دیگران چه می خوانند..؟
سفید کردن دندان

روش طبیعی سفید کردن دندان با زرد چوبه


اغلب افراد زمانی به فکر سفید کردن دندان خود هستندکه احساس می کنند جرم روی دندانهایشان لبخندی نازیبا را برایشان به همراه دارد. به جای مراجعه به دندانپزشک و جرم گیری دندان بهتر است خودتان با روش های طبیعی اقدام کنید.
زیبایی دندان

لمینت دندان ، چرا و چگونه؟


داشتن یک لبخند زیبا در افزایش اعتماد به نفس شخص بی تاثیر نیست و نقش دندان ها در داشتن لبخندی جذاب بسیار ویژه می باشد.
مسواک زدن کودکان

چگونه کودکان را به مسواک زدن تشویق کنیم


دندان پزشکان اطفال معتقدند دندان کودک به محض رویش باید مثل دندان بزرگسالان تمیز شود. شروع مراقبت های دندانی از ابتدایی ترین سال های تولد سبب ایجاد عادت روزمره مسواک زدن در کودک می شود.
حساسیت دندان

از علت تا پیشگیری و درمان حساسیت دندان


حساسیت دندان زمانی رخ می دهد که قسمت حساس دندان موسوم به عاج، در اثر از بین رفتن مینای دندان یا تحلیل لثه ایجاد شود. اگر میخواهید از حساسیت دندان بیشتر بدانید با ما همراه شوید.
دندان

علت لق شدن دندان و درمان آن


صدمات ورزشی، تصادفات و به ویژه زمین افتادن در کودکان می تواند منجر به شکستگی و لق شدن دندان شود که اگر به موقع مراجعه شود با طرح درمان های صحیح و یک درمان ریشه خوب می توان جهت حفظ دندان اقدام کرد.
خشکی دهان

دلیل و عوارض خشکی دهان چیست؟


حتی خشک شدن حفرۀ دهان ممکن است دلایل ساده تری مانند مصرف ناکافی نوشیدنی ها، تنفس از دهان، اضطراب، استرس... و در نهایت افزایش سن که یکی از عوامل شدت خشکی دهان است، داشته باشد.
خونریزی لثه

دلایل و نشانه های خونریزی لثه


خونریزی از لثه ممکن است خود به خود یا به دنبال تحریک غذا خوردن باشد، خونریزی ممکن است به دنبال میوه خوردن و مسواک زدن باشد، خارش لثه و درد مبهم در لثه از سایر نشانه های بیماری لثه و نسوج نگهدارنده دندان است.
مواد دندانی

مواد پرکننده دندان چیست؟


اگر دوست دارید بدانید دندانپزشکان دندان را با چه موادی پر میکنند در ادامه با مواد دندانی بیشتر آشنا شوید.