برو به :
نمناک نکات خانه داری
این مطلب مفید بود ؟ 23 5
4.128
خراش

ترفند از بین بردن خراش روی سطوح مختلف


در زندگی روزمره اتفاقات مختلفی دورور ما می افتد که منجربه ایجاد خراش هایی زشت بر روی برخی وسایل می شوند. که در این مطلب ما با بهترین نکات برای از بین بردن خراش سطوح مختلف آشنا می شویم.
نوشابه

کاربردهای شگفت انگیز نوشابه گازدار در خانه


نوشابه از زمان قدیم در کشورهای مختلف به فروش می رسد و به عنوان نوشیدنی در خیلی از رستوران ها کنار غذا مصرف می شود. نوشابه علاوه بر استفاده کنار غذا کاربردهای غیر خوراکی زیادی هم دارد.
اتو کردن

روش اتو کردن جنس های مختلف لباس


اتو کردن لباس ها به ویژه لباس هایی که دوستشان دارید یا آن هایی که گران قیمت هستند، یکی از کارهایی است که ممکن است کمی برای شما دلهره آور باشد، اما آن قدرها هم اتو کشیدن لباس های مختلف پیچیده نیست.
تميز كردن تشك تخت

تمیز کردن کامل تشک تخت با نوعی پودر + روش


تمیز کردن تشک تخت به دلیل متریال و بافتی که دارد نیازمند روشی است که بدون آسیب رساندن به آن بتوان انجام داد ، تصاویر راهنمای کامل شما در این بخش از خانه داری خواهند بود.
یخچال

نظافت و تمیزی یخچال را جدی بگیرید


یک یخچال سازمان بندی شده و مرتب می تواند به تازه ماندن مواد غذایی شما کمک کند و باعث شود که آنها کمتر تحت تاثیر یکدیگر قرار بگیرند. با ما همراه باشید تا در این مطلب با این راهکارهایی آشنا شویم.
پارچه توری

5 کاربرد مختلف پارچه توری در خانه


پارچه های توری انواع مختلفی دارند که هر کدام کاربرد متفاوتی نیز دارند اگر علاقه مند هستید تا کاربردهای گوناگون این پارچه ها را بشناسید در این مطلب ما را همراهی کنید.