برو به :
نمناک اینترنت
این مطلب مفید بود ؟ 1 0
51
وای فای

ترفند اتصال به مودم وای فای بدون رمز


اگر میخواهید بدون داشتن رمز وای فای به مودم صاحبخانه متصل شوید و از اینترنت آن به راحتی استفاده کنید با ما در این بخش از سایت نمناک همراه باشید و از نحوه چگونگی وصل شدن به اینترنت وای فای بدون رمز عبور آشنا شوید.
یاهو

تغییر نام یاهو به آلتابا


در حالی که هنوز مشخص نیست ورایزن بر تصمیمش مبنی بر خرید یاهو به مبلغ 4٫8 میلیارد دلار پایبند باشد، اما یاهو برنامه ریزی هایش برای دوران پس از قرارداد را انجام داده است.
فیسبوک

تک سوال خاص فیسبوک برای استخدام


فیسبوک این غول اینترنتی برای این که یک کارمند مورد نیاز را از میان داوطلبان انتخاب کند پرسشی تامل برانگیز را از آنها می پرسد که در ادامه مطلب با این سوال ویژه مدیران فیسبوک آشنا می شوید.
گوگل

آمار جستجوی ایرانی ها در گوگل


ایران رتبه اول بازدید از موتور جستجوی گوگل را بدست آورد چرا که روزانه 100 میلیون جستجو از سوی کاربران ایرانی در گول صورت می گیرد.
تلگرام

دانلود نسخه جدید تلگرام 3.14


اپلیکیشن محبوب تلگرام در آخرین نسخه خود امکانات ویژه ای را برای کاربران خود اضافه کرده .نسخه 3.14 این شبکه اجتماعی را در این بخش از نمناک می توانید دریافت نمایید.
فضای مجازی

روش آگاه کردن کودکان از خطرات فضای مجازی


ابزارهای فناوری در کنار خطرات و معایبی که ممکن است برای تمام گروه های سنی داشته باشد، مزایایی دارد که باید والدین نسبت به این معایب و مزایا آشنا بوده و با کسب آگاهی در جهت آگاه سازی فرزندان خود پیشگام شوند.
گوشی اندروید

ایمن کردن گوشی های اندروید


خبرهای زیادی درباره ناامنی و خطر حمله به گوشی های اندروید وجود دارد که اکثرا شایعه است برای ایمن کردن گوشی اندروید با ما همراه باشید.