حرکات ورزشی

ورزش چربی سوز
شاید فکرکنید برای چربی سوزی باید حتما فعالیت های ورزشی سنگینی داشته باشید در صورتی که با چند حرکت ورزشی خوابیده می توانید خودتان را لاغرتر کنید.
حرکات کششی

چگونه حرکات کششی موثر داشته باشیم؟ + اصول

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حرکات کششی باعث کاهش یافتن آسیبات احتمالی می شود و جریان خون به ماهیچه را افزایش می دهد ولی یادتان باشد ماهیچه های سرد را کش نیاورید.
کارهای بعد ورزش

کار مهمی که حتما بعد ورزش باید انجام دهید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شاید فکر کنید که تنها ورزش کردن برای بدن شما کافیست و بعد و قبل آن اهمیتی ندارد اگر به دنبال نتیجه هستید بعد از ورزش باید کارهایی ضروری را انجام دهید.
ورزش فرم بدن

بهترین حرکات ورزشی و رژیم برای فرم بدن شما کدام است؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
هر فردی فرم بدن خاص خود را دارد و باید با توجه به آن نوع ورزش و رژیم خود را انتخاب کند تا بتواند به اندام ایده آل خود برسد و اضافه وزن نداشته باشد.
ورزش مچ دست

تقویت و رفع مشکلات مچ دست با چند ورزش ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از مشکلات و دردهای مچ دست رنج می برید می توانید به راحتی با چند حرکت ورزشی آسان از شر آن ها خلاص شوید و قدرت دستان خود را افزایش دهید.
ورزش و شنوایی

اصول صحیح انجام ورزش برای تقویت شنوایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ورزش فواید بسیاری برای بدن انسان به همراه دارد و همچنین ورزش کردن برای تقویت شنوایی بسیار مفید است، البته باید اصول صحیح انجام ورزش برای تقویت شنوایی را رعایت کرد.
ورزش ایزومتریک

برنامه کامل ورزش ایزومتریک ؛ کجای بدن کدام تمرین ؟

زمان مطالعه : 16 دقیقه
در تمرینات ورزشی ایزومتریک طول عضلات تغییری نمی کند اما فواید بسیار زیادی برای بدن دارد و موجب تقویت عضلات بدن می شود و شما را به تناسب اندام می رساند.
از بین بردن قوز کمر

حرکات ورزشی مخصوص برای از بین بردن قوز کمر

زمان مطالعه : 15 دقیقه
بهترین راه برای از بین بردن قوز کمر و چربی پشت گردن انجام حرکات ورزشی مناسب می باشد و علاوه بر آن باید در کارهای روزمره حالت بدنی درست و مناسبی داشته باشید.
تمرینات اشتباه زنان

تمرینات بدنسازی که اندام زنان را مردانه می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در تمرینات بدنسازی زنان برخی حرکات برای خانم ها مناسب نیست اما نمیدانند و با انجام این تمرینات اشتباه اندام زنانه را مردانه می کنند.
ورزش پیلاتس در بارداری

شارژ بدن در بارداری با تمرینات مخصوص پیلاتس

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیلاتس یکی از بهترین ورزشها در دوران بارداری است که باعث تقویت قدرت و افزایش انعطاف بدن می شود.در ادامه تمام تمرینهای ورزش پیلاتس که مخصوص دوران بارداری است را معرفی خواهیم کرد .
بهبود بخشیدن به زندگی

5 ورزش برای بهبود زندگی بدون نیاز به باشگاه و مربی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه اغلب افراد با مشکلات و مشغله های فراوانی روبرو هستند که این موضوع سبب شده بهبود زندگی شان دچار مشکل شود.
افزایش انعطاف بدن

تمرینات خارق العاده افزایش انعطاف بدن فقط در 1 ماه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آیا شما هم از بدن خشکتان خسته شده اید! شما می توانید با انجام منظم تمرین های مخصوص در یک ماه خیلی سریع انعطاف پذیری بدنتان را افزایش دهید.
عدم تقارن بدن

ورزشی برای رفع عدم تقارن عضلات بدن + آموزش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عدم تقارن عضلات بدن از مشکلات بسیاری از افراد است که می توانند برای رفع آن از حرکات ورزشی مناسب استفاده کنند و قرینگی اندامشان را افزایش دهند.
خواب راحت

ورزشی برای شما که آرزوی خواب راحت دارید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افرادی که هنگام خوابیدن دچار آشفتگی هستند و می خواهند خواب راحت و آرام داشته باشند می توانند قبل از خواب این حرکات ورزشی را انجام دهند.
ورزش های مخصوص نوزادان

ورزشی برای تقویت جسم و هوش نوزادتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تقویت عضلات کودک و بالا بردن مهارت های حرکتی نوزادان اهمیت بسیاری دارد .برای تقویت اندام نوزادان می توان از ورزشهای مخصوص ماههای اول تولد تا سنین بالاتر استفاده کرد تا علاوه بر کنترل بیشتر عضلات احساس ، لذت و رضایت به آنها بخشید.
صفحه 1 از 4