نمناک سبک زندگیموفقیت راه پولدار شدن به همین سادگی است !
پولدار شدن ، پولدار شدن در ایران
برای پولدار شدن باید چه کارهایی انجام بدهیم؟ 21 روش ساده و کاربردی وجود دارد که برای پولدار شدن بسیار مناسب است و تاثیر فوق العاده ای در راه رسیدن به این مهم دارد.

چند گام تا پولدار شدن

کمپانی ویکی هو مجموعه ای از متخصصان در زمینه های مالی را در اختیار دارد و راههای ساده برای پولدار شدن و راههای ذخیره و در بعضی زمینه ها سرمایه گذاری را ارائه می دهد که در ادامه بخشی از ساده ترین راههای پولدار شدن را می خوانید. لازم نیست حتما مرد و یا یک خانم شاغل و موفق باشید نکاتی که در بخش موفقیت نمناک می خوانید نکاتی ساده اما پایه ی اصلی پولدار شدن برای هر کسی است.

چگونه پولدار شویم؟

1. ذخیره کردن را آغاز کنید:

این بدان معنا نیست که پولهای اضافی خود را جمع و ذخیره کنید بلکه قانون اصلی این نخریدن لوازم اضافه و جلوگیری از ولخرجی است. یعنی زمانی که به بیرون از خانه میروید و در محل عبور خود به فروشگاه کفش و یا عطر فروشی میرسید آن را ندید گرفته و از کنارش بی توجه عبورکنید. نکته ی ساده و البته مهم دیگر ذخیره کردن پولهای خورد است برای خود قلکی تهیه کرده و مختص پولهای با ارزش پایین تر قرار دهید بعد از مدتی خواهید دی که چقدر کمک کننده است و یا اگر پول درشت دارید تا حد امکان آن را خورد نکنید تا بستر خرج کردن آن فراهم نشود.

2. پولدار شدن با بودجه تعیین کردن برای خود:

اول یا آخر هرماه هر زمانی که شما پول مشخصی را دریافت میکنید همان موقع برایش برنامه ریزی کنید و برای خود حتی نقطه ی تشویق هم بگذارید که اگر بهتر از حد انتظار در دخل و خرج تان عمل کردید می توانید به تیک های موفقیت خود اضافه کنید.

3. همیشه خواهان بهترین ها نباشید:

خریدن اجناس با کیفیت ضعیف نه تنها اقتصادی نیست بلکه کاملا به ضرر است پس این بخش به این معنا نیست که اجناس ارزان بخرید اتفاقا برعکس اگر اجناس با کیفیت اما کمتر بخرید اقتصادی تر است. اما گاهی کیفیت حرف اول را نمی زند مثلا اگربرای خرید یک ماشین برنامه دارید و پول شما برای خرید یک ماشین مدل بالا و شیک کافی نیست بهتر است فکر قرض کردن و گرفتن وام را نکنید و ماشینی متناسب و به اندازه ی پولتان بخرید.

روش پولدار شدن

چگونه پولدار و ثروتمند شویم؟

4. در مصرف انرژی ها صرفه جویی کنید:

شعاری است که همیشه از طریق تلویزیون و رادیو می شنویم اما همیشه فکر می کنیم که به نفع کس دیگری به جز خود ما است اما اگر دقت کنید پرداخت کننده ی همین قبوض خود ما هستیم و اگر کمبودی در انرژی ها به وجود آید قیمت بالای آنها را هم ما باید بپردازیم.

5. در استفاده از کارت اعتباری هوشیار باشید:

زمانی که پول شما داخل کیف پول شماست حواستان به این هست که چه مقدار از پولتان خرج و چه مقدار از آن باقی مانده است اما زمانی که کارت اعتباری دارید قبول کنید که بی احتیاط تر خرج می کنید و این اصلا به نفع شما نیست.

6. برای ثروتمند شدن آگاهانه پول خرج کنید

روی هدفتان تمرکز کنید و فکر و ذکرتان را به ان اختصاص دهید اینگونه می توانید از وسوسه خرید یک وسیله غیرضروری و هوس آن نجات پیدا کنید و پولتان را متفکرانه و هوشمندانه خرج کنید تا به هدفتان نزدیک شوید.

7. خدمت به مردم با ارائه یک محصول و خدمات خوب

یکی از راه هایی که اکثر ثروتمندان خودساخته طی کرده اند تا به ثروت برسند ، خدمت به مردم است . شما با ارائه خدمات به مردم می توانید در ازای این خدمت پول دریافت کنید ، هر چه خدمتی که ما ارائه می کنیم با ارزش تر باشد قطعا پول بیشتری به سمت می آید.

8. سرمایه گذاری برای پولدار شدن

یکی از بهترین راه ها برای ثروتمند شدن سرمایه گذاری و کار کشیدن از پول است پس به جای خرید وسایل پر زرق و برق و چشم و هم چشمی با دیگران پولتان را با سرمایه گذاری های مناسب -نظیر خرید سهام، اوراق قرضه و دیگر سرمایه گذاری های قانونی و سودآور- چند برابر نمایید و یا اینکه پولتان در بازار مسکن و یا در طلا و حتی ارز سرمایه گذاری کنید.

پولدار شدن سریع

پولدار شدن با سرمایه گذاری

9. راه اندازی کسب و کار برای پولدار شدن

راه اندازی کسب و کار برای خود بهترین روش برای کسب ثروت است زیرا وقتی صاحب کسب و کار خودتان شدید، بعد از رسیدن به سوددهی مناسب، می توانید با آرامش خیال در زمینه های دیگر هم سرمایه گذاری کنید. این قدم منطقی ترین روش برای پولدار شدن است اما کمی زمان خواهد برد.

10. قبل از شروع، بیاموزید

قبل از انجام هر کاری، حتی با دوستان و آشنایان خود قرار داد بسته و در مورد جزئیات به توافق برسید زیرا ممکن است آشنایان شما به دلیل نزدیکی به شما هم اندازه خدمت ارائه شده به آنها ، به شما پول نپردازند.

11. هدف خود را یافته و برای آن برنامه ریزی کنید

اگر در فکر پولدار شدن هستید باید هدف شما خاص و مشخص شده باشد. شما با یافتن هدفتان و تمرکز بر روی آن بی نظم و شلختگی و بی برنامگی را از زندگی خود دور می کنید و راه های رسیدن به این هدف را سرمشق زندگی تان خواهید کرد . مثلا اگر هدفتان اندوختن پول باشد از خرج های اضافی چشم پوشی می کنید و با درایت بیشتر پول خرج خواهید نمود.

12. کاری که دوست دارید را انجام دهید

شما برای پولدار شدن و رسیدن به موفقیت باید عاشق کارتان باشید ، اگر بیش از حد به کارتان و هدفتان علاقه نداشته و روی آن ها تمرکز نداشته باشید مسیر شما برای موفقیت و پولدار شدن بسیار طولانی و شاید هم بی پایان خواهد بود. بخش موفقیت نمناک بر این باور است که اشتیاق به کار را نمی توان به صورت آگاهانه بالا برد و اگر عاشق کارتان نباشید به سختی می توان دیدگاه شما در مورد آن را تغییر دهید. اگر هم نتوانید آن کار را رها کنید باید دلیلی برای دوست داشتن و ادامه کار خود پیدا کنید.

13. پرداخت مالیات کمتر برای پولدار شدن

بعد از به دست آوردن پول شما باید بخشی از آن را به عنوان مالیات به دولت بپردازید . شما می توانید راه پرداخت کمتر مالیات را بیابید و این کار را درست و به موقع انجام دهید.

پولدار شدن در ایران

برای پولدار شدن سعی کنید مالیات کمتری بپردازید

14. هزینه های کوچک را مدیریت کنید

نظارت بر هزینه ها می تواند سود شما را افزایش قابل توجهی بدهد پس حتی هزینه های کوچک را هم مدیریت نمایید.

15. برای پولدار شدن قرض نگیرید!

برای پولدار شدن حتی برای خرید مسکن و یا سرمایه گذاری نیز پول قرض نگیرید. قرض گرفتن آسان است ولی پس دادن آن بسیار سخت است پس هیچگاه پول قرض نگیرید.

16. آموخته های اشتباهتان را دور بریزید

این باور را که افراد ثروتمند آدم های بدی هستند و افراد فقیر انسانهای با اخلاق و خوبی هستند را دور بریزید و یا این باور غلط که پول چرک کف دست است ، پول علف خرس است،پول جن و من بسم الله،پول زیر پای فیل،پول خوشبختی نمی آورد و... را تغییر دهید . دنیای بیرونی شما عوض نمیشود مگر اینکه افکارتان را تغییر دهید.

17. برای پولدار شدن افکارتان را تغییر دهید

پول یعنی رفاه بیشتر،آرامش ،فرصت بیشتر و …اصولا در تفکر ثروت ،ناآرامی و عدم امنیت جایگاهی ندارد پس اینکه جمع کردن و خرج کردن آن اغلب همراه اضطراب و احساس نا امنی است را دور بریزید.

18. پول و آینده زندگی شما برای هیچ کسی غیر از خودتان اهمیت ندارد

این را همیشه بدانید که دلسوزتر از خودتان در زندگی تان وجود ندارد فقط خودتان باید برای آینده و پولتان اهمیت دهید پس برای علاقه مندی ها و مهارت های خود ارزش بیشتری قایل شوید.

راه پولدار شدن

روش های عالی برای پولدار شدن

19. درآمد خود را چند گانه کنید

یکی از راه های پولدار شدن استفاده ازفرصت های چندگانه شغلی است. برای افزایش در آمد خود ، راه های دیگری را پیدا کنید که بتواند با درآمد اصلی و قبلی شما ادغام شودتا از طریق اضافه کردن درآمدهای زنجیره ای به درآمد های سابق، پولدار شوید.

20. برای پولدار شدن با دیگر افراد موفق همراه شوید

راهی فوق العاده برای حرکت رو به رشد شما به سوی موفقیت مالی معاشرت با افراد موفق است. پای صحبت این افراد بنشینید و از تجربیاتشان بهره ببرید و در زندگیتان از این تجربیات استفاده نمایید تا به موقعیت مالی خوبی راه یابید.

21. ریسک پذیر بودن در زندگی برای پولدار شدن

فقرا،سخت برای پول کار می کنند اما پول برای ثروتمندان سخت کار می کند پس اگر می خواهید زندگیتان عوض شود ، ریسک کنید و بگذارید پولتان برای شما کار کند.

 

21 راه ساده برای پولدار شدن با تاثیر فوق العاده

راه پولدار شدن به همین سادگی است !
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 5041
منبع : بخش سبک زندگی نمناک/ح.ب /ن
این مطلب مفید بود ؟ 3807 1234
نظر کاربران
سمانه جان

سمانه جان

از مطالب زیبا ومفید شما متشکرم

پاسخ دادن 56 28
داریوش

داریوش

واقعا عالی بود

پاسخ دادن 25 14
یلدا

یلدا

به نظر من پولدار شدن مثل زیبایی ارثیه ..

پاسخ دادن 274 64
ارام

ارام

دقیقا

پاسخ دادن 34 15
محمد

محمد

واقعا حرف قشنگی زدی،خدایی اینجوریه واقعاً

پاسخ دادن 33 10
مسعود

مسعود

نه بابا ارثی نیست نمونش خودم

پاسخ دادن 45 33
فاطمه

فاطمه

دقیقا همینطوره مگر اینکه سخت کار کنی و در پیری به پول برسی یا اینکه خوش شانس باشی

پاسخ دادن 37 7
محسن

محسن

آره دقیقا یلدا جان

پاسخ دادن 9 9
اسمال

اسمال

من نظرم اینه ادم باید پروانه باشه ودزدی نکنه

پاسخ دادن 28 16
زهرا

زهرا

چه نظر خوبی من حتما این کارو میکنم ممنون مطالب خوب وزیباتون

پاسخ دادن 18 7
حسین5

حسین5

واقعا فقط شانس همین و بس

پاسخ دادن 16 7
مهدی فیروز

مهدی فیروز

سپاسگزارم از مطالب

پاسخ دادن 11 66
امید

امید

واقعا عالی و مختصر بود تشکر

پاسخ دادن 10 17
رحمانی

رحمانی

خیلی ممنون واقعا عالی بود موفق باشید

پاسخ دادن 5 4
کوزی

کوزی

خیلی حرف خوبی زدی واقعلا ممنون

پاسخ دادن 7 3
سارا

سارا

کارت اعتباری روقبول دارم آدموبیجاره میکنه.من پس اندازکوچیک روسالهاپیش شروع کردم خیلی جواب داد.

پاسخ دادن 22 5
ناشناس

ناشناس

درسته

پاسخ دادن 3 2
حسین

حسین

قلک رو هستم چون خودم این کارو کردم جواب داده

پاسخ دادن 3 0
مصطفی

مصطفی

بسیار عالیه مطالبتون.بدی من اینه که اصلا نمیتونمبعضی چیزارو نخرم

پاسخ دادن 5 2
صالح

صالح

عالیو مفید بود اما براکسی که درآمد دارد نه منی که بیکارم

پاسخ دادن 45 5
نور

نور

سلام صالح جان. همیشه باید از پله اول شروع کنید. به فکر درآمد بالا نباشید. بهترین کار این هست که ابتدا با یک شغل حتی پاره وقت با درآمد کم شروع کنید. مهم بیکار نبودنه. پول هم جمع میشه. پس یک فعالیت رو شروع کنید. اگر کار پیدا نکردید، نیازمندیهایی که در شهرتون هست رو تحقیق کنید و اونهایی که نیاز به سرمایه ندارند رو امتحان کنید. مطمئن باشید اگر با همون درآمد کم شروع کنید و پولهاتون رو در یک حساب سوددار پس انداز کنید، طی چند سال میلیونر خواهید شد. موفق باشید.

پاسخ دادن 15 10
دنیا

دنیا

از همین امروز شروع کردم پس انداز منون از مطالبتون

پاسخ دادن 7 2
س

س

حتما نتیجه روبگیید

پاسخ دادن 3 0
mehmet

mehmet

برای پول دار شدن یا بهتر بگم پول داشتن باید کمی باهوش بود و اویل زندگی به کم قانع شد اما برای میلیاردر شدن بحث کمی فرق داره باید برنامه ریزی اقتصادی نداشته باشید و بیشتر به علومی که میتونن بعد از چند سال تلاس به صورت انحصاری درامد زایی کنن فکر کنید به عنوان مثال من قصد دارم طی رایزنی های بسیار جدی سیستم عامل مشترکی بین سامسونگ و شرکت آدوبی اجرا کنم که در صورت موفقیت به 10 الی 15 سال زمان نیاز داره یا تحقیقاتم روی حقیقت مجازی و تولید بازی هایی که نیاز به طراحی صحنه نداره و فقط به تولید کاراکتر منجر میشه این ایده ها مطمئنن زمان زیادی رو میطلبه اما من رو به یکی از ثروتمند ترین مردان ایرانی تبدیل میکنه الان 19 سال دارم و اگه برنامه هام اجرا بشن تا 29 یا حداکثر 35 سالگی همه چی برام مشخص میشه

پاسخ دادن 16 13
علیرضا

علیرضا

اول اینکه سعی کن هیچوقت برنامه هاتو با کسی در میون نزاری و ایشالله موفق باشی ولی ایده هات بلندپروازانس از هدف های کوچکتر شروع کن

