رژیم و تغذیه

سلولیت
رژیم های غذایی مناسب می توانند مشکل پوست پرتقالی شکل یا سلولیت را حل کنند، پس بهتر است مواد غذایی ضد سلولیت را بشناسید تا به سرعت از شر سلولیت خلاص شوید.
کاهو برای لاغری

مضرات مصرف زیاد کاهو برای رژیم لاغری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاهو یکی از بهترین و موثرترین سبزیجات برای لاغری و کاهش وزن است اما مصرف بیش از حد کاهو موجب ایجاد عوارض و مشکلاتی در سلامت بدن می شود.
رژیم اتکینز

رژیم اتکینز و نمونه اصلی آن برای لاغری راحت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم اتکینز با کاهش مصرف کربوهیدرات باعث کاهش وزن می شود در این رژیم می توان از ماهی و لبنیات پرچرب تغذیه کرد اما قند را باید بطور کل کنار گذاشت.
رژیم غذایی برای دختر نوجوان

مواردی که حتما باید در رژیم غذایی دختر نوجوان باشد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
والدین نوجوانان باید به رژیم غذایی آن ها توجه بیشتری نشان دهند و برای دختران خود برنامه غذایی در نظر بگیرند تا رشد خوبی در سن بلوغ داشته باشند.
رژیم زون

رژیم غذایی زون چیست و آیا لاغر می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی زون رژیمی است که بر اساس آرایش ژنتیکی افراد به وجود می آید و در این رژیم میزان مناسب استفاده از درشت مغذی ها را یاد می گیرید.
رژیم وگان

منابع عالی پروتئین وگان برای دارندگان رژیم گیاهخواری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
وگان ها می توانند همان مقدار پروتئین و آهنی که از محصولات حیوانی دریافت می شود را از منابع غیر حیوانی مثل سویا و آجیل دریافت کنند
رژیم فرانسوی

رژیم زنان فرانسوی راه میانبر رسیدن به شکم تخت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اهمیت تناسب اندام برای مردم سراسر جهان باعث شده است تا تقریبا هر کشوری اصولی را در قالب نکات مهم برای داشتن اندام ایده آل داشته باشد که در این میان رژیم فرانسوی ها مخصوص داشتن شکم تخت است.
کاهش کلسترول

کاهش کلسترول بد خون در چند ثانیه + رژیم غذایی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای کاهش کلسترول بد خون در دو نوع HDL و LDL می توان از طب سنتی و مواد غذایی مفید استفاده کرد. سریعترین راه کاهش کلسترول بد خون را در سبد غذایی تان قرار دهید تا سلامت بدن را حفظ کنید.
رژیم غذایی نوجوانان

اول تا آخر رژیم غذایی سالم برای نوجوانان دختر و پسر

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نوجوانی و دوران بلوغ زمان رشد و تکامل است پس داشتن یک تغذیه سالم و رژیم غذایی مناسب و مغذی در این سن تاثیر زیادی بر رشد جسمی و فیزیکی نوجوانان می گذارد.
رژیم سوپ کلم

همه چیز درباره رژیم سوپ کلم و برنامه لاغری 7 روزه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کسانی که به دنبال کاهش وزن سریع هستند می توانند از رژیم لاغری و چربی سوز سوپ کلم در هفت روز استفاده کنند اما قبل از مصرف آن باید بدانند که این سوپ عوارضی هم دارد.
اسموتی برای رفع گرسنگی در رژیم

4 اسموتی خوشمزه مخصوص رفع گرسنگی در رژیم لاغری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در زمان رژیم با گرسنگی های شدیدی ممکن است مواجه شویم که می توان با مواد کم کالری مثل شیرجودوسر و اسموتی های خوشمزه گرسنگی خود را رفع کنیم.
رژیم پگان

رژیم پگان چیست و چه تفاوتی با رژیم های دیگر دارد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم پگان ترکیبی از ارژیم وگان و پائولو است که یک رژیم غذایی سالم و متنوع است که از تکمیل آن دو رژیم ساخته شده.
رژیم پوست زیبا

رژیم مخصوص زنانی که پوست زیبا و جوان دارند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست ایده آل یعنی پوستی صاف ، شفاف و نرم که هیچ یک از مشکلات پوستی مثل لک و آکنه یا چین و چروک را ندارد ، زنان خواهان این نوع پوست رژیم پوست زیبا را دنبال می کنند.
غذاهای رژیمی چاق کننده

مواد رژیمی که شما را چاق تر می کنند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از غذاهای رژیمی برخلاف تصور عموم موجب کاهش وزن نمی شوند و بسیار چاق کننده هستند ، در ادامه با این مواد رژیمی آشنا خواهید شد.
رژیم غذایی زنان باردار

رژیم غذایی زنان باردار و بخور نخورهای حاملگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در دوران بارداری تغذیه و داشتن یک رژیم غذایی مناسب و خوب از مهم ترین عوامل برای رشد و سلامت مادر و جنین می باشد پس زنان باردار با رعایت برخی نکات در برنامه غذایی خود می توانند فرزندی سالم داشته باشند.
صفحه 1 از 17