دهان و دندان

لق شدن دندان
مسواک زبر و رعایت نکردن بهداشت دهان و دندان از عوامل لق شدن دندان ها در سنین بزرگسالی می باشد جرم گیری می تواند از این اتفاق جلوگیری کند.
روش های رفع بوی بد دهان

درمانی گیاهی برای رفع فوری بوی بد دهان

زمان مطالعه : 15 دقیقه
بوی بد دهان بیماری به نام هالیتوز می باشد که اکثر مردم به آن مبتلا هستند. اما برای رفع و درمان این بیماری راه های ساده و مفیدی در طب سنتی وجود دارد.
رفع پلاک دندان

رفع جرم و پلاک دندان در 5 دقیقه با پوست گردو! + روش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای درمان بسیار سریع جرم های زرد رنگ و رفع پلاک دندان می توانید از ترکیبات گیاهی استفاده کنید ، برخی از روش های طب سنتی در چند دقیقه دندان ها را سفید و دهان را خوشبو می سازند.
مواد دندانی

موادی که دندون رو باهاش پر میکنن، دقیقا چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای پر کردن و از بین بردن خرابی و پوسیدگی های دندان از مواد مختلفی استفاده می کنند. با مزایا و معایب این مواد آشنا شوید تا بهترین را انتخاب کنید.
پاکسازی دندان

میخوای پاکسازی دهان و دندان رو یاد بگیری؟ 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مهمترین کارهایی که ما می بایست در طول روز انجام دهیم، پاکسازی دهان و دندان است که با چند نکته ساده می توانید این فرایند را در خانه انجام دهید.
بیمه دندانپزشکی

بیمه دندانپزشکی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ممکن است برای هر فردی پیش بیاید که هنگام بروز دندان دردهای شدید و غیر قابل تحمل به دلیل بالا بودن هزینه های خدمات درمانی دندانپزشکی ناچار به از دست دادن دندان شود و توان درمان و پرداخت این هزینه های هنگفت را نداشته باشد.
درد فک

فکی که صدا میده حتما ...

زمان مطالعه : 5 دقیقه
صدا دادن فک که با درد همراه است می تواند علت های مختلفی داشته باشد مثل التهاب مفصلی، عفونت، آپنه خواب و غیره که باید هر چه سریع تر درمان شوند.
چرا زبان سر می شود ؟

وقتی زبان سِر و بی حس میشود ؛ دلایل و درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خارش، سوزش، سر شدن و بی حسی زبان گاهی اوقات می تواند به دلیل مصرف برخی از مواد غذایی باشد اما در برخی موارد ممکن است نشان دهنده یک بیماری خطرناک باشد.
دندان پر شده

اگر دندان پر شده دارید حتما بخوانید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های رایج برای حفظ دندان خراب پر کردن آن است. اکثر ما بعد از پر کردن درست نمی دانیم که چطور می توانیم آن را حفظ کنیم و به راحتی به آن آسیب می زنیم.
حفره خشک

درای ساکت ؛ این بلای بعد کشیدن دندان چیست؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حفره خشک یا درای ساکت دندان حالتی است که پس از کشیدن دندان پیش می آید، بهتر است با علت، عوارض و درمان های خانگی این عارضه دندانی آشنا شوید.
زرد شدن دندان

خوردنی که دندان ها را زرد و لکه دار میکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دندان ها نقش بسزایی در زیبایی چهره دارند و لبخند شما بسیار مورد توجه قرار می گیرد، از این رو بهتر است عواملی که باعث زردی دندان می شوند را بشناسید.
پوسیدگی دندان

درمان پوسیدگی و خرابی دندان با روش طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوسیدگی دندان کودکان و بزرگسالان می تواند بنابر دلایل مختلفی رخ دهد که با رعایت برخی نکات ساده خانگی می توان پوسیدگی و خرابی دندان را درمان کرد.
افزایش سن دندان

مشکلات دندانی مرتبط با افزایش سن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با بالا رفتن سن ممکن است چندین مشکل جدی و تغییر در دندان ها رخ دهد که البته می توان با رعایت برخی نکات از بروز این مشکلات پیشگیری کرد.
چای سبز برای دندان

اثرات چای سبز روی دندان و لثه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چای سبز یکی از پرخاصیت ترین نوشیدنی ها برای سلامت بدن است که علاوه بر تمام فوایدی که دارد، در سلامت و تقویت لثه و دندان ها بسیار مؤثر است.
خمیر دندان و پوست

تاثیر منفی مسواک زدن دندان ها روی پوست!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مسواک زدن توصیه تمامی دندان پزشکان برای حفظ سلامت دندان ها است اما طرز مسواک زدن بسیار اهمیت دارد زیرا ممکن است باعث ایجاد حساسیت پوستی شود.
صفحه 1 از 26