کشف نهنگ در جنگل آمازون
محققان و مسئولین محیط زیست راز وجود نهنگ 11 متری با بیش از 10 تن وزن را در جنگل آمازون کشف کردند!

کشف نهنگ گوژپشت در وسط جنگل آمازون!

نهنگ ها یکی از غول پیکرترین و سنگین وزن ترین موجودات آبزی هستند که دارای گونه های مختلفی می باشند که در برخی مواقع این حیوانات غول پیکر می توانند به طول 30 متر و وزن 190 تن برسند که این واقعا در طبیعت بسیار و بسیار شگفت انگیز است. با این وجود این حیوانات برای تغذیه از موجودات دریایی استفاده می کنند و در عین حال موجودات بسیار باهوشی هستند که برخی از گونه های آنها می توانند با انسان ها ارتباط برقرار نمایند.

اما اخیرا تصاویر بسیار شوکه کننده ای در صفحات مجازی از یک نهنگ غول پیکر و گوژپشت در منطقه جغرافیایی عجیب منتشر شد که باعث ایجاد جنجال های متعددی شد و بسیاری از کاربران صفحات مجازی به آن واکنش نشان دادند. جزئیات بیشتر یا در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

اخیرا تعدادی از تجمع و پرواز تعداد زیادی از پرندگان در اطراف و دهانه رود آمازون مشاهده نمودند که برای آنها علت حضور این حیوانات سوال شد و تصمیم به بررسی این قسمت کردند.

بعد از نزدیک شدن متوجه حضور موجودی بسیار غول پیکر شدند که در نهایت متوجه حضور یک نهنگ 11 متری مرده با بیش از 10 تن وزن با فاصله بسیار زیادی از دهانه رود آمازون شدند که برای همه یک سوال ایجاد شده بود که این نهنگ غول پیکر چگونه توانسته است با این وزن در این نقطه جغرافیایی حضور پیدا کند؟!!!

با این وجود تعداد زیادی از مسئولین محیط زیست و بیولوژیک ها برای کشف علت در این منطقه حضور یافتند تا علت را بدست آورند. پس از بررسی های متعدد در این منطقه، برخی از بیولوژیک ها اعلام نمودند که علت حضور این حیوان در این نقطه از جنگل، جزر و مد دریا بوده است که باز هم می تواند علت غیر معقولی باشد چرا که اگر جزر و مد می بود، تمام این منطقه می بایست در زیر آب قرار می گرفت!!

به همین دلیل دانشمندان و محققان قصد دارند لاشه این حیوان مرده را مورد بررسی خود قرار دهند تا بتوانند علت حضور این حیوان و نحوه جابجایی آنرا مشخص نمایند.

کشف نهنگ در وسط جنگل آمازون! + تصاویر

45
این مطلب مفید بود ؟41
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب : نهنگ
وبگردی