کتاب های درسی

مهلت ثبت نام و قیمت کتاب های درسی سال تحصیلی جدید

تاریخ انتشار : 27 اردیبهشت 1396کد مطلب : 49519زمان مطالعه : 2 دقیقه
توزیع کتاب های درسی و سایر مواد آموزشی در بستر اینترنت در راستای دولت الکترونیکی با همکاری ناشرین کتابهای درسی اقدام شده است.

قیمت کتاب های درسی به تفکیک مقاطع تحصیلی

معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی از رشد حدود 7 درصدی قیمت کتابهای درسی نسبت به سال گذشته خبر داد و قیمت کتب را به تفکیک دوره ها و مقاطع اعلام کرد.

حسین طلایی زواره با اشاره به اینترنتی شدن سفارش کتب درسی از دوسال گذشته اظهار کرد:سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی به منظور توزیع کتابهای درسی در بین کلیه دانش آموزان سراسر کشور به طور هم زمان در شروع سال تحصیلی، اعمال نظارت های دقیق تر بر نحوه توزیع، جلوگیری از اتلاف منابع و هر گونه اعمال نظر و سلایق شخصی در توزیع و دریافت بهای کتابهای درسی، نسبت به ارتقاء و بهبود فرآیند توزیع کتابهای درسی و سایر مواد آموزشی در بستر اینترنت در راستای دولت الکترونیکی با همکاری ناشرین کتابهای درسی اقدام کرده است.

وی افزود:ثبت نام کتابهای درسی دانش آموزان کلاسهای دوم تا ششم ابتدایی، دوره پیش دانشگاهی و شاخه فنی و حرفه ای از 19 فروردین شروع شده است و تا 15 خرداد ادامه دارد. سفارش انفرادی یا گروهی کتابهای درسی دانش آموزان کلاس اول ابتدایی هم از 15 تیرماه شروع می شود و تا 17 شهریور ماه ادامه خواهد داشت.

 

کتاب های درسی

ثبت نام و قیمت کتب درسی

 معاون توسعه منابع انسانی و پشتیبانی سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی ادامه دارد:سامانه فروش و توزیع مواد آموزشی به نشانی www.irtextbook.ir برای ثبت سفارش کتابهای درسی در دسترس است.

طلایی زواره با اشاره به رشد 7 درصدی قیمت کتب درسی نسبت به سال گذشته، قیمت کتابهای درسی دانش آموزان را اعلام کرد و گفت:کتابهای درسی سال اول ابتدایی 14 هزار و 300 تومان، سال دوم ابتدایی 15 هزار و 400 تومان، سال سوم ابتدایی 19 هزار و 900 تومان، سال چهارم ابتدایی 20 هزار و 100 تومان، سال پنجم ابتدایی 20 هزار و 700 تومان، سال ششم ابتدایی 24 هزار و 600 تومان، پیش دانشگاهی تجربی 24 هزار و 700 تومان، پیش دانشگاهی ریاضی 24 هزار و 500 تومان، پیش دانشگاهی انسانی 24 هزار و 900 تومان، پیش دانشگاه هنر 45 هزار و 100 تومان است.

مهلت ثبت نام و قیمت کتاب های درسی سال تحصیلی جدید

52
این مطلب مفید بود ؟20
برگرفته از ایسنا/ی
برچسب :
نظرات
وبگردی