احسان علیخانی

هدیه احسان علیخانی به همسر شهید محسن حججی

تاریخ انتشار : 28 مرداد 1396کد مطلب : 55015تعداد نظرات : 4 نظر
احسان علیخانی در یک ارتباط تلفنی با برنامه زنده رود تندیس حافظ خود را به همسر شهید حججی که مهمان برنامه زنده رود بود، تقدیم کرد.

تندیسی که احسان علیخانی به شهید حججی تقدیم کرد

احسان علیخانی جایزه هفدهمین جشن سینمایی و تلویزیونی حافظ (عنوان بهترین چهره تلویزیونی ) خود را به خانواده شهید حججی اهدا کرد. این هدیه بعد از اعلام شدن در مراسم اختتامیه جشن حافظ در برنامه زنده رود توسط پیمان طالبی به همسر این شهید اهدا شد.

جایزه احسان علیخانی در زنده رود به همسر شهید حججی رسید

احسان علیخانی یکی از برگزیده های جشن حافظ بود که بعد از دریافت تندیس حافظ ،این جایزه ارزشمند را به خانواده شهید حججی تقدیم کرد . روز گذشته برنامه زنده رود با اجرای پیمان طالبی میزبان همسر شهید حججی بود و این فرصتی شد تا احسان علیخانی در یک ارتباط تلفی هدیه خود را به خانواده شهید حججی تقدیم کند.

بعد از پخش کلیپی از احسان علیخانی در مراسم اختتامیه جشن حافظ و سخنرانی این مجری سرشناس درباره شجاعت مثال زدنی محسن حججی و تقدیم کردن تندیس حافظ به خانواده حججی پیمان طالبی به نمایندگی از احسان علیخانی این هدیه را تقدیم زهرا عباسی همسر این شهید مدافع حرم کرد.

هدیه احسان علیخانی به شهید حججی

تندیس احسان علیخانی به همسر شهید حججی رسید

محسن افشانی، مجید قناد، بهنوش بختیاری، بهار ارجمند و حسین مهری در پیام هایی ویدئویی، ارادت خود را به شهید محسن حججی اعلام کردند.

هدیه احسان علیخانی به شهید حججی

تقدیر از همسر شهید حججی در برنامه زنده رود

خانم عباسی همسر شهید حججی در این برنامه از رشادت های همسرش گفت و اعلام کرد پیکر مطهر شهید را به حضرت زینب(س) تقدیم کرده است و حاضر نیست برای بازگشت پیکرش معاوضه ای صورت پذیرد.

هدیه احسان علیخانی به همسر شهید محسن حججی

4.863
این مطلب مفید بود ؟612
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
4 نظر به ثبت رسیده است
محمدرضا 1396-05-29
با سلام میخوام بگم قبوله خون دادن شهید بی سر محسن حججی روحش شاد ولی اختلاف شهدای سپاه را با دیگر شهدا ببینید اینقدر شهدای نیروی انتظامی در پاکستان سر بریده شد و به عناوینی توسط تروریستها شهید شدند تازه بجای قدردانی باید جواب کیف بدستان را بدهند که چرا مواظب نبودند. بالاخره روزی باید جواب این تبعیض ها داده شود.
95
مهدی 1396-05-29
با سلام از دولت جمهوری اسلامی بخاطر قدردانی از رزمندگان جمهوری اسلامی ایران که واقعا با اخلاص جان خودشان را فدای مردم عزیز علی الخصوص مسلمانان میکنند تشکر میکنم ولی در خصوص اعزام نیرو به برون مرزی فقط سپاهیان را اعزام نکنند کارکنان دولت که داوطلبانه قصد جنگیدن با دشمنان اسلام را دارند سهمیه واگذار کنند تا همه کسانی که قصد گرفتن انتقام شهدا را دارند هم بتوانند اعزام شوند.با تشکر
50
محمدصالح1396-06-04
محسن جان شهادتت مبارک
61
فائزه 1396-07-06
خوشا به سعادتت شهید عزیز تو را بحق حضرت زینب قسم شفاعتمان کن.
40
وبگردی