پاسخ دادن 28 6
ناز

ناز

خیلی خوبه برنامتو روب راه کن موفق باشید

پاسخ دادن 9 4
منصور

منصور

دمتون گرم خیلی برای من مفید بود

پاسخ دادن 4 4
محمد

محمد

همه ی این حرف ها درست 'اما برای کسی ک انجام بده تا کسی نخواد حرف های منو شما هیچ تعصیری نمیکنه تا کسی برنامه نداشته باشه یا بدون برنامه کار کنه مطمعنن شکست میخوره با تشکر از محمد

پاسخ دادن 4 1
پوریا

پوریا

عزیز من اکثر کسانی که اینجا هستن به دنبال تغییر خودشون می باشند وگرنه که اینجا نمی اومدن

پاسخ دادن 7 3
حسین

حسین

مطالب عالیه. ولی یاید خسیس باشی

پاسخ دادن 7 3
Morteza

Morteza

ممنون خوب بود

پاسخ دادن 2 0
رضا

رضا

باسلام خیلی خیلی عالی بود واقعا متشکر

پاسخ دادن 2 1
آرزو

آرزو

اول از همه چیز باید خوش شانس باشی در مرحله بعد آینده نگر باشی تلاش و بعد موارد بالا تا در آمد و شانسی نباشه نمیشه پس انداز کرد

پاسخ دادن 14 1
مهرزاد خسروی

مهرزاد خسروی

یه جمله جایی شنیدم که واقعا بهش ایمان دارم و شاید بد نباشه اینجا هم بگم: شانس معمولا در خونه افرادی رو میزنه که بهشانس هیچ اعتقادی ندارند.

پاسخ دادن 11 2
محمد

محمد

سلام به نظر من اصلا تو زندگی چیزی به نام شانس نیست .انسان عقل داره .

پاسخ دادن 6 3
Saman

Saman

بنظرمن واسه پولدار شدن باید برنامه داشت مثلا اگه بتونی از تجربیات کسایی که موفق بودن استفاده کنی خوبه پول در آوردن از راه صحیح خوبه ولی باید پشتکار داشته باشید .همیشه اولین شکست آخرین شکست نیست

پاسخ دادن 5 0
معصومه

معصومه

مطالبتون عالی بود..منم یه زن خانه دارم و درامدی ندارم تو وام های خانگی شرکت میکنم تا پولامو الکی خرج نکنم ومجبور شم پس انداز کنم ....

پاسخ دادن 8 0
حسن

حسن

ما فقد بلدیم بگیم و بشنویم اما اهل عمل نیستیم این راهکارها تا عملی نشه هیچ سودی نداره

پاسخ دادن 3 0
زینب

زینب

یکی را میشناسم که با نخوردن و جمع کردن، الان میلیاردر شده، هیچ وقت خونه اش، مهمونی نداد حتی الان که پولداره، برای اینکه کادو عروسی نده خیلی از عروسی ها نمیره، زنش یه لباس را صد جا میپوشه، الان برجی 700 میلیون درامدش هست

پاسخ دادن 15 7
محمد

محمد

خب اون ادمی که شما میگید فقط برا وارث تلاش کرده ن زندگی .

پاسخ دادن 10 1
نور

نور

ممنونم.

پاسخ دادن 3 2
علی

علی

با تلاش کردن به همه چیز میرسی فقط در مسیر از شکست هراسی نداشته باش سفت ومحکم ادامه بده

پاسخ دادن 6 2
امیر

امیر

خیلی با نظر کاربر آرزو موافق نیستم . یه جمله معروف می گه که هر چقدر تلاش کنی میزان شانس شما هم به همون اندازه افزایش پبدا می کنه پس خوش شانس بودن ملاک کار نیست. ملاک تلاش کردنه.

پاسخ دادن 6 5
ناصر

ناصر

پولدار شدن عرضه میخواهد که باید آدم داشته باشد به نظر من فقط حرف زدن فایده نداره باید عملیش کرد به قول شاعر تنها نگاه کردن به پله ها کافی نیست باید از آنها بالا رفت.با درآمد ثابت نمیشه پولدار شد باید یه حرفه ای شروع کرد که خودت مدیریت کنی و به اهدافت برسی البته یک شبه نمیشه پول دار شد باید برنامه منظم و بلند مدت داشته باشی.

پاسخ دادن 5 4
فائزه

فائزه

سلام ممنون از راهنمائی ها، ولی بازم یکم سخته پول درآوردن تو بیکاری واقعا سخته

پاسخ دادن 6 1
مهدی

مهدی

این راه حلها شما را پول دار نمکند بلکه در کوتاه مدت کمی به درد شما مخورد ولی در بلند مدت شما به واقع پول خود را از دست مدهید چون ارزش پول شما کم مشود واین در جامعه خطر ناک است مگر اینکه شما پس انداز شما بهروز باشد یعنی یا دلار .یا طلای خام یا سکه پس انداز نمود وگرنه شما ضرر می کنید و این واقعیت است البته این نظر من است

پاسخ دادن 6 1
ناصر

ناصر

نظرات خوب بودن ولی خب همه اینها کنار همیشه پول پول آورده من شروع کردم ی وام گرفتم ی گیمنت زدم بد نیست ولی خرجم اینقد بالاست همیشه کم میارم

پاسخ دادن 3 0
عادل

عادل

۹۰درصد بستگی به تلاش خود ادماس همه ی پول دارا ک از اولش پول دار نبودن منتها زمان میخواد اما کوچیک باید شروع کرد و بزرگ فک کرد مشکل ماها اینجاس ک نمیتونیم جلو احساسمونو بگیریم و بی برنامه هستیم وسلام

پاسخ دادن 1 0
محمد

محمد

سلام دوستان .من معتقدم که اگر میخاهید زندگی راحتی داشته باشید .یا باید ارزوهاتونا اندازه تلاشتون بکنید یا تلاشتونا اندازه ارزوهاتون .البته ناگفته نماند تلاش باید از راه درست باشه .یا علی .

پاسخ دادن 1 0
Reza rad

Reza rad

سلام به نظر بنده پولدار شدن هیچ ربطی به شانس و ارثی بودن نداره فقط به تلاش وپشتکار داشتن انسان مربوط میشه ضمنا همیشه هر شکستی تجربه ای چندین برابر به انسان میدی ...لطفا هر شغلی هم میخواین انتخاب کنید همیشه ببینید بزرگترین ادمهای اون شغل کجان چی هستن چی دارن

پاسخ دادن 3 4
سلام

سلام

سلام به نظر من چشم پوشی از موارد غیر ضروری خیلی میتونه به پولدار شدن کمک کنه من خودم 8سال پیش که ازدواج کردم یه خونه یه طبقه داشتم با بحران مسکن و بیکاری شوهرم الان 5تا خونه و زمین دارم .تازه یه کار خوبم برای شوهرم راه انداختم

پاسخ دادن 7 7
حسین

حسین

خب چجوری ب ما هم بگو تا ماهم شروع کنیم

پاسخ دادن 3 1
حیدری

حیدری

راه های که شما نوشتید راه است که ازقبل باید پول داشته باشیم چکونه باید ازصفرشروع کنیم

پاسخ دادن 2 1
مهدی

مهدی

زن پولدار بگیریم جواب میده به نظرتون

پاسخ دادن 3 0
saleh

saleh

آره اما گاهی ممکنه منت بذاره. خب باید ساکت بود و دم فروبست!!

پاسخ دادن 0 1
Amir

Amir

کاملا ارثیه

پاسخ دادن 2 0
فوهاد

فوهاد

برای پول دارن شدن باید معجزه شه نه با این سی چهل تومنی که کار میکنی هنوز نرسیدی به خونه تمومه بشه به قول یکی پول دار بودن مثل زیبایی ارثیه .

پاسخ دادن 3 1
saleh

saleh

پولدار شدن فقط یک انگیزه ست برای حرکت. هر کی به نسبت خودش. اما سرمایه دار بودن کلا با کارکردن نیست.... اگه ملک و ارث و رابطه نباشه به خدا قسم هیچ اتفاقی نمی افته. فقط آدم از کارکردن فرسوده میشه و تمااااااام.

پاسخ دادن 7 1
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف