مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در نقش کودکی قطام + تصاویر

تاریخ انتشار : 28 خرداد 1396کد مطلب : 51376زمان مطالعه : 2 دقیقه
مهراوه شریفی نیا بازیگر سریال کیمیا اینستاگرامش را با انتشار تصاویری از خودش در نقش کودکی قطام به روز کرد.

وقتی مهراوه شریفی نیا قطام سریال امام علی (ع) بود

مهراوه شریفی نیا را همه ما با نقش کیمیا در سریال پرمخاطب کیمیا میشناسم اما این هنرمند جوان کشورمان زمانی که 11 سال داشت در نقش کودکی قطام جلوی دوربین فیلم امام علی (ع) رفت . در روزهای شهادت امام علی (ع) این سریال از شبکه آی فیلم پخش شد و همین بهانه ای شد تا مهراوه شریفی نیا تصاویری از خودش در این سریال را در اینستاگرامش به اشتراک بگذارد.

مهراوه شریفی نیا نوشت:"گویا شبکه ای سریال امام علی(ع) رو پخش می کنه.من در یک قسمت از اون سریال حضور داشتم در نقش کودکی قطام فکر می کنم حدود ١١ سالم بود با یک گریم بامزه و گیس های بافته ی مشکی.دو سه تا عکس پیدا کردم از اون روزهای خوب و تجربه بسیار ارزشمند دوران کودکی یادش بخیر"

تصاویری از مهراوه شریفی نیا در سریال امام علی(ع)

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در نقش کودکی قطام

مهراوه شریفی نیا

مهراوه شریفی نیا در نقش کودکی قطام در سریال امام علی (ع)

مهراوه شریفی نیا

عکسی از مهراوه شریفی نیا در سریال امام علی(ع) در نقش قطام

امام علی نام سریالی تاریخی است که به کارگردانی داوود میرباقری در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران تهیه و ساخته شده است. این سریال محصول سال 1375-1370 است.

ویشکا آسایش در سریال امام علی (ع) درنقش جوانی قطام ظاهر شد. تنها 19 سال سن داشت که روبروی دوربین داود میرباقری حاضر شد و نقش معشوقه ابن ملجم مرادی را در سریال تاریخی امام علی (ع) بازی کرد. سریالی که یکی از تاثیرگذار ترین مجموعه های تلویزیونی الف ویژه رسانه ملی در 37 سال اخیر به شمار می رود و شخصیت پردازی های فوق العاده این سریال، همچنان در نظر و ذهن تماشاگران ایرانی باقی مانده است.

مهراوه شریفی نیا

ویشکا آسایش در نقش جوانی قطام

ویشکا آسایش که نقش قطام را در این سریال بازی می کرد، با گریم عربی و ادبیات گفتاری و دوبلری که برایش انتخاب شده بود، در سکانس هایی که با حضور ابن ملجم مرادی حضور داشت، درامی تاریخی را به تصویر می کشید که در جذابیت داستانی سریال برای مخاطبان موثر بود. سریالی که در دهه هفتاد به سریال قطام نیز شهرت یافته بود، برای ویشکا آسایش، یک سکوی پرش شد.

مهراوه شریفی نیا در نقش کودکی قطام + تصاویر

3.614
این مطلب مفید بود ؟104
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی