نمناک بهداشت و سلامتپوست و مو رشد موهای ریخته شده سر با ماسک موی مخصوص
رشد موهای ریخته شده ، رشد مجدد موهای ریخته شده در زنان
موهایی که از سر ریخته شده اند را می توان با ماسک ها و مواد گیاهی بازگرداند و باعث رشد مجدد موهای سر شد، با موادی که در خانه تان وجود دارند و شما از خواص آن بی اطلاعید.

رشد و رویش مجدد و سریع موهای ریخته شده با ماسک موهای طبیعی و گیاهی

در آینه که نگاه می کنید مدام حسرت زمانی را می خورید که موهایتان هنوز پرپشت بود و نریخته بود اما افسوس هیچ سودی نخواهد داشت. برای رشد مجدد موهای ریخته شده بهتر است خودتان دست به کار شوید.

مثل همیشه استفاده از راه و روش گیاهی و طب سنتی بهترین گزینه ی پیشنهادی است که در این بخش از سلامت پوست و موی نمناک بهترین ماسک ها و گیاهان دارویی برای تقویت و پرپشت شدن موهای ریخته شده را به شما معرفی می کنیم.

موهای ریخته شده را می توانید برگردانید و موجب رشد و رویش مجدد آنها شوید. این یک شعار و یا تبلیغ نیست بلکه حقیقت درمان ریزش مو در طب سنتی است. در اغلب اوقات، ریزش مو یک روند طبیعی مربوط به سن است، که از دید پزشکان جز بیماری های خطرناک محسوب نمیشود با این حال، با گذشت زمان ریزش مو ، به یک نگرانی مشترک در بسیاری از مردم تبدیل شده است.

رویش مجدد مو تضمینی

رشد موهای ریخته شده با راه های طبیعی 

درمان های خانگی برای کنترل ریزش مو و رشد مجدد موهای ریخته شده سر

در این بخش از روش های درمان ریزش موی سر در نمناک تعدادی از درمان های خانگی برای ریزش و رشد مجدد مو،و یا در کل جلوگیری از ریزش مو آورده شده است. 

1. شیر نارگیل

روش 1.شیر نارگیل:

یک عدد نارگیل تازه یا خشک شده را بشکنید و پوست قهوه ای آن را بشکنید و سپس گوشتش را بیرون بیاورید. آب نارگیل را بگیرید و میوه تازه نارگیل را در مخلوط کن بریزید و خوب مخلوط کنید سپس آن را با پارچه صاف کنید.این مخلوط را به مدت 5 دقیقه حرارت دهید. 

صبر کنید تا خنک شود و سپس درون یک بطری بریزید و در یخچال یا فریزر بگذارید تا یخ زده شود سپس آنرا روی پوست سر و موی خود بمالید. به مدت 5 دقیقه روی سرتان ماساژ دهید و بعد از 30 تا 45 دقیقه موهایتان را با شامپو و بعد با نرم کننده بشویید و این روند را 2 بار در هفته تکرار کنید.

رویش مجدد مو در طب سنتی

رشد موهای ریخته شده با نارگیل و ترکیبات آن 

رشد موهای ریخته شده با استفاده از ماسک های طبیعی و عالی 

روش 2: شیر نارگیل و عسل:

هم نارگیل و هم عسل محبوب هستند و به راحتی در همه جا پیدا می شوند. مخلوطی از عسل و شیر نارگیل برای تغذیه موهای آسیب دیده و افزایش رشد مو عالی میباشد.این راه حل همچنین نقش مهمی در جلوگیری از ریشه مو نیز دارد.

نارگیل کاملا تازه یا خشک را بشکنید و گوشت آن را از پوسته قهوه ای نارگیل جدا کنید ،سپس گوشت را با آب نارگیل مخلوط کنید و کمی آب نیز به آن بیفزایید و سپس درون یک پارچه صاف کنید و به مدت 5 دقیقه حرارت دهید،سپس اجازه دهید تا خنک شود ،چند قطره عسل را به آن اضافه کنید و این مخلوط را به طور مستقیم روی پوست سر و موی خود اعمال کنید.

