مصطفی زمانی

“مصطفی زمانی” آخرین مهمان خندوانه + فیلم

تاریخ انتشار : 8 مهر 1395کد مطلب : 37391زمان مطالعه : 2 دقیقه
“مصطفی زمانی” بازیگر سریال شهرزادبه عنوان آخرین مهمان خندوانه در این برنامه حاضر شد و از پرسپولیسی بودنش و عاشق شدنش سخن گفت.

مصطفی زمانی در خندوانه

شب گذشته مصطفی زمانی بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان آخرین مهمان فصل سوم خندوانه در این برنامه حضور داشت و با رامبد جوان به گفتگو نشست.

با ورود مصطفی زمانی جوان از او خواست تا در چند سوال راجع به ویژگی های یکدیگر حدس بزنند. در این بین سوالات به شناخت از فوتبال رسید و زمانی راجع به آن گفت:من می توانم بگویم فوتبال را به اندازه خانواده ام می شناسم و یکی از عشق های اساسی من بازی های جام ملت ها است.

وی ادامه داد:من از بچگی عاشق پرسپولیس بودم تا الان و پدرم هم از شدت علاقه و استرس به این تیم نمی تواند بازی ها را ببیند.

جوان در این باره اظهار داشت:پدر من هم بسیار پرسپولیسی است، ولی در تربیت من در این امر به شدت نا موفق بوده؛ چون در حال حاضر هیچ چیز از فوتبال نمی دانم.
مصطفی زمانی

عاشق شدن مصطفی زمانی در خندوانه


حدس بعدی جوان راجع به مصطفی زمانی به راحت گریه کردن او برمی گشت. حدسی که زمانی در پاسخ به آن گفت:نه، اتفاقأ خیلی کم گریه می کنم و حتی در خانواده می گویند که هیچ واکنشی نسبت به اتفاقات ندارم.

سپس رامبد جوان پرسید:در یک سال گذشته عاشق شدی؟ و مصطفی زمانی جواب داد:بله، چون خیلی ضعیف شده بودم و به نظرم این باعث می شود تا در طرف مقابل چیزی را ببینی که در خودت نیست.

زمانی در ادامه راجع به یکی از ویژگی های رامبد جوان حدس زد:به نظرم تو یکی از غمگین ترین آدم هایی هستی که در تنهایی خودت به غم هایت فکر می کنی و پی می بری.

و جوان با نگاهش این موضوع را تایید کرد و گفت:من غم را درک کرده ام اما آدم خیلی غمگینی نیستم.
 
 
مصطفی زمانی و جناب خان

فیلم مصطفی زمانی در خندوانه

 
 
بعد از این حدسیات نوبت به «شهرزاد» رسید و زمانی در این باره اظهار کرد:کار در این پروژه آنقدر درست انجام شد و پیش رفت که خیال همه راحت بود. از طرف دیگر آقای فتحی کار را کاملا می شناسد و این اتفاق کمک بزرگی برای همه ما بود.

در این بین «جناب خان» هم به جمع پیوست و با گردنبند مرغ آمینی که انداخته بود، باز هم از رقابت تنگاتنگ بین ترانه علیدوستی و خودش برای انتخاب نقش «شهرزاد» گفت.

پس از این مصطفی زمانی همکاری با شهاب حسینی در «شهرزاد» را دوستی دلنشنین خواند و از پختگی و اخلاق بی نظیر او تعریف کرد. وی همچنین علیدوستی را به عنوان یک پارتنر خیلی خوب و هنرمند مردمی معرفی کرد.

20 ثانیه لبخند ویژه مهمان، اتفاق دیگری بود که بعد از آن زمانی با ناراحتی گفت:کار سختی بود و موجب شد بفهمم خندیدن بلد نیستم!

در نهایت قسمت پایانی برنامه نیز با آرزوی شادی واقعی، سلامتی و پر روزی بودن برای همه به آخر رسید.

 

مصطفی زمانی ، عاشق شدن مصطفی زمانی در خندوانه

4.670
این مطلب مفید بود ؟646
برگرفته از باشگاه خبرنگاران ,‌آپارات - / ک
وبگردی