دیگران چه می خوانند..؟
ناهنجاری دندان

آشنایی با انواع ناهنجاری دندان


انواع مختلفی از ناهنجاری های دندانی وجود دارند که شایعترین آن نامرتبی دندان ها است و درمان ناهنجاری دندانی توسط متخصص ارتودنسی انجام می شود.
درد دندان

باور های غلط برای تسکین درد دندان


در عامه مردم روش های متعددی برای کاهش درد دندان وجود دارد که تقریباً تمامی آنها نه تنها درد را ساکت نمی کند، بلکه چندین و چند عارضه دیگر را هم به مشکل اصلی بیمار اضافه می کند.
آدامس

تست ساده تشخیص التهاب دهان با جویدن آدامس


اگر التهابی در ناحیه ی دهانی وجود داشته باشد، هنگام جویدن آدامس، ماده ی تلخی آزاد می شود. بعد از این بیماران می توانند به دندانپزشک مراجعه کنند تا در صورت تایید تشخیص درمان را آغاز کنند.
آبسه دندان

درمان خانگی عفونت و آبسه دندان


اگر علائم آبسه دندان را داشتید حتماً به پزشک مراجعه کنید؛ زیرا این مشکل خودبه خود رفع نخواهد شد. شما می توانید به عنوان درمان فرعی از برخی روش های خانگی نیز بهره ببرید.
دهان و دندان

تاثیرات منفی حاملگی بر سلامت دهان و دندان


در دوران بارداری وضعیت دهان و دندان در زنان با تغییرات قابل ملاحظه ای همراه است. این تغییرات معمولا به صورت التهاب لثه، تومورهای دهان و تورم خفیف تا شدید لثه ها بروز می کنند.
کیست دندان

همه چیز در مورد کیست دندان


یکی از رایج ترین مشکلات، در بین بیمارانی که از خدمات فوری و اورژانسی دندانپزشکی استفاده میکنند، کیست دندان است، ایجاد درد ناگهانی و بی مقدمه میتواند یکی از علایم بالقوه کیست دندان باشد.