بعد از 35 دقیقه با شامپوی معمولی و بعد با نرم کننده شستشو دهید و در صورت نیاز این درمان را 2 بار در هفته تکرار کنید.

نکته:شما میتوانید مخلوط باقی مانده از شیر نارگیل و عسل را برای استفاده دفعه بعد در یخچال ذخیره کنید.

رویش مجدد مو در طب اسلامی

رشد موهای ریخته شده با عسل  

فوت و فن رشد موهای ریخته شده ی سر

روش 3 ؛ شیر نارگیل ، ماست و آبلیمو:

همانطور که قبلا ذکر شد ، شیر نارگیل را تهیه کنید ، آبلیمو و یک دبه ماست را به آن اضافه کنید و سپس روی پوست سر و موی خود اعمال کنید.به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید و سپس با آب گرم و نرم کننده شستشو دهید در صورت نیاز این درمان را 2 بار در هفته تکرار کنید. 

2. روغن نارگیل:

ابتدا موهای خود را با آب گرم شستشو دهید. مقداری روغن نارگیل را در دستانتان بریزید و سپس به طور مستقیم بر روی پوست سر و موی خود اعمال کنید.حداقل 5 دقیقه ماساژ دهید، و از یک کلاه دوش یا حوله برای پوشاندن موهایتان استفاده کنید و پس از 30 دقیقه یا حتی بیشتر ، کلاه را برداشته و مو را به طور کامل با شامپو شستشو دهید.این درمان را1 یا 2 بار در هفته تکرار کنید.

نکته:اگر روغن نارگیل شما جامد یا نیمه جامد است ، قبل از استفاده آن را گرم کنید.

روغن نارگیل

رشد موهای ریخته شده با روغن های گیاهی

رشد موهای ریخته شده با گیاهان و ماسک موی سر

3. آلوئه ورا:

روش1 : ژل آلوئه ورا

1 برگ تازه آلوئه ورا را ببرید و ژل داخل آن را استخراج کنید، این ژل را به طور مستقیم روی پوست سر خود اعمال کنید و بعد از 1 ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید. این درمان را 2 تا 3 بار در هفته تکرار کنید. 

روش2 : آلوئه ورا و روغن نارگیل

طبق روش قبل ، ژل آلوئه ورا را استخراج کنید، 2 تا 3 قاشق غذا خوری روغن نارگیل و 2 قاشق غذا خوری از این ژل را با هم ترکیب کنیدو به طور کامل بر روی پوست سر و موی خود بمالید و به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید،سپس موهای خود را با کلاه دوش بپوشانید و بعد از 1 ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را 2 تا 3 بار در هفته تکرار کنید. 

روش3: آلوئه ورا و عسل:

2 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا و 2 قاشق غذا خور یعسل را درون یک کاسه ترکیب کنید و با استفاده از یک قاشق به خوبی هم بزنید و بعد بر روی پوست سر و موهای خود اعمال کنید و با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از 1 ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را 2تا 3 بار در هفته تکرار کنید.

آلوئه ورا برای مو

رشد موهای ریخته شده با آلوئه ورا 

رشد موهای ریخته شده با ترکیبات بینظیر گیاهی

روش4 ؛ آلوئه ورا و روغن زیتون:

2 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا و 3 قاشق غذا خوری روغن زیتون را درون یک کاسه بریزید و با استفاده از یک قاشق به خوبی هم بزنید. بعد بر روی پوست سر و موهای خود اعمال کنید و بعد به مدت 10 دقیقه ماساژ دهید و با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از 1 ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را 2تا 3 بار در هفته تکرار کنید. 

روش5 : آلوئه ورا و تخم مرغ:

2 عدد تخم مرغ را بشکنید و سفیده های آن را درون یک کاسه بریزید و یک قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا نیز به آن اضافه کنید،آنها را به خوبی هم بزنید بعد بر روی پوست سر و موهای خود اعمال کنید و بعد به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید و با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از 20 تا 30 دقیقه با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را 2تا 3 بار در هفته تکرار کنید.

تخم مرغ برای مو

تخم مرغ عالی برای رشد موهای ریخته شده 

رشد موهای ریخته شده با چرب کردن سر با روغن های گیاهی

4.چریش:

روش 1: روغن چریش:

قبل از استفاده ، این روغن را گرم کنید. دو تا سه قطره از این روغن را کف دست هایتان بریزید. و به صورت مستقیم روی مو ها و کف سر خود اعمال کنید. به مدت 5 دقیقه، به خوبی ماساژ دهید. با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از یک ساعت با آب گرم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید.

نکته:ممکن است که روغن چریش بوی بدی داشته باشد.

روغن گیاهی

رشد موهای ریخته شده با استفاده از روغن های طبیعی 

رشد موهای ریخته شده با برگ گیاهان مفید

روش 2 : پودر برگ چریش:

این پودر را با کمی آب گرم مخلوط کنید تا یک ماسک به دست آید و بعد به صورت مستقیم روی مو ها و کف سر خود اعمال کنید. کمی صبر کنید تا خشک شود. بعد با آب گرم بشویید. این درمان را دو بار در هفته تکرار کنید. 

روش 3: برگ های چریش تازه ی خرد و آسیاب شده:

مقداری برگ چریش را تهیه کنید. به خوبی با آب تمیز کنید و آسیاب کنید. سپس با کمی آب گرم مخلوط کنید تا یک ماسک بدست آید. سپس آن را در تمام پوست سر خود و از ریشه تا ساقه موهایتان بمالید. با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از یک ساعت با شامپوی ملایم شستشو دهید. این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید. 

روش 4 : برگ های چریش جوشانده شده:

1 مشت برگ های چریش تازه را تهیه کنید و به خوبی با آب بشویید و سپس آنها را در آب بجوشانید. بعد از جوشیدن صبر کنید تا رنگ آب به قهوه ای تیره تغییر کند ، سپس اجازه دهید تا خنک شود و سپس موهایتان را با یک شامپوی ملایم بشویید و بعد از این آب استفاده کنید و دوباره موهایتان را شستشو دهید و بعد اجازه دهید تا موهایتان به صورت طبیعی خشک شود.این درمان را 2 بار در هفته تکرار کنید.

کنترل ریزش موی سر

چگونگی رشد موهای ریخته شده 

رشد موهای ریخته شده با روش های خانگی 

5. ماست:

نصف فنجان ماست را بر روی کف سر و مو های خود به صورت مستقیم اعمال کنید.با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از 20 دقیقه با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید. 

6. آب پیاز:

روش 1. فقط پیاز:

پوست یک عدد پیاز تازه را بکنید و بعد از شستشو ، به قطعات کوچک برش دهید و سپس آب آنها را بگیرید.سپ آن را بر روی پوست سر و موهایتان اعمال کنید و به آرامی به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید. با استفاده از یک کلاه حمام سرتان را بپوشانید و بعد از 30 دقیقه با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید.

پیاز برای مو

رشد موهای ریخته شده با پیاز 

رشد موهای ریخته شده با مواد خانگی ساده

روش 2. پیاز و آلوئه ورا:

1 قاشق غذا خوری ژل آلوئه ورا و یک قاشق غذا خوری آب پیاز را درون یک کاسه مخلوط کنید.آن را بر روی پوست سر و موهایتان اعمال کنید و به بعد از 15 تا 20 دقیقه موهایتان را با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را دوبار در هفته تکرار کنید. 

روش3. پیاز و روغن زیتون:

آب پیاز را درون یک کاسه بریزید و سپس یک قاشق غذا خوری روغن زیتون بهآن اضافه کنید ، ترکیب را به خوبی هم بزنید و سپس روس پوست سر و موهایتان اعمال کنید و به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید،با استفاده از یک کلاه حمام موهای خود را بپوشانید و بعد از یک ساعت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید. این درمان را 2 تا 3 بار در هفته تکرار کنید.

