دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سبک زندگی

تناسب اندام

لاغر کردن بازوها

موثرترین ورزش برای لاغر کردن بازوها


لازم نیست تمرینات طاقت فرسا انجام بدهید تا بازوهای خوش فرمی داشته باشید. برای اینکه به آرزوی خود یعنی لاغر کردن بازوهایتان برسید، این بخش از نمناک را از دست ندهید.
تمرینات هوازی

موثرترین تمرینات هوازی برای کاهش وزن


گنجاندن تمرینات هوازی در روتین روزانه، یکی از بهترین راههای چربی سوزی است که در این مطلب نکاتی برای استفاده درست از این تمرینات برای کاهش وزن آورده ایم.
کاهش وزن در یائسگی

یک رژیم ایده آل برای کاهش وزن در یائسگی


زنان بالای 50 سال نیز باید رازهای خوش اندامی را بدانند ، درمان چاقی و کاهش وزن در یائسگی نیاز به یک رژیم صحیح دارد که متخصصان تغذیه برای زنان بعد از توقف دوران قاعدگی پیشنهاد می کنند.
ثابت ماندن وزن

علت ثابت ماندن وزن در رژیم غذایی


ثابت ماندن وزن یکی از مشکلات افرادی است که رژیم های لاغری میگیرند . در این بخش از نمناک دلایل ثابت ماندن وزن را ارائه می کنیم با ما همراه شوید.
دارو افزایش وزن

داروهایی که باعث افزایش وزن و چاقی می شوند


گاهی مصرف یک نوع قرص و دارو برای درمان بیماری شما موجب افزایش وزن می شود ، به عنوان مثال وقتی برای رفع آبریزش بینی آنتی هیستامین می خورید نمی توانید تصور کنید که این قرص شما را چاق می کند.
لاغری بدون سختی

5 قدم تا لاغری بدون سختی


می خواهید وزن کم کنید و از چاقی و اضافه وزن خلاص شوید از طرفی دنبال راهی برای لاغری بدون سختی هستید ، ما 5 قدم اصلی و اول را به شما خواهیم گفت.
صاف شدن شکم

صاف و تخت شدن شکم فقط در 2 هفته + روش


شاید یکی از سریع ترین رو راحت ترین روش های خانگی و طبیعی صاف شدن شکم بعد از زایمان و... آن هم تنها در 14 روز مصرف نوعی آبمیوه است که هیچ جایی در سبد غذایی ما ندارد.