها در برنامه ماه عسل از پرسپولیسی بودن خود سخن گفته است، حالا باید پذیرای برادری کاملا استقلالی باشد، حسنی خو امروز (13 مرداد 95) مدیرعامل استقلال شد، اما انگار در کنار تفاوت نظر برای انتخاب از میان دو تیم پرآوازه تهرانی این دو برادر اختلاف هایی دیگری هم دارند، مهمترین آن فامیلی های متفاوت آنهاست، اینکه چرا حسنی خو و علیخانی رازی است که هنوز بی پاسخ مانده است، اما مدیرعامل جدید استقلال این نسبت فامیلی را تایید کرده است.


بسیاری از کاربران کنجکاو به سراغ صفحه اینستاگرام علیخانی رفتند،چند کامنت طنز و پرسیدن سوالاتی که شاید علیخانی ماه ها زمان بخواهد به همه آنها پاسخ دهد.
 
استقلالی بودن برادر احسان علیخانی

کامنت کاربران

واکنش کاربران


واکنش کاربران به استقلالی حسنی خو

واکنش ها به مدیرعاملی برادر احسان علیخانی + کامنت

واکنش ها به مدیرعاملی برادر احسان علیخانی + کامنت
:
امتیاز : 3.5 تعداد رای : 10
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 7 3
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف