دیگران چه می خوانند..؟
نمناک ازدواج
این مطلب مفید بود ؟ 16 6
3.622
ريسک ازدواج

به چه دلیل ازدواج میکنید؟


بسیاری از مشکلاتِ پس از ازدواج که منجر به طلاق و شکست می شود، به روزگار قبل از ازدواج و به مرحله انتخاب بر می گردد.
ارتباط قبل از ازدواج

چه کنم تا ارتباط قبل از ازدواجم مشکل ساز نشود


درحالی که روابط قبل از ازدواج دختران و پسران در جامعه سبب بروز مشکلات جدی جبران ناپذیر برای آنها می شود،گفت و گوی والدین و فرزندان در این زمینه کم و اطلاع رسانی نسبت به خطرات آن ضعیف است.
ترس از ازدواج

از ازدواج میترسم؛ چکار کنم؟


ترس از ازدواج موضوع مهمی است که در برخی جوانان دیده میشود, اگر شما هم از ازدواج میترسید راه های مقابله با آن را در ادامه مشاهده کنید.
تصمیم گیری در ازدواج

نکات مهم در تصمیم گیری ازدواج


اگر به فکر ازدواج هستید، عاقلانه‎تر آن است که پیش از آمادگی، به سرعت وارد عمل نشوید و قبل از آن باید پاسخ 10 پرسش زیر را پیدا کرده باشید.
دوام زندگی

چگونه می توان دوام یک زندگی ایده آل را تضمین کرد


با توجه به اینکه ناآگاهی زن و مرد در رابطه با نکات تضمین زندگی به یک اندازه است پروسه طلاق از همان لحظه ازدواج و "بله گفتن" زوجین شروع می شود و در صورت عدم رعایت نکات مهم و ضروری زندگی متاسفانه کارشان به طلاق کشیده می شود.
زوج ها در دوران عقد

توصیه هایی به زوج ها در دوران عقد


رفتار زن و شوهرها در دوران عقد از اهمیت ویژه ای برخوردار است. تا آن جا که می توان گفت خاطره این ایام تا ابد، زندگی زناشویی را تحت تاثیر قرار می دهد
اعضای خانواده

مزایا و معایب ازدواج با خانواده پرجمعیت


معمولا افرادی با خانواده های کم جمعیت ترجیح می دهد که خانواده همسر آینده اش هم کم جمعیت باشند. در واقع کم جمعیت بودن خانواده برای این افراد به نوعی نشان دهنده متمدن بودن فرد مقابل و خانواده اش می باشد.
فریب در ازدواج

مجازات فریب در ازدواج چیست؟


این روزها مختصات زندگی اجتماعی جامعه ایرانی به دلایل مختلف دستخوش تغییراتی شده است و آمارها هم از بالا رفتن سن ازدواج و از سوی دیگر افزایش طلاق های رسمی و عاطفی خبر می دهند.