مشکلات ریه

تمرین ورزشی
تمرین های ورزشی که به شما پیشنهاد می کنیم، از انواع ورزش هایی است که هوای بیشتری را به ریه ها وارد کرده و بهترین تمرین برای تقویت ریه خواهد بود.
کمبود اکسیژن خون

نشانه ها و عوارض جدی کمبود اکسیژن خون

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود اکسیژن خون در بدن می تواند به طور ناگهانی در نتیجه مصرف برخی داروها یا یک حمله آسم شکل بگیرد، یا با گذشت زمان به واسطه مشکلات قلبی یا بیماری های ریوی، ایجاد شود.
بیماری سل ریوی

علائم و درمان های جدید بیماری سل ریوی

زمان مطالعه : 14 دقیقه
بیماری سل ریوی یا توبرکلوز نهفته فرد را متوجه بیماری نمی کند و ممکن است سال ها بدون تشخیص در بدن فرد بماند و نوع فعال آن معمولا با سرفه شروع می شود.
شستشوی ریه

برونکوسکوپی ریه چیست و برای چه افرادی تجویز می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شستشوی ریه یا همان برونکوسکوپی که در آن پزشک با کمک از دستگاهی به نام برونکوسکوپ که از طریق فرستادن آن به بدن معاینه خود را انجام می دهد.
بیماری آمبولی ریه

آمبولی ریه ، بیماری که سریع می کشد

زمان مطالعه : 10 دقیقه
آمبولی ریه معمولا با تنگی نفس و درد سینه و سرفه خود را نشان می دهد علت آن می تواند سفرهای طولانی، قرص ضد بارداری و چاقی باشد.
مراقبت های پیوند ریه

پیوند ریه از شرایط قبل عمل تا مراقبت های بعد جراحی

زمان مطالعه : 11 دقیقه
پیوند ریه به علت مشکلات ریوی شدید ممکن است نیاز شود احتمال پس زدن ریه جدید خیلی بالاست که با مصرف منظم دارو و رعایت تغذیه به مرور کاهش می یابد.
سالم نگه داشتن ریه

برای سالم نگه داشتن ریه خود حتما بخوانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ریه یک عضو مهم تنفسی است که اهمیت ندادن به آن می تواند باعث بروز بیماری های جدی مثل آسم شود با سالم نگه داشتن ریه به حفظ سلامت کلی بدنتان کمک کنید.
پاکسازی ریه افراد سیگاری

اکسیر قوی و گیاهی “پاکسازی ریه” از دود و دم + دستور

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بی شک از این موضوع آگاه هستید که ریه افراد سیگاری از افراد غیر سیگاری بیشتر آسیب می بیند، برای “پاکسازی ریه” افراد سیگاری تهیه اکسیرهای گیاهی بسیار کاربردی و موثر است.
علل آمفیزم ریوی

آنچه که باید در مورد بیماری “آمفیزم ریوی” بدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آمفیزم یک بیماری مزمن ریوی است که طی آن کیسه های هوایی در ریه بیش اندازه گشاد می شوند و علت اصلی بروز این بیماری سیگار و تنباکو می باشد.
فیبروز ریوی

فیبروز ریوی چیست و به چه علت رخ می دهد؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
از علائم بیماری فیبروز ریوی می توان به سرفه خشک و کاهش وزن عجیب و پهن شدن نوک انگشتان اشاره کرد و با اکسیژن درمانی و پیوند ریه درمان می شود.
داشتن ریه سالم

برای داشتن ریه سالم و تنفس راحت چی بخوریم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای داشتن ریه ای سالم و تنفسی خوب از مصرف سبزیجات غافل نشوید همچنین سیگار را کنار بگذارید و ورزش را شروع کنید خوردن آب نیز تاثیر فوق العاده ای در تقویت ریه دارد.
آبسه ریه

آبسه ریه چیست و چگونه درمان می شود؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آبسه ریه یک بیماری شدید چرکی است که در پزشکی به نکروز و مرگ بافت پارانشیم ریه و ایجاد سوراخ های پر از چرک و عفونت میکروبی گفته می شود .
ذات الریه

از تشخیص تا درمان ذات الریه با قطعی ترین و موثر ترین روش ها

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ذات الریه یا سینه پهلو یکی از بیماری های شایعی است که بر اثر عفونت ناشی از ویروس و یا باکتری بوجود می آید که در دو دسته به جریان خواهند درآمد.
پاکسازی ریه

پاکسازی ریه با روش های طبیعی و سنتی

زمان مطالعه : 12 دقیقه
برای پاکسازی ریه شما می تواند از رژیم غذایی سالم و خاصی استفاده کنید موادی همچون کلم و انگور،پسته وغیره که می توند برای شما در این رژیم بسیار مفید باشد.
تميز كردن خانه

سرطانی که با تمیز کردن خانه به سراغ زنان می آید!!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تازه ترین تحقیقات دانشمندان ثابت کرد که تمیز کردن خانه و گردگیری می تواند برای زنان مضر باشد ؛ این فعالیت روزانه خانم ها را در معرض بیماری کشنده ای قرار می دهد.
صفحه 1 از 3