برو به :
رنگ پوست‌

عجیب ترین و نادرترین رنگ پوست ها در دنیا


پوست به عنوان یک پوشش ساده سطح بدن محسوب می گردد در حالی که مشتمل بر ارگانهای پیچیده و فعال می باشد و از اعضای داخلی بدن محافظت می کند .در این مطلب با انواع رنگ پوست های عجیب در دنیا آشنا شوید.
اکسیر جوانی

اکسیر جوانی فوری دور چشم


اکسیر جوانی یعنی ترکیباتی که می تواند آثار پیری را از روی پوست پاک کرده و با رفع چین و چروک زیبایی پوست را برای مدت طولانی تری تثبیت کند.
کدو حلوایی

داشتن پوست درخشان با کدو حلوایی


کدو حلوایی گیاهی خوراکی است که طعمی شیرین دارد و حاوی اکسیدهای قدرتمند آنتی هیدروکسی است که سلول های مرده پوست را برطرف می کند و پوست را درخشان می کند.
شامپو

بهترین زمان تعویض شامپو


اگر شامپوی مورد استفاده شما موهایتان را تمیز و خوش حالت می کند، نیازی نیست هرچند وقت یک بار شامپوی خود را تعویض بکنید.
زگیل

علت یروز زگیل و درمان آن با طب سنتی


زگیل یک بیماری شایع پوستی است که به دلیل تجمع بلغم غلیظ و سفت شده به تنهایی یا توأم با سودا در پوست است و تا زمانی که بدن پاکسازی نشود زگیل دوباره روی پوست بروز خواهد کرد.
الاغ

اکسیر جوانی در پوست الاغ!


گفته می شود که از پوست الاغ ماده ای به نام به ejiao دست می آید که از آن برای ساخت داروهای سنتی چینی و درمان بعضی بیماری ها و ساخت اکسیر جوانی استفاده می شود.
رویش موی سر

تأثیر اعجاب انگیز توت در رویش مجدد موی سر


استرس می تواند تأثیر مخربی بر بدن انسان داشته باشد،از جمله این تأثیرات ریزش موی سر می باشد که اکثر مردم از آن رنج می برند که محققان دریافتند مصرف توت می تواند تأثیر بسزایی در رویش مجدد موی سر داشته باشد
پوست های حساس

11 تکنیک برای محافظت از پوست های حساس


خیلی از افراد هستند که پوست های حساس دارند و پوست های آنها دچار جوش،لکه،آثار قرمزی و خشکی و ... می شود، اما چطور می شود از این پوست های حساس مراقبت کرد؟