نمناک اخبارسیاست شایعات جدید گلناره کریم اف دختر جنجالی ازبکستان
گلناره کریم اف ، عکسهای گلناره کریم اف
گلناره کریم اف دختر ناخلف رئیس جمهور ازبکستان که پیش از این با انتشار عکس های غیراخلاقی و فساد مالی حاشیه ساز شده بود این بار جنجالی تازه در کشور به راه انداخته است.
تاریخ انتشار : 4 آذر 1395
بازدید : 4,306 نفر

شایعات درباره  گلنار کریم اف در مورد فساد مالی

روزنامۀ لوموند نوشت:گلنار کریم اف، دختر بزرگ رییس جمهور ازبکستان پیشتر به پولشویی، فرار مالیاتی و چند جرم دیگر متهم شده بود. این بار اما پای جرائم جالب دیگری در میان است.

گلناره کریم اف

عکس گلناره کریم اف دختر رئیس جمهور ازبکستان

دختر بزرگ رییس جمهور در ویلایی که در شهر ژنو سوئیس دارد، مقادیری گنجینه از موزۀ ملی تاشکند را نگهداری می کند. اعضای مخالف دولت ازبکستان که خارج از این کشور زندگی می کنند، به روزنامۀ سوئیسی لومتن دودیمانش گفته اند که گلنار، دختر رییس جمهور ازبکستان که خوانندۀ پاپ نیز هست، زندگی مجللی دارد. وی برای مدت زمانی سفیر کشورش در سازمان ملل در دفتر ژنو نیز بوده است.
 

شایعه جدید درباره گلناره کریم اف دختر ازبکستانی

 
منابع روسی از روز گذشته اخباری مبنی بر کشته شدن دختر رئیس جمهور فقید ازبکستان منتشر کرده اند.

آیا «گلناره کریم اف» کشته شده است؟

یک روزنامه روسی خبر از کشته شدن دختر رئیس جمهور فقید ازبکستان را داد.

گلناره کریم اف

گلناره کریم اف  کشته شده است؟

 

منابع روسی از روز گذشته اخباری مبنی بر کشته شدن دختر رئیس جمهور فقید ازبکستان منتشر کرده اند.
روزنامه ماسکوفسکی کامسامولتس این خبر را روز چهارشنبه با تیتر «گلناره دختر اسلام کریم اف رئیس جمهوری فقید ازبکستان به طور پنهانی مسموم و به خاک سپرده شد» مخابره کرد.
همچنین نوویه ایزوستیا با عنوان «گلناره ازبکستان مسموم و قبرش با خاک یکسان شد» را منتشر کردند.این روزنامه پس از انتشار این خبر از سوی خانواده رئیس جمهور فقید این کشور کشته شدن گلناره را تکذیب کرد.
این رسانه ها منبع خود را اظهارات یک مقام امنیتی معتبر بدون ذکر نام اعلام کرده اند که گفته در مراسم دفن دختر 44 ساله اسلام کریم اف حضور داشته است.
از سوی دیگر یک منبع نزدیک به خانواده رئیس جمهوری فقید- که شهریور ماه گذشته پس از 25 سال حکومت فوت کرد- بدون اینکه حاضر به اعلام نام خود باشد، این خبر را نادرست خواند.
همزمان یک منبع مسئول امنیتی در ازبکستان به خبرگزاری اینترفکس گفت تاکنون هیچ تکذیبیه رسمی یا دولتی در این زمینه انتشار نیافته است.

شایعات جدید گلناره کریم اف دختر جنجالی ازبکستان

شایعات جدید گلناره کریم اف دختر جنجالی ازبکستان
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از فرادید /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف