نمناک اخبارورزشی پرسپولیس با چند امتیاز قهرمان لیگ برتر هفدهم میشود؟
پرسپولیس ، قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر
رضا شاهرودی پیشکسوت پرسپولیس بر این عقیده است که سرخپوشان رکورد امتیازها در لیگ برتر را می شکنند و با 66 امتیاز قهرمان لیگ برتر خواهند شد.
تاریخ انتشار : 20 بهمن 1396

پیش بینی قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر/ علی علیپور به دنبال رکوردشکنی

پیشکسوت پرسپولیس بر این عقیده است که سرخپوشان رکورد امتیازها در لیگ برتر را می شکنند. 

رضا شاهرودی

پیش بینی رضا شاهرودی از وضعیت پرسپولیس در لیگ برتر

رضا شاهرودی چهره شناخته شده فوتبال کشورمان اعتقاد دارد پرسپولیس که فصل را خیلی خوب شروع کرد، قدرتمندانه ادامه داد و به فکر قهرمانی زودهنگام است، 66 یا بیش از 66 امتیاز کسب خواهد کرد. تا پایان فصل هنوز 7 دیدار و 21 امتیاز دیگر باقی مانده و شاهرودی در این مورد به ما گفت:«مطمئنم پرسپولیس می تواند امتیازی بگیرد که تیم های لیگ برتری در لیگ 18 تیمی با 4 بازی بیشتر نسبت به لیگ فعلی، با آن امتیاز قهرمان می شدند. این پرسپولیس با همه تیم های فوتبال ایران فرق دارد.»

مهاجم پرسپولیس در آستانه رکوردشکنی تاریخی

علیپور در صورتی که تا پیش از هفته 25 موفق به زدن یک گل دیگر شود، در آن صورت بهترین عملکرد تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کرده و می تواند زودتر از تمامی گلزنان در تمامی رقابت ها به 18 گل زده برسد.
مهاجم پرسپولیس با به ثمر رساندن 2 گل برابرصنعت نفت آبادان، علاوه بر بهبود چندین رکورد شخصی، باشگاهی و کلی در تاریخ لیگ برتر، فرصت دستیابی به چندین رکورد دیگر را هم دارد که با روند فعلی عملکردش، رسیدن به این رکوردها اصلاً دور از انتظار نیست. 

علی علیپور

علی علیپور به دنبال رکوردشکنی تاریخی در پرسپولیس

علی علیپور با زدن 17 گل تا هفته 23 لیگ برتر توانست به بهترین عملکرد تاریخ لیگ برتر رسیده و با عماد رضا مهاجم عراقی سپاهاناصفهان و رضا عنایتی مهاجم استقلال تهران به طور مشترک در صدر قرار گیرد. در ادامه رکوردهای پیش روی علی علیپور مهاجم پرسپولیس را که می تواند به آنها دست یابد، مرور می کنیم.
علیپور در صورتی که تا پیش از هفته بیست و پنجم موفق به زدن یک گل دیگر شود، در آن صورت بهترین عملکرد تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت کرده و می تواند زودتر از تمامی گلزنان در تمامی رقابتها به 18 گل زده برسد.
اگر فوتبال روی بد خود را به علیپور و پرسپولیس نشان ندهد، و با توجه به روند فعلی عملکرد علیپور و همچنین بررسی گلزنان ادوار گذشته رقابت های لیگ برتر، وی به احتمال زیاد عنوان آقای گلی رقابت های این فصل را از آن خود خواهد کرد و برای اولین بار در تاریخ لیگ برتر برای 3 فصل متوالی، یک باشگاه عنوان برترین گلزن رقابت های باشگاهی را به خود اختصاص خواهد داد.
علیپور با زدن یک گل دیگر به رکورد بیشترین گل زده یک بازیکن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر رسیده و با مهدی طارمی و محسن خلیلی مساوی شود. علیپور با زدن 2 گل دیگر رکورد بیشترین گل زده یک بازیکن پرسپولیس در تاریخ لیگ برتر را به نام خود ثبت خواهد کرد.
علیپور در صورتی که پنج گل دیگر در 7 بازی آینده به ثمر برساند، رکورد بیشترین گل زده یک بازیکن پرسپولیس در تاریخ رقابت های باشگاهی ایران را به نام خود ثبت خواهد کرد. در حال حاضر، فرشاد پیوس با زدن 21 گل در یک فصل این رکورد را در اختیار دارد.
همچنین علیپور با زدن 8 گل دیگر می تواند رکورد بیشترین گل زده در یک فصل را در تاریخ رقابت های باشگاهی ایران به نام خود ثبت کند؛ رکوردی که گرچه رسیدن به آن دشوار به نظر می رسد، اما مهاجم پرسپولیس ثابت کرده که غیرممکن ها را به سادگی می تواند ممکن کند.
و علیپور در بهترین فصل فوتبالی خود بزرگترین کمک برای برانکو و بهترین اطمینان خاطر برای هواداران تیمش به حساب می آید. حالا تمام قله هایی که در ابتدای فصل پیش روی علیپور قرار داشتند، و رسیدن به بالای آنها در حد غیرممکن به نظر می رسید، دیگر ابهت و بزرگی خود را از دست داده و علیپور آنها را به تسخیر در آورده است. اکنون قله های دست نیافتنی چند ماه پیش، دره هایی هستند که علیپور از آنها گذر کرده و از آن بالا به آنها نگاه می کند.

پرسپولیس با چند امتیاز قهرمان لیگ برتر هفدهم میشود؟

برگرفته از فرتاک ورزشی، نود - /م
این مطلب مفید بود ؟ 9 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف