مراقبت از کودک

در رفتگی لگن نوزاد
یکی از مشکلاتی که می تواند به صورت مادرزادی در نوزادان تازه متولد شده به وجود بیاید در رفتگی لگن آنهاست که در صورت عدم تشخیص به موقع ممکن است این مشکل قابل حل نباشد.
چاقی کودکان

آنچه که حتما باید درباره چاقی کودکان بدانیم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چاقی در کودکان نگران کننده است و می تواند عوارض جدی را به همراه داشته باشد، بنابراین والدین حتما باید به این موضوع توجه ویژه ای داشته باشند.
ورزش مناسب کودکان

چطور ورزش مناسب فرزندم را انتخاب کنم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در انتخاب ورزش مناسب کودکان در نظر گرفتن شخصیت و روحیه کودک از عوامل مهم است پس با توجه به علایق و توانایی هایش ورزشی مناسب را انتخاب کنید
نوزاد شبیه مادر یا پدر

نوزاد شبیه پدر باشد بهتر است یا شبیه مادر؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کشفیات جدید نشان دهنده این موضوع است که اگر نوزاد شبیه به یکی از والدین، پدر یا مادر شود بدنش از سلامتی جسمانی بهتری برخوردار می شود.
صندلی خودرو کودک

8 اشتباه والدین در مورد “صندلی خودرو کودک”

زمان مطالعه : 6 دقیقه
“صندلی خودرو کودک” زیر 2 سال را همیشه برعکس قرار دهید تا از آسیبات احتمالی جلوگیری کنید همچنین مواظب حرکات رو به جلو نوزادتان باشید که خطرناک است.
ترس کودکان

ترس کودک شما چه زمانی غیرطبیعی است ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترس در زندگی کودکان می تواند اثرات مخربی داشته باشد و در طولانی مدت به یک بیماری تبدیل شود که والدین می توانند به فرزندان خود برای جلوگیری از ایجاد این مشکلات کمک کنند.
گرفتگی بینی کودکان

روش های طبیعی رفع سریع گرفتگی بینی در کودکان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای درمان گرفتگی بینی کودکان استفاده از نسخه های گیاهی و روش های خانگی بسیار مفید است، در ادامه با نسخه های گیاهی و طب سنتی برای درمان گرفتگی بینی کودکان آشنا خواهید شد.
مهارت اجتماعی کودکان

رابطه جالب سن پدر و مهارت اجتماعی کودکان

زمان مطالعه : 1 دقیقه
جالب است بدانید که یکی از عوامل موثر در تقویت و یا حتی کاهش مهارت اجتماعی کودکان سن پدر است ، پدرهای جوان به نحوی و پدرهای بالاتر از 40 سال به روشی دیگر در این بخش موثر هستند.
مشکلات تکلم کودکان

تمرین ساده برای کودکانی که لکنت زبان دارند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکلات تکلم کودکان یکی از بزرگترین چالش هایی است که والدین باآن مواجه هستند، با شناسایی به موقع این مشکل در کودکان با این تمرینات ساده در منزل به دلبندانتان کمک کنید.
شستشوی اسباب بازی

هرنوع و جنس اسباب بازی رو چطور بشوییم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب والدین برای شستشوی اسباب بازی کودکان خود با مشکل مواجه هستند، در ادامه با روش های مناسب شستشوی انواع اسباب بازی های کودک آشنا خواهید شد.
ورزش مناسب کم تحرکی کودکان

بهترین ورزش برای کودکان عاشق بازی های کامپیوتری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شما می توانید با ثبت نام کودکان خود در رشته های ورزشی مناسب کودکان و نوجوانان آنها را از بازی های کامپیوتری و صفحه نمایش ها دور نگاه دارید.
ترس کودکان

بهترین و درست ترین برخورد والدین با ترس کودکان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ترس کودکان موجب ایجاد اختلالات فکری و اضطراب در آن ها می شود و والدین باید با رفتارهای مناسب از ایجاد ترس در کودک خود جلوگیری کنند.
زندگی کودکان

10 رفتار و جمله که زندگی کودکان را تغییر می دهد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زندگی کودکان بخشی از مهم ترین های زندگی والدین است ، والدینی که خود با آموختن رازهای خوب و یا روش هایی احتمالا بد خود زندگی و آینده فرزندشان را می سازند پس دراین مورد بیشتر باید دانست.
تفسیر نقاشی کودکان

تفسیر نقاشی کودکان و رمزگشایی آن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با دانستن معانی نقاشی کودکان و تفسیر آن می توانید به شخصیت و احساسات مختلف کودک خود پی ببرید.
تغذیه بیش فعالی

بخور نخورهای مهم در تغذیه بیش فعالی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ای دی اچ دی نوعی اختلال است که علاوه بر کودکان در بزرگسالان نیز دیده می شود و درمان آن اهمیت ویژه ای دارد ، بخشی از درمان و کنترل، تغذیه بیش فعالی است که باید جدی گرفته شود.
صفحه 1 از 18