روغن زیتون

رشد موهای ریخته شده با روغن زیتون 

رشد موهای ریخته شده با مواد مغذی

7.چای سبز:

نیم لیتر آب و 3 عدد چای کیسه ای سبز را تهیه کنید و آنها را به مدت 5 دقیقه بجوشانید.سپس موهایتان را با استفاده از یک شامپوی ملایم شستشو دهید و بعد از این چای ولرم برای شستشوی آنها برای بار دیگر استفاده کنید.سپس اجازه دهید تا کاملا خشک شود.این درمان را 2 بار در هفته تکرار کنید. 

8. ماسک سفیده تخم مرغ:

2 عدد تخم مرغ تازه را بشکنید و سفیده و زرده آن را جدا کنید،سفیده آن را به طور مستقیم روی پوست سر و موهایتان اعمال کنید و بعد از نیم ساعت با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را 2 تا 3بار در هفته تکرار کنید.

نکته: برای موهای چرب فقط از سفیده تخم مرغ و موهای خشک از تخم مرغ کامل استفاده کنید.

ماسک تخم مرغ

رشد موهای ریخته شده با تخم مرغ 

ترفندهای فوق العاده مناسب برای رشد موهای ریخته شده

9. سیب زمینی:

پوست 2 عدد سیب زمینی متوسط را بکنید ، آنها را برش دهید و آب سیب زمینی را بگیرید بعد به طور مستقیم روی پوست سر و مو هایتان اعمال کنید، به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید ، و با استفاده از یک کلاه حمام موهایتان را بپوشانید. بعد از 20 تا 25 دقیقه با شامپو بشویید و این درمان را هر 20 روز یکبار تکرار کنید. 

10.سیر:

6 تا 8 عدد سیر را تهیه کنید و آن را به قطعات کوچک برش دهید و بعد آنها را له کنید و با کمی آب مخلوط کنید. سپس آن را به طور مستقیم روی سر و موهای خود بمالید و به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید و بعد از نیم ساعت با شامپوی ملایم شستشو دهید.این درمان را 2 بار در هفته تکرار کنید. 

نکته:شما میتوانید چند قطره از آب سیب را به شامپو یا نرم کننده خود اضافه کنید و به عنوان شامپوی روزانه ار آن استفاده کنید.

خواص سیر

رشد موهای ریخته شده با سیر  

با این روش ها موجب رشد مجدد موهای ریخته شده تان شوید

11.آبلیمو:

مقداری آبلیمو را روی پوست سر خود ، به مدت 5 تا 10 دقیقه به آرامی ماساژ دهید و بعد از نیم ساعت با شامپوی ملایم و آب ولرم شستشو دهید.این دذمان را یکبار در هفته تکرار کنید. 

نکته:شما همچنین میتوانید به مخلوط آبلیموی خود مقداری روغن نارگیل ، روغن زیتون، روغن کرچک یا آلوئه ورا برای گرفتن نتایج بهتر اضافه کنید. 

12. روغن کرچک:

3 قاشق غذا خوری روغن کرچک را کمی گرم کنید و روی مو و پوست سر خود اعمال کنید و به مدت 5 دقیقه ماساژ دهید و با استفاده از یک کلاه حمام موهایتان را بپوشانید و بعد از حداقل نیم ساعت با شامپو مناسب موهای خود و آب ولرم شستشو دهید.این درمان را 2 بار در هفته تکرار کنید.

نکته:برای گرفتن نتایج بهتر ، شما میتوانید روغن کرچک را با کمی روغن جوجوبا ، رز ماری و یا روغن درخت چای ترکیب کنید.

روغن کرچک

رشد موهای ریخته شده با روغن کرچک 

13. گزنه گیاهی مخصوص رویش مجدد موهای ریخته شده

برای استفاده از گیاه گزنه برای رشد و پرپشت شدن موهای ریخته شده باید به این روش ها که در ادامه بخش سلامت پوست و موی نمناک گفته ایم عمل کنید.

روش 1: دم کردن گزنه

مقدار 40 گرم برگ گزنه را در یک لیتر آبجوش ریخته و بمدت 10 دقیقه دم کنید . از شب تا صبح روی موهایتان باشد .

روش 2: گزنه و الکل

اگر ریشه ی گزنه را داخل الکل شصت درجه خیس کنید، و آن را پانزده روز در آفتاب نگهداری کنید و سپس صاف کنید مایعی بدست می آید که چنانچه سه قاشق آنرا با آب مخلوط کرده ، به سر بمالید از ریزش مو جلوگیری می نماید و موجب پرپشتی موهای سر می شود.

روش 3: جوشانده گزنه

به اندازه 30 گرم گزنه را در یک لیتر آب ریخته و بمدت 10 دقیقه آن را بجوشانید و وقتی خنک شد آن را روی سر ماسک کنید.

گزنه برای مو

رشد موهای ریخته شده با گیاه گزنه 

تغییر عادات سبک زندگی برای تقویت موهای سر

 

درمان ریزش مو و رشد موهای ریخته شده سر با گیاهی خاص

منبع : بخش بهداشت و سلامت نمناک /ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 501 71
نظر کاربران
مرسی

مرسی

مرسی ولی تاچه مدتی باید روی سر بماند

پاسخ دادن 85 24
Dokhi shz

Dokhi shz

وای اگه جواب بده خیلی عالیه دارم دیوونه میشم موهام خیلی کم شده

پاسخ دادن 66 19
نجوا

نجوا

سلام خودم استفاده کردم عالی هست تا سه الی پنج روز موهام پُرشد عالیه شماهم استفاده کنید نتیجه میگیرید من تخم مرغ سیب زمینی گذاشتم پیاز برای رشدمو زیاد میکنه .

پاسخ دادن 47 25
روح اله

روح اله

واقعا موهاتون دوباره دراومد؟

پاسخ دادن 53 34
اسد

اسد

سلام دوستا فقط روغن رزماری یا لیسون رزماری از داروخانه بگیرد هر شب 15 قطر بزنید به مدت 15دقیقه ماساژ بده خدا شایده جواب میده ولی اگر 6ماه استفاده کنید 100در100جواب میده

پاسخ دادن 13 5
علی

علی

برای رشد مجددمو ام خوبه

پاسخ دادن 10 8
بهناز

بهناز

ممنون از راهنماییتون ، میخواستم در ترکیب آب سیب زمینی ، زده تخم مرغ ، و عسل ، میشه سفیده ی تخم مرغ رو هم اضافه کرد؟

پاسخ دادن 50 33
ناشناس

ناشناس

دوستان گلم من شنیدم اگر پوست سبز گردو تازه را به قسمتهای ریخته مو بمالید بعد از دو هفته همه موها در می آید . امتحانش ضرر ندارد

پاسخ دادن 77 24
زهرا

زهرا

سلام . من 10ساله ریزش مو دارم. الان 23سالمه . موهایم هم ریخته و هم کم پشته .بخدا از زندگی سیر شدم . نمیدونم چکار کنم . موهای ریخته شده زیاد دارم ولی رشد نمی کنه . توروخدا یکی کمکم کنه .

پاسخ دادن 95 38
هومن

هومن

سلام کپسول زینک پلاس رو تهیه کنید از داروخانه یک پک سه تایی روزی دو عدد یکی صبح بعد صبحانه یکی شب قبل از خواب ایشالا ک جواب میگیری

پاسخ دادن 7 7
یاس

یاس

واقعا تاثیر داره ؟شما نتیجه گرفتید؟؟؟

پاسخ دادن 10 3
احسان

احسان

داداش چرا الكي ميگي زينك پلاس يه مدت قطع ميكنه بعد يه مدتي دوباره شروع ميشه تنها راهش استفاده از همين ماسك هاي گياهيه

پاسخ دادن 6 0
حامد

حامد

به نظر من از زندگی سیر نشو. برو دکتر متخصص مو ، بعد از یک مدت موهای سرتون چون دختر هستین پسر نیستین زود می یان ، فقط باید تمرکز کنی رو موهای سرت و رو چیز دیگری تمرکز نکنی خوب و با دقت به یک متخصص پوست. ومو فکر کن بعد هر هفته یا ماه برو پیشش برای بدست اوردن شانس و اقبال دو باره ، چون سنتون واقعا هنوز پایینه باید موهای پر پشتی داشته باشید برای عرض اندام ، سلامت باشید فقط یک متخصص خوب پوست و مو برو ، به نظرم متخصصان پوست و مویی که تو تبریز و شهر های شمالی و تهران بری بهتره .

پاسخ دادن 15 8
من

من

به طور کلی ریزش مو دارای سه علت میباشد:۱کمبود ویتامین و مواد مغذی۲هورمونها۳ژنتیکتمام موارد طبیعی فقط مشکل ۱ را حل میکنند اما برای درمان موارد ۲ و۳ باید از دارو استفاده شود و تنه داروهای تائید شده ماینوکسیدیل و فیناستراید میباشند البته ناگفته نماند ماینوکسیدیل باید مادام العمر استفاده شود

پاسخ دادن 9 0
Reza

Reza

سلام دوست عزیز من هم چند سالیه ریزش شدید مو داشتم ولی با درست کردن یک محلول آب لیمو طبیعی ونمک رامخلوط کردم ته استکان آب لیمو ویک قاشق غذا خوری نمک را خوب حل کردم وبعد داخل شامپوم ریختم توانستم ریزش مورا کاملا قطع کنم وبازدن یک روغن آرگان رویش مجدد موهام را مشاهده کردم به شماهم پیشنهاد میکنم اگر سرتون چرب ازاین روش استفاده کنید

پاسخ دادن 5 11
Pezhi

Pezhi

فایده داره اما بايد تا چند ماه مکررا انجام بدى

پاسخ دادن 17 5
محمد

محمد

دوستان و عزیزان من میگم روغن سیاه دانه برای مو خوبه روغن بادام تلخ هم همچنین .مقداری روغن سیاه دانه و هنا و روغن سوسن رو قاطی کرده و ضماد درست کنید و به جاهای کم پشت بزنید ...بهداشت سر را رعایت کنید...موها را در شست و شو چنگ نزنید ...و از همه مهم تر اینه که عذر خواهی میکنم که اینو میگم شرمنده ام لطفا خواهشا استمنا یا همون خود ارضایی هم انجام ندید چون جدا باعث ریزش مو میشه ..استرس هم نداشته باشید ..سالم و زلفمند باشید

پاسخ دادن 24 8
حمید

حمید

حنا به هیچ عنوان استفاده نکنید که پشیمان میشید قطعا سفیدی مو را بیشتر نشان میدهد

پاسخ دادن 1 6
وصال

وصال

سلام موهای جلوی سرم براثر کشیده شدن از ریشه کنده شده پوست سرم معلومه ایا علاج داره؟

پاسخ دادن 34 18
سمیرا

سمیرا

سلام من دارم هرشب یک عددتخم مرغ وپودرنخود وپودرعدس وپودربرگ مورد باهم ترکیب می کنم میزنم به کف سرم پلاستیک می کشم روی سرم وروسری میبندم صبح هم میشورم خیلی خوب شده دیگه اصلا موهام نمیریزه تایک ماه بایدبزنی هرشب خودم پودرشونوآماده کردم

پاسخ دادن 9 2
بهناز

بهناز

یه سوال داشتم از شما که شما این مواد رو بهسرتون میزنید مواد تا صبح خشک نمیشه بعد موقع شستشو ریزش ندارید؟؟؟

پاسخ دادن 17 6
تارا

تارا

سلام دوستان فکر نمیکنم این روش ها جواب بده بنظر من اصلاح کردن موها بصورت مداوم برای مثال هردوماه چند سانت کوتاه کنید نتیجه بده یا از سبوس غلات ک شامل انواع ویتامین ها و مواد معدنی واملاح مفید برای رشد مو تاثیر داره

پاسخ دادن 4 6
ترنم

ترنم

سلام دوستان من خیلی دوست دارم موهای بلند داشته باشم به نظرتون چکار کنم

پاسخ دادن 6 8
همایون

همایون

س.روغن ارگان اویل صادقانه هم رشد مو هم ابرو رو دو برابر میکنه بهت قول میدم استفاده کن

پاسخ دادن 1 2
حمید

حمید

چ مدت باید استفاده کنی

پاسخ دادن 2 0
فرهاد

فرهاد

سلام دوستان من ۱۸ سالمه و با این سن کم ریزش مو دارن اونم هرروز. حالا گفتم اگه میشه یه روز موثر که باعث رشد مجدد موهای سر میشه رو بهم پیشنهاد کنید ممنون میشم

پاسخ دادن 8 7
بهناز

بهناز

سلام دوست گرامی شما می توانیدآب برنج جوشیده شده راباآرد گندم راهم زده و اب آن به مویتان آغشته کرده و اردش رابه صورتتان بگزارید ماسک صورت باعث از بین بردن قرمزی صورت میشود

پاسخ دادن 1 5
بهناز

بهناز

سلام من دوسال پیش موهای خودم را قیچی کردم و موی سرم دیگر رشت نکرد من از این موضوع خیلی ناراحتم

پاسخ دادن 0 3
شبنم

شبنم

قرص بیوتن بخرین و مصرف کنید. هم ایرانی هست هم خارجی ، فرقی هم ندارن . رشد مو و ناخن بیشتر میکنه .

پاسخ دادن 2 4
مریم

مریم

وقتی سن آدم به جوانی می رسه و کودکی و نو جوانی رد میشه ریزش مو شروع میشه این طبیعیه اگر موهای ریخته شده در بیاد و مو خالی نشه باز هم نگرانی نداره اما اگر موی سر داره خالی میشه تنها دارویی که خیلی موثره پودر سبوس برنج رو تو نمکدون بریزید و هرروز روي هر غذایی که ميخوريد بریزید به مدت چهار ماه مطمئنا نتیجه ميگيريد

پاسخ دادن 5 2
اسی

اسی

به نظرمن واسه اونایی ک موهاشون کامل ریخته یاارثی هستن فقط وفقط گزینــــــه کاشت مو موثره الکی وقت خودتونوهدرندیدبااین چیزا اینافقط واسه کسایی هست ک موهاشون اسیب دیده وکم پشت ونازک شدن موهاشون ـ...فقط اقدام به کاشت موطبیعی کنید دوستان گلم

پاسخ دادن 8 5
علی

علی

دوستان اصلا از ماسک پیاز قرمز و سیب زمینی استفاده نکنید من موهام خوب بود فقط میخواستم پر پشت تر شه زد موهامو داغون کرد.

پاسخ دادن 2 7
مهران

مهران

سلام از اب سیب زمینی و مقداری پودر گل ختمی و در نهایت دو تا قاشق غذا خوری گل گندم بهش اضافه کنید و رو سرتون بزارید تاثیرش فوقالعادس بخاطر مواد مغنی ک داخل گل گندم وجود داره

پاسخ دادن 1 7
Na

Na

سلام دوستان خرگوشک ساچ هم خیلی خوبه

پاسخ دادن 9 3
فاطمه

فاطمه

دوستان برای بلند شدن مو برگ صدر هم خیلی موثره .از عطار بگیرین با آب مخلوط کنین .بزنین به ته موهاتون ۲_۳ ساعت بمونه بعد بشورین .واقعا اثر داره

پاسخ دادن 2 2
ناهید

ناهید

من خودم خدای ریزش موام! الان دارم روغن سیاه دونه و کپسول فارماتون میخورم. یکم بهتر شده ریزشش

پاسخ دادن 3 1
ناشناس

ناشناس

سلام من ریزش مو ندارم اما موهام خیلی کم پشت و نازکه جوری ک پوست سرم چون خیلی سفیده مشخص میشه :(خواهش میکنم کسی تجربه ای برای پر پشت شدن مو داره بگه.اعتماد ب نفسم اومده پایین دارم دیوونه میشم

پاسخ دادن 15 11
محمد

محمد

موهاتو تا یک ماه فقط ژیلت بکش و نزار بزرگ بشه بعداز یک ماه موهات پر پشت میشه

پاسخ دادن 0 6
کامران

کامران

این روش خوبه ولی بیشتر کاراییش برای رشد سریع مو هاست نه درمان ریزش و پرپشت شدن اون

پاسخ دادن 1 8
علیرضا

علیرضا

سلام من ۱۷ سالمه موهام خیلی ریخته و کف سرم کاملا پیداست لطفا کمکم کنید

پاسخ دادن 4 7
مينا

مينا

سلام من خواهرم كف سرش پيدا بود روغن شنبليله استفاده ميكنه و زرده تخم مرغ عاليه امتحان كنيد

پاسخ دادن 2 4
لیلا

لیلا

سلام روغن نارگیل و روغن بادام و سفیده تخم مرغ و با هم مخلوط کنین حداقل ۴ ساعت بزارین رو موهاتون بمونه معجزه میکنه عالیه

پاسخ دادن 3 2
هانیه

هانیه

سلام من نه ساله ریزیش مو دارم البته بیماری کندن مو دارم الانم کلی از موهامو بدوت اینکه متوجه بشم کندم ب خدا داغونم چیکار کنم خوب شن موهام برگرده یعنی راهی هم هست

پاسخ دادن 11 2
احد

احد

سلام چیزی که بنده خودم استفاده کردم وجواب داده تجربه خودم رو دراختیارتون میزارم واون اینکه گل ختمی سفید ویازردرنگ که تتزه وخشک شده باشه رو آسیاب کنیدوپودرحاصله رو الک می کنید بعددریک ظرف شیشه ای دردارنگه میدارید هفته ای سه بارونیم ساعت قبل ازرفتن به حمام یک قاشق از این پودرگل ختمی را بایک لیوان آبجوش تویه کاسه ای مخلوط می کنید ویه پیش دستی کوچک سرکاسه بزاریدتادم بکشه حالا بعدازنیم ساعت دم کشیدن هم میتونیدازیک جوراب زنانه که حتما بایستی تمیز وعاری ازرنگ دادن باشه این محلول را صاف کنید وآب حاصله رابه مدت یه ربع بیست دقیقه سرتان راباآن میشورید وتاکیدا با کف دست پوست وموهای سرتان را ماساژدهیدودرپایان باآب بشویید موهایتان را .بدون صافی هم میتونیدمحلول را مستقیما روی موهایتان بریزیدبازهم تاکیدا ازهیچ نوع شامپوی صنعتی وبازاری استفاده نکنیدتاکیدمیشه اگه ازشامپو استفاده نکنید درعرض دوهفته تفاوت را کاملا احساس خواهیدکرد هفته ای سه بار اینکارو انجام دهیداگه موهایتان چربه سعی کنید به مقدارکم ازشامپوی گیاهی استفاده کنیدریزش موهایتان قریب به صددرصدقطع میشه

پاسخ دادن 1 0
باران

باران

آب سیبزمینی وآب پیازرومیشه یک یادوروزروی سربمونه یاحتمابایدبعدیه ساعت بشورمش

پاسخ دادن 2 2
عرفان

عرفان

تورو خدا جوابمو بدین من ۱۴سالمه موهام داره میرزه تورو خدا من چیکار کنم موهام دوباره در بیان لطفا جواب بدین

پاسخ دادن 1 2
طبیبیان

طبیبیان

ببین دوست عزیز مویی که ریخته بر نخواهد گشت اما شما میتونی با مراقبت و پروتئینه و ویتامین کردن از مابقیش مراقبت کنی و از شامپو های که درصد بسیار بالا کتوکنازل دارند استفاده نکنید و سعی کنید به هیچ عنوان از مواد حالت دهنده مو استفاده نکنید و موهای خودتون رو حداقل دو روز یک بار بشورید

پاسخ دادن 2 10
شایان

شایان

چرت نگو جان خودت موی ریخته خیلی خوبم در میاد

پاسخ دادن 22 1
Fati

Fati

میشه روغن بادام تلخ رو با روغن نارگیل با هم به موها زد؟؟من 2هفتس متوجه شدم موهام نصف شده همش ریخته

پاسخ دادن 3 1
گلی

گلی

منم اون روش گل ختمی رو استفاده کردم واقعا عالی بود ریزش موهام قطع شد. استفاده ش هم آسونه. به نظرم شما هم استفاده کنید.

پاسخ دادن 2 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف