دیگران چه می خوانند..؟
نمناک سرگرمی

اتومبیل

استارت نخوردن خودرو

علت استارت نخوردن ماشین و راه حل آن


استارت نخوردن خودرو به چه علت رخ می دهد؟دلایل زیادی وجود دارد که ممکن است موجب این مسئله شده باشد. برای تصمیم درست باید از از ساده ترین علت ها شروع کرد تا زمان را بیهوده از دست ندهیم در این مطلب ما را همراهی کنید.
رانندگی در زمستان

نکات ایمنی رانندگی در برف و یخبندان زمستان


بهترین راه برای جلوگیری از هرگونه اتفاق، رانندگی نکردن در برف و یخبندان است. پیش از آغاز فصل زمستان، بازدید کلی از وضعیت خودرو داشته باشید و آن را به تجهیزات زمستانی مجهز کنید.
سنتناریو لامبورگینی

مشخصات و اطلاعات فنی خودرو سنتناریو لامبورگینی


لامبورگینی برای یادبود و گرامیداشت یاد و خاطره ی موسس خود، ابرخودروی سنتناریو (Centenario) را در نمایشگاه خودروی ژنو 2016 معرفی کرد. این رویداد هم چنین با تولد 50 سالگی مدل افسانه ای میورا هم زمان شده است.
ریو

مشخصات فنی خودرو ریو جی تی- لاین 2018 + تصاویر


کیاموتورز به تازگی نخستین تصاویر از مدل جدید ریو جی تی لاین 2018 «Rio GT-Line» را منتشر کرده است تا فضای بازار را برای رونمایی عمومی از این خودرو در نمایشگاه خودروی ژنو آماده کند.
جک j5

مشخصات فنی و آپشن های خودرو “جک j5


جک j5 خودروی است که در دو مدل دنده ای و اتوماتیک در سطح بازار عرضه می شود.اطلاعات و مشخصات فنی “جک j5” را می توانید در بخش اتومبیل سایت نمناک مشاهده نمایید.
میتسوبیشی asx

مشخصات فنی و ظاهری “میتسوبیشی asx


“میتسوبیشی asx” 2017 جز معدود شاسی بلند های جدید بازار ایران است که در کنار قابلیت های آفرودیش، دارای ویژگی های مناسب یک خودروی شهری هم است.