نمناک بهداشت و سلامت

دهان و دندان

سفیدی دندان

روش ویژه ی سفیدی دندان در کمتر از پنج دقیقه


داشتن دندانهای زیبا و سفید آن قدرها هم مشکل نیست چرا که با ترکیبی طبیعی می توان یک معجون فوق العاده و اثربخش برای سفیدی دندان ها داشت تا در چند دقیقه جرم و زردی دندان ها را محو می کند.
دندانپزشکی

معرفی خدمات دندان پزشکی متخصص ترمیمی و زیبایی


متخصص ترمیمی و زیبایی یکی از تخصص های رشته دندان پزشکی بوده که دارای طرفداران زیادی است. داشتن یک لبخند زیبا و دندان های مرتب و سفید رنگ موجب افزایش اعتماد به نفس افراد خواهد شد. انواع خدمات زیبایی دهان و دندان توسط متخصص دندان پزشکی ترمیمی و زیبایی صورت می پذیرد.
بوسیدن کودک

بوسیدن این قسمت از صورت کودک ممنوع!


نوزاد و کودک خردسال شما در مرحله ی مهمی از رشد قرار دارد برای همین هر بی دقتی در مراقبت از او عوارض جدی به دنبال خواهد داشت ، بوسیدن کودک هم یکی از این بی دقتی هاست.
دندان پر شده

اگر دندان پر شده دارید حتما بخوانید


یکی از روش های رایج برای حفظ دندان خراب پر کردن آن است. اکثر ما بعد از پر کردن درست نمی دانیم که چطور می توانیم آن را حفظ کنیم و به راحتی به آن آسیب می زنیم.
روکش دندان

عمر روکش های دندانی چقدر است ؟


اگر دندانتان شکسته و خراب شده شما نیاز به روکش دندان دارید که علاوه بر محافظت از دندان باعث زیبایی نیز می شود و عمر آن بین 5 تا 15 سال است.
پوسیدگی دندان

علت اصلی و علامت مهم پوسیدگی دندان


پوسیدگی دندان مشکلی آزار دهنده برای اغلب افراد است، اما روش های جلوگیری از پوسیدگی دندان چیست و چگونه می توان از پوسیدگی دندان جلوگیری کرد؟
صفحه 1 از 18