نکات خانه داری

نظم خانه
اگر می خواهید همیشه خانه ای مرتب و منظم داشته باشید با ترفندها و ایده های نظم دهی از شر خانه شلوغ و شلخته خود خلاص شوید.
نشانه موش در خانه

خانه شما هم موش دارد اگر ...

زمان مطالعه : 9 دقیقه
نشانه های وجود موش در خانه بسیار زیاد است شاید شما هم این نشانه را در خانه تان دیده باشید.
لوله فاضلاب

چیزهایی که هرگز نباید درون لوله فاضلاب ریخت

زمان مطالعه : 3 دقیقه
می توان که اغلب افراد از ریختن هیچ چیزی به درون فاضلاب دریغ نمی کنند، اما باید این را بدانید که ریختن برخی چیز ها درون لوله فاضلاب آشپزخانه کاملا اشتباه است.
خانه ی شلخته

خانه ی شلخته تان در مورد شخصیت شما چه میگوید؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هر شخص برحسب عادتها و یا شرایط زندگی اش محیط اطرافش را بهم ریخته و شلخته و یا مرتب نگه میدارد که این کار شخصیت و رازهای درونی اش را کاملا به ما نشان میدهد.
لوله منزل

نکاتی ساده ولی مهم در مورد لوله های منزلتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در برخی از مواقع ممکن است با مشکلاتی در رابطه با لوله های منزل مواجه شوید و به لوله کش مراجعه کنید، برای حل این موضوع نکات و راه کارهایی وجود دارد که باعث می شود کمتر با مشکلات مربوط به لوله روبرو شوید.
تمیز کاری خانه

تمیز کاری خانه با روشی که تابه حال کسی به شما نگفته

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های خانه دار برای انجام کارهای خانه می توانند از این ترفندهای تمیزکاری خانه استفاده کنند تا در کمترین زمان به تمام کارهای خود برسند.
نکته خانه داری

هر روز سه نکته خانه داری ! سری 1

زمان مطالعه : 4 دقیقه
همه شما نکات کلی خانه داری را میدانید اما با این حال نکات ظریف و بسیار موثری در خانه داری هست که ما از این به بعد در بخش رازهای خانه داری در نمناک تصمیم داریم هر روز 3 نکته را به شما تقدیم کنیم.
تمیز کردن خانه

مدل تمیزکردنی که بدتر خانه را آلوده می کند !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خانم های خانه دار در شست و شو و تمیز کردن خانه بدون اطلاعات اشتباهاتی را انجام می دهند که موجب کثیف تر شدن خانه خود می شوند.
کاربرد پوست پیاز

10 کاربرد جالب پوست سیر و پیاز برای خانم های خانه دار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا همه شما با خاصیت فراوان سیر وپیاز آشنا هستید اما شاید ندانید که پوست پیاز و سیر دور ریختنی نیستند و کاربردهای شگفت انگیزی در خانه داری دارند.
نکات میزبانی

نکات طلایی برای یک میزبانی و مهمانداری خوب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در برگزاری یک مهمانی خوب و برای پذیرایی عالی یک سری نکات ریزی هستند که رعایت آن ها باعث می شود میزبانی شما بهتر شود و به مهمانان تان بیشتر خوش بگذرد.
آلوده ترین وسایل آشپزخانه

آلوده ترین ابزار و وسایل آشپزخانه را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آشپزخانه یکی از آلوده ترین و کثیف ترین مکان های خانه است، طبق تحقیقات انجام شده 10 وسایل کثیف و آلوده در آشپزخانه مشخص شده است.
موش

10 راه فوری دور کردن موش از خانه بدون سم و تله

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بو و مزه هایی که موشها را فراری می دهد یکی از بهترین راههای دور کردن موش از خانه است که بدون استفاده از سم و مواد خطرناک برای انسان این حیوانات تا چندین متر از محل زندگی شما دور می کند.
گلهای آپارتمانی زینتی

فوت و فن اصلی مراقبت از گلها و گیاهان آپارتمانی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
برای پرورش گلهای آپارتمانی زینتی اول از همه باید شرایط نگهداری آن ها را فراهم کنیم که نور و دما از مهم ترین آن ها هستند.
نکات خانه داری

هر روز سه نکات خانه داری! سری 10

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نکات مهم و مفید خانه داری به خانم های خانه دار و پر مشغله کمک می کند تا تمام کارهای تمیزکاری خانه را به بهترین شکل ممکن انجام دهند.
شستن ظروف

هر روز سه نکته خانه داری! سری 5

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از کارهای روزانه خانم های خانه دار شستن ظروف می باشد که در برخی موارد مانند ظروفی که برنج در آن سوخته است کار را برایشان سخت می کند و باید با استفاده از روشی مناسب این کار را انجام دهند.
صفحه 1 از 27