تناسب اندام

10 کیلو چاقی در یک ماه
اگر می خواهید در طول یک ماه به سرعت 10 کیلو افزایش وزن داشته باشید باید عادت های غذایی خود را اصلاح کنید و چند حرکت ورزشی را نیز انجام دهید تا به چاقی برسید.
آب کردن شکم

معجون تضمینی برای آب کردن شکم و پهلو

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در این بخش از سری مطالب تناسب اندام و لاغری به سراغ یک نوشیدنی سبز رنگ مخصوص آب کردن شکم و سوزاندن چربی های پهلو خواهیم رفت.
لاغری در 30 روز بدون ورزش کردن

لاغری در 30 روز بدون رفتن به باشگاه + روش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تناسب اندام و لاغری در 30 روز هم یکی از چالش هایی است که در جامعه به طور فراگیر رواج پیدا کرده است که در میان آنها چندین روش با سرعت و ماندگاری بیشتر پیشنهاد می شوند.
لاغری سریع در 3 روز

لاغری سریع با یک میوه فقط با گذشت سه روز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لاغری سریع در 3 روز را حتما تا به حال شنیده اید. باید گفت این نوع لاغری انواع رژیم های مختلف لاغری را در بر دارد که یکی از آنها مصرف میوه ای عالی برای لاغری است که با آن آشنا می شوید.
ورزش شکم

هیچ چیز مثل این ورزش باعث لاغری شکم نمیشود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر از شکم های بزرگتان خسته شده اید به ورزش روی بیاورید و با انجام صحیح چند ورزش ساده در خانه از شر چربی های شکمتان خلاص شوید.
شکم

درمان دو تکه شدن شکم بعد زایمان با 10 دقیقه تلاش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانید بهترین راه برای درمان دو تکه شدن شکم بعد از زایمان چیست؟ یک ورزش عالی وجود دارد که می تواند دو تکه شدن شکم بانوان را بعد از زایمان درمان کند.
حرکات ورزشی اشتباه

حرکت ورزشی که بدتر چاقتون می کنه !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خیل از افراد با وجود ورزش کردن از اندام خود راضی نیستند و گله دارند که چرا لاغر نمی شوم باید بگوییم که احتمالا شما حرکات ورزشی اشتباهی را انتخاب کرده اید.
کاهش وزن

کاهش وزن زن و شوهری ؛ راهی برای لاغری متاهل ها

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اغلب افراد با انجام برنامه ها برای کاهش وزن با مشکل مواجه هستند و یکی از دلایل این موضوع اجرای برنامه به طور انفرادی است، بنابراین برای افراد متاهل کاهش وزن زن و شوهری بسیار مناسب و کاربردی تر است.
لاغری با موز

برای لاغری موز را با چه طعمی بخوریم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مصرف کردن موز یکی از بهترین روش ها برای لاغری و کاهش وزن است، اما چگونه باید موز را مصرف کرد تا باعث لاغری بهتر شود؟
سوخت و ساز چربی

به راحتی موتور سوخت و ساز چربی بدنتان را روشن کنید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اگر اراده کرده اید که لاغر شوید باید سوخت و ساز بدنتان را بالا ببرید برای این کار از غذاهایی با فیبر بالا استفاده کنید و مصرف شکر و فست فود را به حداقل برسانید.
كوچک كردن شكم با غذا

24 خوردنی که برای کوچک کردن شکم عالیست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای کوچک کردن شکم و پهلو معمولا افراد از خوردن غذا دست می کشند در صورتی که با خوردن مواد غذایی پروتئینی و فیبردار می توانید باعث لاغری شکمتان شوید.
لاغری بازو ها

این بار بازوها را با تغذیه لاغر کنید + برنامه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر به فکر لاغر کردن بازوهای بزرگتان هستید و به ورزش نیز علاقه ای ندارید می توانید با یک رژیم غذایی صحیح و هدفمند بازوهایتان را آب کرده و اندامی زیبا داشته باشید.
میوه چربی سوز

میوه ای که پوستش یک چربی سوز عالی است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دانشمندان ماده ای طبیعی در پوست یک میوه مشاهده کرده اند که می تواند تا حد قابل توجهی بدن را در برابر چاقی و برخی از پیامدهای مضر حفاظت کند.
بزرگ شدن بازو

راه میانبر حجیم و بزرگ شدن بازوها در خانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اغلب افراد می خواهند که بازو های بزرگ و بدن مناسبی داشته باشند اما راهکار آن را نمی داننید، روش هایی کاربردی وجود دارد که به داشتن بازوهای بزرگتر کمک شایانی می کند.
بادمجان برای لاغری

“بادمجان برای لاغری” ؟ چگونه بادمجان را مصرف کنیم تا لاغر شویم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“بادمجان برای لاغری” را تا به حال نشنیده ایم اما امتحان آن می توانند تجربه خوبی باشد برای کسانی که قصد رهایی از اضافه وزن را دارند.
صفحه 1 از 30