جوش روی پوست

جوش صورت

بهترین راه تخلیه جوش صورت

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از افراد برای از بین بردن سریع جوش های صورت از روش ترکاندن استفاده می کنند اما این کار موجب ماندن جای جوش می شود و جوش ها باید با روشی صحیح تخلیه شوند.
جوش چرکی سر

درمان جوش چرکی کف سر و پشت گردن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جوش چرکی کف سر و پشت گردن به دلایل مختلفی ایجاد می شوند و کسانی که از این مشکل پوستی رنج می برند می توانند با روش های طبیعی و گیاهی این جوش ها را درمان کنند.
جوش چرکی

درمان بسیار سریع جوش چرکی دردناک

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جوش های چرکی بعد از به وجود آمدن بر روی پوست ظاهری بسیار زشت و ناخوشایند را ایجاد می کنند که برای درمان سریع آن ها می توانید از روش های خانگی و طبیعی استفاده کنید.
دستکاری جوش صورت

دستکاری این جوش های صورت شما را میکشد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در هر قسمت از صورت ممکن است جوشهای ریز و درشتی پیدا شود که ما خواسته یا ناخواسته درگیر آن می شویم ولی دستکاری جوش ها در مثلث خطر صورت ممکن است شما را بکشد.
جوش بعد از اپیلاسیون

چگونه بعد از اپیلاسیون بدن جوش نزنیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از خانم ها بعد از انجام اپیلاسیون علت التهاب و ورم پوست و بسته شدن فولیکول ها جوش می زنند که بهتر است نکاتی را قبل از انجام اپیلاسیون برای جلوگیری از جوش بدانند.
جوش ها در نقاط مختلف صورت

جوش ها در نقاط مختلف صورت خبر از چه بیماری میدهند؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
جوش ها در نقاط مختلف صورت و بدن علت خاصی دارد و نشان دهنده یک بیماری در بدن است که می توانید با تشخیص علت، جوش ها را درمان کنید.
جوش کمر

علت اصلی جوش کمر و سرشانه + درمان فوری خانگی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اگر در کمرتان زیاد جوش می زنید تغذیه خود را بررسی کنید شاید خوراکی های چرب و شیرین زیاد مصرف می کنید این جوش ها را می توانید در خانه خیلی راحت درمان کنید.
جوش روی باسن

محلول خانگی درمان سریع جوش روی باسن و ران پا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای رفع جوش روی باسن می توانید از کمپرس های سرد و گرم استفاده کنید همچنین یک ادویه نیز به از بین بردن این جوش های مزمن کمک بسیاری می کند.
درمان جوش های سفید

روش نوین طب مدرن برای درمان جوش های سفید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای درمان جوش های سر سفید اطراف چشم چه کارهایی باید انجام دهیم؟ یکی از روش های مناسب، درمان های پزشکی مدرن برای از بین بردن جوش سر سفید زیر چشم است.
ماسک های خانگی ضد جوش

بهترین ماسک های خانگی و طبیعی ضد جوش

زمان مطالعه : 14 دقیقه
برای درمان انواع جوش و آکنه در قسمت های مختلف پوست فقط کافیست ماسک های خانگی ضد جوش و آکنه با مواد طبیعی بسازید و استفاده کنید.
کاهش جوش صورت

راههای سریع کاهش آکنه و جوش روی صورت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
“کاهش جوش صورت” و از بین بردن آکنه با استفاده از روش های طبیعی و خانگی به همراه رعایت نکات تغذیه و بهداشت، ساده ترین و سریع ترین روش برای داشتن یک پوست زیبا و سالم است. یک شبانه روز اینگونه عمل کنید.
دلایل جوش زدن صورت

کدام قسمت از صورتتان جوش می زند؟ + علت و درمان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ایجاد جوش و آکنه در هر قسمت از صورت حاکی از بروز یک بیماری یا مشکل در ناحیه خاصی از بدن است و هر کدام نیاز به درمان خاصی دارند.
درمان جوش پوست چرب

درمان جوش پوست چرب با روش های فوق العاده موثر و طبیعی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از اصلی ترین دلایلی که در روی پوست جوش می زند چرب بودن پوست است، در ادامه قصد داریم بهترین روش ها را برای درمان جوش پوست چرب را معرفی کنیم.
راه های درمان جوش کمر

با این درمان از شر جوش های کمرتان خلاص شوید!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بی خوابی، استرس، و غذاهای ناسالم از علل جوش زدن در کمر می باشند که در طب سنتی درمان های مطمئنی مثل دارچین و سرکه سیب برای رفع آن ها لحاظ شده است.
درمان جوش روی بازو

چگونه میتوانم جوش های بازویم را از بین ببرم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جوش بازو از جمله جوش های اعصاب خرد کن است که اجازه نمی دهد لباس های آستین کوتاه بپوشیم و همه با دیدنشان واکنش بدی نشان می دهند.
صفحه 1 از 3