نمناک اخباراقتصاد جزئیات و زمان توزیع میوه شب عید در استان تهران
میوه شب عید ، شب عید
میوه شب عید امسال استان تهران از 20 اسفند ماه با افزایش تعداد جایگاه های عرضه، در 305 مکان توزیع می شود.
تاریخ انتشار : 13 اسفند 1394
بازدید : 2,378 نفر
کمیته تنظیم بازار با موضوع تعیین مباشر، قیمت و زمان توزیع با حضور رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، نمایندگان دستگاههای اجرایی، اتحادیه ها و سازمان های مربوطه، عصر روز یک شنبه تشکیل جلسه داد.

در این نشست 305 جایگاه برای عرضه میوه مشخص شد که بر اساس اطاعات به دست آمده 160 آن در شهرستان های استان تهران و 155 آن در شهر تهران فعال خواهند بود.

در شهر تهران 5 میدان عمده توزیع کننده میوه برای سایر میادین میوه و 40 جایگاه بزرگ و 110 جایگاه کوچک برای عرضه میوه مورد نیاز مردم در ایام پایانی سال مشخص شد.

بنا بر این گزارش از نکات مهم عرضه میوه در سال جاری افزایش تعداد میوه شب عید است به طوری که در سال گذشته حدود 38جایگاه برای عرضه میوه مورد نیاز مردم در شهر تهران در نظر گرفته شده و فعال بود که در سال جاری تعداد آنها افزایش قابل قبولی داشته است.

با وجود اینکه حجم و قیمت دقیق میوه شب عید نیز در جلسه کارگروه تنظیم بازار مشخص شده است اما این کارگروه قصد اعلام آن را به دلیل مسائل تنظیم بازاری تا زمان عرضه ندارد. لازم به ذکر است که قیمت میوه های عرضه شده در این طرح کمتر از نرخ بازار بوده و دولت برای تامین و عرضه آنها یارانه پرداخت می کند.
 
بازار میوه
 

بازار میوه شب عید

 
در این نشست منصوری رییس سازمان جهاد کشاورزی استان تهران، روند ذخیره سازی را مطابق و مناسب با برنامه پیش بینی شده دانست و اظهار کرد:تا به امروز در 7 سردخانه میوه مورد نیاز استان تهران ذخیره سازی شده و 305 جایگاه در سطح استان تهران برای توزیع متناسب با پراکنش جمعیت مناطق مختلف در نظر گرفته شده است.

وی افزود:از روز 20اسفند توزیع سیب و پرتقال به تدریج در جایگاهها آغاز می شود و این روند تا روزهای آخر سال با میزان بیشتر ادامه می یابد.

رئیس جهاد کشاورزی استان تهران ادامه داد:سهمیه و سردخانه توزیع برای هر شهرستان مشخص و به مدیران جهاد کشاورزی شهرستان ها اطلاع داده می شود.

وی در پایان گفت:درروز 19 اسفند تابلوها و بنرهای جایگاهها نصب و ترتیبی اتخاذ می شود تا همگی در این روز آماده توزیع باشند. 

جزئیات و زمان توزیع میوه شب عید در استان تهران

جزئیات و زمان توزیع میوه شب عید در استان تهران
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
برگرفته از مشرق نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 3 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف