دیگران چه می خوانند..؟
نمناک اخباردانشگاه اعلام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96
کارشناسی ارشد ، کارشناسی ارشد 96
نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 96 شامگاه دوشنبه 15 خرداد اعلام شد و بر این اساس فرآیند انتخاب رشته افراد مجاز از امروز یکشنبه 21 خرداد 96 آغاز می شود.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1396
بازدید : 1,059 نفر

 آغاز انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96 از امروز

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد سال 96 شامگاه دوشنبه 15 خرداد 96 از طریق پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش اعلام شد و فرآیند انتخاب رشته افراد مجاز از فردا (یکشنبه 21 خرداد) آغاز می شود.

حسین توکلی مشاور عالی سازمان سنجش با اشاره به اینکه دفترچه راهنمای انتخاب رشته های تحصیلی آزمون کارشناسی ارشد از روز پنجشنبه 11 خرداد قابل دریافت بوده است، اظهار کرد:این دفترچه شامل شرایط، ضوابط و ظرفیت پذیرش رشته هاست.

کارشناسی ارشد

وی افزود:داوطلبان مجاز به انتخاب رشته باید دفترچه راهنما را به طور دقیق مطالعه کنند و پس از استخراج کدرشته محل های مورد نظر خود، آنها را به ترتیب علاقه از روز یکشنبه 21 خرداد تا روز پنجشنبه 25 خرداد 96 در فرم انتخاب رشته اینترنتی که در پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قرار می گیرد، ثبت کنند.

پس از تأیید نهایی رشته های انتخابی توسط داوطلب، رسید 15 رقمی توسط سیستم در اختیار او قرار می گیرد و در غیر این صورت انتخاب رشته تکمیل نشده است.

افرادی که تمایل به انتخاب رشته های دانشگاه آزاد دارند باید برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته در تاریخ 21 خرداد 96 به سایت مرکز آزمون دانشگاه آزاد به نشانی www.azmoon.org مراجعه کنند.

اعلام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96

اعلام زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد 96
51
برگرفته از تسنیم - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف