ورزش درمانی

ورزش ویلیامز
ورزش ویلیامز ورزشی ایمن برای رفع مشکلات مفاصل ستون فقرات، لغزش مهره کمر موثر است. ورزش های خم کردن کمر نیز از ورزش های ویلیامز است.
پیاده روی

بهترین ساعت روز برای پیاده روی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیاده روی که بر اساس زمانی مشخص در طول هفته انجام شود برای بهبود سلامتی بسیار مفید است. همچنین برای کنترل بسیاری از بیماری ها کار آمد است.
ورزش مچ دست

تقویت و رفع مشکلات مچ دست با چند ورزش ساده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر از مشکلات و دردهای مچ دست رنج می برید می توانید به راحتی با چند حرکت ورزشی آسان از شر آن ها خلاص شوید و قدرت دستان خود را افزایش دهید.
درمان تی ام جی

ورزش های درمانی برای درد فک ( ناهنجاری TMJ )

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تی ام جی یک نوع سندروم است که مربوط به فک است و غذا خوردن ، صحبت کردن ، بلعیدن اشخاص را مشکل می کند.
ورزش پوکی استخوان

ورزش های مناسب برای کسانی که پوکی استخوان دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که مبتلا به پوکی استخوان هستند می توانند با ورزش به تقویت عضلات و استخوان های خود کمک کنند اما ورزش هایی مخصوص که موجب شکستگی استخوان هایشان نشود.
حرکات ورزشی

ورزش های مناسب در حین کار با کامپیوتر + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این بخش از مجله سلامت نمناک حرکات و کارهای مهم مراقبت از سلامت و خوش اندامی بدن در طول استفاده از رایانه را به صورت مرحله به مرحله برایتان جمع آوری کرده ام که مشاهده می کنید.
متخصص طب فیزیکی

چه افرادی توسط متخصص طب فیزیکی درمان می شوند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
متخصص طب فیزیکی و توانبخشی از طریق فیزیوتراپی ورزش درمانی و راه های دیگر به نیازهای جسمی، عاطفی و اجتماعی بیمار پاسخ می دهند و او را درمان می کند.
پیاده روی

پیاده روی در شب بهتر است یا روز

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خواص و فواید پیاده روی را برای سلامتی بدن می دانید اما آیا می دانید که پیاده روی در چه ساعتی از شبانه روز بیشترین تاثیر را در کاهش وزن و تناسب اندام به همراه سلامتی بدن دارد؟
پیاده روی

نحوه پیاده روی صحیح چگونه است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیاده روی ارزانترین و در عین حال بهترین رشته ورزشی است که تامی اعضای خانواده می توانند از مزایای آن بهره برند. فقط کافیست تا چند نکته مهم را در انجام صحیح این رشته ورزشی در نظر گرفت.
کشیدن وزن قبل و بعد از ورزش

کشیدن وزن قبل و بعد از ورزش ضروری است

زمان مطالعه : 2 دقیقه
انجام فعالیت های ورزشی در روزهای گرم تابستان موجب بروز گرمازدگی در افراد می شود.از همین رو متخصصین با تاکید بر شرایطی ،امکان ادامه حرکات ورزشی را برای علاقه مندان به ورزش را می دهند.
ورزش

با ورزش هم میتوان درمان شد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آنهایی که در برنامه روزانه خود نرمش های آیروبیک را جای داده بودند همانند آنهایی که دارو مصرف می کردند در مقایسه با مصرف کنندگان دارونماها از نظر وضعیت روحی، شرایط بهتری داشتند.
ورزش

ورزش و درمان بیماری ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اثرات مفید ورزش در پیشگیری از بیماریهای مفصلی و عضلانی و استخوان ، بیماریهای قلب و گردش خون و پوکی استخوان را در این مطلب مطالعه کنید.
ورزش بانوان

ضرورت ورزش برای زنان ایرانی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
همه افراد برای داشتن سلامتی در طول هفته حداقل می بایست 2.5 ساعت فعالیت فیزیکی و ورزش کنند.اما اغلب این افراد بخصوص بانوان از انجام این امر سرباز می زنند.در سایت نمناک بررسی بیشتری خواهیم کرد.