برو به :
نمناک ورزش

رشته های ورزشی

ورزش اسکی

فواید و نکاتی قابل توجه درمورد ورزش اسکی


اسکی فواید زیادی برای بدن دارد که می توان به احساس جوانی، شادابی، تقویت قلب و عضلات و غیره اشاره کرد. در این مطلب به گوشه ای از فواید این ورزش زمستانی اشاره می کنیم.
زنان آهنین

تصاویری از زنان در مسابقات زنان آهنین


شاید تصور ما این باشد که فقط مردها قوی هستند اما جالب است بدانید زنان قدرتمند زیادی هستند که در مسابقات زنان آهنین شرکت می کنند زیرا فاکتورهای لازم از جمله قدرت بدنی بالا و عضلات قوی و زور بازو دارند.
ورزش

دشوارترین ورزش های جهان کدامند؟


رشته های ورزشی مانند فوتبال ،بیسبال ، ژیمناستیک ،تنیس و غیره با داشتن زیبائی های بسیار و هیجانات فراوان جزء رشته های سخت و طاقت فرسا محسوب می شوند.
بدنسازی

فواید و مضرات ورزش بدنسازی


بدن سازی ورزشی است که در آن فرد با انجام تمرین های مختلف قدرتی و استقامتی بر روی عضلات خود، همچنین تغذیه مناسب و البته استراحت کافی به ساخت بدنی حجیم، کات شده مبادرت می کند.
ورزش قایقرانی چیست ورازو رمز موفقیت در قایقرانی

راز و رمزهای ورزش قایقرانی


ورزش قایقرانی را می توان جزو رشته های پایه محسوب کرد، رشته ای که قدرتی و بسیار سخت است. اما ورزشی طبیعی و مفرح است.
تیم ملی

در تیم ملی بحث قرمز و آبی نداریم


امید ابراهیمی پیش از تمرین امروز تیم ملی فوتبال در پایان صحبت های خود گفت اینجا بحث ملی است و همه مردم یک نگاه به تیم کشورشان دارند. دیگر بحث استقلال و پرسپولیس نیست.
المپیک

اعلام نتایج مسابقات انتخابی المپیک رشته ی کشتی


در پی برگزاری مسابقات انتخابی المپیک کشتی تیم ایران با سه نماینده در کشتی فرنگی و یک نماینده در کشتی آزاد در این رقابت ها شرکت کرده بود که در ادامه نتایج کل مسابقات انتخابی المپیک برزیل می توانید مشاهده کنید.