نمناک ازدواج
این مطلب مفید بود ؟ 11 5
3.416
ازدواج

ازدواج و همسر گزینی از دیدگاه قرآن


قوانین و حقوقی که برای مردان و زنان در قرآن کریم آمده گویای این مهم است که ازدواج اهمیت بالایی در قرآن داشته و خداوند در این زمینه حقوق مادی و معنوی بسیاری برای زوجین در نظر گرفته و جوانان را به امر ازدواج تشویق کرده است.
هشت سنت غلط ازدواج

سنت های غلط ازدواج از نگاه رهبر انقلاب


مهریه سنگین، جهیزیه سنگین، تجملات زیاد، اسراف، خرید از مکان های معروف به گرانی، هتل ها و سالن های پرخرج، لباس عروس گران قیمت و به رخ کشیدن ثروت ها، هشت سنت غلط در ازدواج از منظر مقام معظم رهبری است.
ازدواج

هرگز با این دختران ازدواج نکنید


گاهی داشتن یک سری ویژگی ها در شریک زندگی، میتواند زندگی را سخت و غیر قابل تحمل کند. بهتر است خانم ها این ویژگی ها را از خود دور کنند تا مشکلی در ازدواج آنها رخ ندهد.
زیبایی در ازدواج

آیا زیبایی مرد در ازدواج مهم است؟


اگر جزو دختر خانم هایی هستید که زیبایی در ازدواج برایتان بسیار مهم است و دوست دارید همسرتان زیبا و خوشتیپ باشد این مطلب را از دست ندهید.
ازدواج

تغییرات روانی و جسمانی بدن بعد از ازدواج


ازدواج در سلامتی ما و بهبود کیفیت زندگی ما تاثیر شگرفی دارد هم از بعد روانی و هم جسمانی آن .این مزایا یک شایعه یا حدس و گمان نیست . تمام این 8 فایده زیر با بررسی های علمی به اثبات رسیده است.
آسان شدن ازدواج

برای آسان شدن ازدواج این سوره مخصوص را بخوانید


بدون شک انسان باید در امور مهم زندگی مانند ازدواج از خداوند متعال استعانت بطلبد و ائمه اطهار علیهم السلام نیز در احادیث و روایات مختلف، جوانان را به خواندن دعا و نماز برای یافتن همسری مؤمن و شایسته سفارش کرده اند.
دختر

داستان ازدواج دختر 13 ساله با پیرمرد 78 ساله


دختر سیزده ساله ای که به عقد دائم پدربزرگ 78 ساله من درآمده بود، آن روزها فقط یک کودک بود. کودکی که نیاز به بازی و بپر بپر داشت، نیاز به دویدن و سرک کشیدن داشت، کودکی که کودکی اش زیر سنگینی سایه مرد78 ساله نابود شد.