برو به :
قاطعیت

کسب قاطعیت با 29 روش طلایی


کسی که قاطعیت دارد، به راحتی می تواند درباره طرز زندگی خود تصمیم بگیرد، راهش را خودش انتخاب کند، قاطعانه جواب نه بدهد و همیشه مطابق آداب و رسوم عمل نکند.
زمان

استفاده هوشمندانه از زمان


شاید خیلی از شما در روز زمان کافی برای انجام کارهای خود پیدا نکنید اما چگونه می توان از زمان بطور هوشمندانه بهره برد تا بتوان به تمام کارهای خود رسید؟در این گزارش روش هایی برای مدیریت زمان ذکر شده است که با انجام آنها به راحتی می توان از زمان بهره برد.
اتاق مدیر

معایب اتاق جداگانه مدیر شرکت


اتاق مدیر شرکت باید در فضای اختصاصی و دور از کارکنان باشد یا در فضای باز و بین کارکنان ؟ مزایا و معایب هر دو مورد را بررسی میکنیم.
امتحان

توصیه هایی برای 20 گرفتن در امتحان


تحقیقات کارشناسان نشان داده افرادی که قبل از امتحان خواب مناسب و کافی دارند بهتر می توانند مطالبی که خوانده اند را به خاطر بیاورند و نمره ی بالایی در امتحان کسب کنند.
خلاقیت

توصیه هایی برای پرورش خلاقیت


خلاقیت، شکل کنترل شده یا محدود شده ای از تخیل است، خلاقیت نه تنها برای زیبایی ظاهری بلکه بخاطر نتایجی که در بر دارد به کار گرفته می شود.
سطح پیشرفت

تست سطح پیشرفت در زندگی


سطح پیشرفت خود را مورد سنجش قرار دهید و هر روز این پرسش ها را از خود بپرسید و تاثیر دلنشین و مثبت ناشی از آن راپس از چند ماه ببینید.
مشتری وفادار

چطور یک مشتری وفادار بسازیم؟


بعد از شناخت قوانین طلایی جذب و حفظ مشتری در فروش حالا نوبت به ساخت یک مشتری وفادار می رسد که مدتهای طولانی با سیاست های فروش شما در خرید خود ثابت قدم بمانند.
مسائل مالی

حل مسائل مالی بین زن و شوهر ها


مسائل مالی شاید اولین دلیلی باشد که زن و شوهرها بر سر آن بحث و مجادله می کنند. با این حال همیشه راهی برای گفتگوهای منصفانه و عاقلانه مالی وجود دارد تا زوج روز را با عصبانیت به پایان نرسانند.
کارآفرینی

کارآفرینی یک زن با کمتر از یک میلیون


مردم ما از این کارها غفلت کرده اند. اگر ما توجه کنیم به این کارآفرینی های کوچک ، خیلی راحت می توانیم کشور را به خودکفایی برسانیم و محصولاتمان را صادر کنیم.