نمناک نکات خانه داری
این مطلب مفید بود ؟ 83 11
نکات خانه داری
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 94
شستن ظروف

هر روز سه نکته خانه داری! سری 5


یکی از کارهای روزانه خانم های خانه دار شستن ظروف می باشد که در برخی موارد مانند ظروفی که برنج در آن سوخته است کار را برایشان سخت می کند و باید با استفاده از روشی مناسب این کار را انجام دهند.
نکات خانه داری

هر روز سه نکات خانه داری ! سری 3


خانم های خانه داری که با مشکلاتی مانند بوی بد خانه و تمیز کردن حمام مواجه هستند می توانند با استفاده از نکات خانه داری نمناک راه حلی آسان برای این مشکل پیدا کنند.
اتو بخار

نحوه تمیز کردن اتو بخار


نحوه تمیز کردن اتو بخار و برخی نکات مهم درباره آن را برایتان توضیح می دهیم. برای بالا بردن سطح کارایی اتو بخار هر چند وقت یکبار باید آن را تمیز نمایید. روش تمیز کردن اتو بخار به این شرح است ...
تمیز کردن سبزیجات

روش غلط تمیز کردن سبزیجات


شست و شوی صحیح سبزیجات روشی نیست که امروزه در جامعه رواج دارد. شستشوی سبزیجات با نمک یا مایع ظرفشویی غلط است و باعث از بین رفتن میکروب ها نمی شود.
خانه مرتب

10 راه حل برای آنکه همیشه خانه تان مرتب باشد


خانه مرتب و تمیز به اعضای خانه و میهمان حس خوبی می بخشد ولی شاید گاهی مرتب کردن منزل کار زمان بری باشد . برای جلوگیری از صرف وقت و انرژی به سراغ بخش هایی می رویم که خانه را کثیف جلوه می دهند.
کاربردهای جوراب

کاربردهای جالب یک لنگه جوراب + تصاویر


یک لنگه از جورابتان گم یا سوراخ شده بدون معطلی لنگه دیگر را دور می اندازید ، قبل از این کار با کاربردهای جوراب تک لنگه در آشپزخانه و حمام ، برای نگهداری جواهرات و عینک آفتابی آشنا شوید شاید نظرتان تغییر کرد.
خانه داری

مراقب باشید خانه داری مریض تان نکند!


خانم های خانه دار باید با استفاده از روش های صحیح خانه داری و رعایت نکات ایمنی از آسیب رساندن به خودشان جلوگیری و مراقب سلامتی خود در هنگام تمیز کاری خانه باشند.
تمیز کاری خانه

فوت و فن تمیزکاری خانه در کمترین زمان


اگر برای تمیز کاری خانه در یک ریتم ساده از عمل تمیز کردن و نظم بخشیدن به خانه قرار بگیرید می توانید با رعایت اصول و برنامه ریزی به کارهای خود سرعت ببخشید.