رژیم غذایی

رژیم روده تحریک پذیر
سندرم روده تحریک پذیر یا همان بیماری ای بی اس به شدت از برنامه غذایی و تغذیه ای که فرد مبتلا دارد تاثیر می گیرد.
رژیم برنج

رژیم لاغری برنج با تمام باید و نبایدهایش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم برنج از بهترین و مناسب ترین رژیم های لاغری برای افراد مبتلا به فشارخون بالا ، بیماری های قلبی و دیابت است و شامل غذاهای کم کالری و کم سدیم می باشد.
رژیم سکته قلبی

رژیم غذایی بعد از سکته قلبی + تغذیه ضد سکته قلبی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
پس از سکته قلبی برای بهبود وضعیت قلب و بدن باید تغییراتی را در سبک زندگی و رژیم غذایی ایجاد کرد تا خطر دوباره اتفاق افتادن آن را به حداقل رساند.
رژیم وحشی

رژیم وحشی چیست که مثل کوره چربی می سوزاند؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
امروز تمام افراد مخصوصا بانوان به دنبال روشی راحت برای لاغری هستند که رژیم نیز بین این روش ها است از متعادل ترین رژیم ها رژیم غذایی وحشی است.
رژیم استیلمن

برنامه لاغری در 14 روز با رژیم دکتر استیلمن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
رژیم استیلمن یکی از رژیم های بسیار خوب و مناسب است که به کاهش وزن کمک شایانی می کند، در ادامه با برنامه و مراحل کل رژیم لاغری دکتر استیلمن آشنا خواهید شد.
رژیم غذایی

کدام رژیم غذایی برای شخصیت شما بهترین است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر رژیم غذایی متناسب با شخصیتتان را بگیرید ، می توانید به راحتی وزنتان را کاهش دهید و سلامت و شادی بیشتری را تجربه کنید.
غذای کودکان بیش فعال

بدترین خوردنی ها برای کوچولوهای بیش فعال

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غذای کودکان بیش فعال در درمان آن ها بسیار تاثیر گذار است و غذاهای مضر برای این وضعیت می تواند همانند دشمن عمل کند و باعث بدتر شدن وضعیتشان شود.
رژیم غذایی مایند

از بخور نخورهای رژیم غذایی مایند تا فوایدش + برنامه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای جلوگیری از ابتلا به آلزایمر و کاهش بیماری های قلبی با بالا رفتن سن باید نکات مهمی را در رژیم غذایی رعایت کنید که در این زمینه رژیم غذایی مایند یکی از بهترین و مناسب ترین راه ها می باشد.
از بین بردن چربی شکم

رژیم غذایی مناسب برای از بین بردن چربی های شکم

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از بین بردن چربی های اضافی شکم و پهلو کاریست که به اراده ای قوی و یک رژیم غذایی سالم همراه با ورزش نیاز دارد وگرنه اتفاق نخواهد افتاد.
زمان مناسب غذا خوردن

در این ساعت غذا خوردن به لاغری کمک می کند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمان مناسب غذا خوردن در کاهش وزن بسیار تاثیر گذار است شما نیز برنامه غذایی خود را با این تایم مورد نظر متخصصان تطبیق دهید.
تغذیه سنگ کلیه

رژیم غذایی و تغذیه سالم برای بیماران سنگ کلیه

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای اینکه از شر سنگ کلیه خلاص شوید آب خوردن را فراموش نکنید که بیشترین تاثیر را دارد و پروتئین های حیوانی و سدیم را نیز از تغذیه تان حذف کنید.
سلولیت

رژیم غذایی مفید برای از بین بردن سلولیت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رژیم های غذایی مناسب می توانند مشکل پوست پرتقالی شکل یا سلولیت را حل کنند، پس بهتر است مواد غذایی ضد سلولیت را بشناسید تا به سرعت از شر سلولیت خلاص شوید.
رژیم اتکینز

رژیم اتکینز و نمونه اصلی آن برای لاغری راحت

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم اتکینز با کاهش مصرف کربوهیدرات باعث کاهش وزن می شود در این رژیم می توان از ماهی و لبنیات پرچرب تغذیه کرد اما قند را باید بطور کل کنار گذاشت.
رژیم غذایی برای دختر نوجوان

مواردی که حتما باید در رژیم غذایی دختر نوجوان باشد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
والدین نوجوانان باید به رژیم غذایی آن ها توجه بیشتری نشان دهند و برای دختران خود برنامه غذایی در نظر بگیرند تا رشد خوبی در سن بلوغ داشته باشند.
رژیم زون

رژیم غذایی زون چیست و آیا لاغر می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
رژیم غذایی زون رژیمی است که بر اساس آرایش ژنتیکی افراد به وجود می آید و در این رژیم میزان مناسب استفاده از درشت مغذی ها را یاد می گیرید.
صفحه 1 از 7