نمناک اخبارحوادث شلیک پسر به قلب پدر برای معافیت سربازی!
معافیت سربازی ، شلیک
حادثه ی تلخی که با هدف معافیت سربازی رخ داد جان پیرمرد را گرفت . پسرجوان در اعترافات خود پرده از نقشه شومش به قصد جان پدر برداشت.
تاریخ انتشار : 22 آذر 1395
بازدید : 3,007 نفر

قتل پدر برای معافیت سربازی

جمعه شب گذشته صدای شلیک گلوله در خیابان کارگر شهر الیگودرز، مردم وحشتزده را به خیابان کشید.

ازسوی دیگربا اعلام این خبربه پلیس، مأموران راهی محل مورد نظرشده ودربررسی های مقدماتی دریافتند مردی 60 ساله بر اثر اصابت گلوله به قفسه سینه اش بشدت مجروح شده که بلافاصله به بیمارستان منتقل شد اما دقایقی بعد جان سپرد.به دنبال این ماجرا، فرضیه قتل با انگیزه سرقت مسلحانه تحت بررسی قرارگرفت. ولی با توجه به اینکه سرقتی ازخانه این مرد صورت نگرفته بود تحقیقات تخصصی وارد مرحله تازه ای شد.

سرهنگ خدارحم ذلقی، فرمانده انتظامی الیگودرزدراین باره گفت:کارآگاهان که به دنبال سرنخی دراین باره بودند وقتی دریافتند پسر این مرد در مرخصی سربازی به سر می برد ولی کسی از حضورش اطلاع ندارد بلافاصله وی را دستگیرکرده و به تحقیق ازاوپرداختند.تا اینکه متهم، در بازجویی ها اعتراف کرد از چند روز قبل مخفیانه وارد الیگودرز شده و منتظرموقعیتی مناسب برای مصدوم کردن پدرش بوده تا اینکه سرانجام پس از ورود شبانه به منزل پدرش با شلیک گلوله وی را مصدوم کرده وگریخته است.
ضارب در بازجویی ها اعتراف کرد هدفش از شلیک گلوله به سمت پدرش، مصدوم کردن وی برای معافیت از خدمت سربازی یا انتقال به شهر الیگودرز بوده است.

 

شلیک پسر به قلب پدر برای معافیت سربازی!

شلیک پسر به قلب پدر برای معافیت سربازی!
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 6
برگرفته از ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 4 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف