دیگران چه می خوانند..؟
نمناک مراقبت از کودک
این مطلب مفید بود ؟ 5 0
55
تغذیه کودک

تغذیه بیش فعالی ، 10 بخور و نخور مهم


ای دی اچ دی نوعی اختلال است که علاوه بر کودکان در بزرگسالان نیز دیده می شود و درمان آن اهمیت ویژه ای دارد ، بخشی از درمان و کنترل تغذیه بیش فعالی است که باید جدی گرفته شود.
مالیدن چشم کودک

کودک با مالیدن چشمانش به شما چه میگوید؟


مالیدن چشم کودک خردسال و یا نوزاد چند ماهه یکی از نشانه هایی است که بیانگر نیازی است مهم و باید والدین به آن توجه داشته باشند؛ بدانید که این کار همیشه نشانه خواب آلودگی نوزاد نیست.
بیماری متابولیک

علائم بیماری متابولیک در کودکان


تأخیر در تشخیص و درمان بیماری های متابولیک بسیارخطرناک است زیرابه ازای هر ماه تأخیر در تشخیص و درمان بیماری های متابولیک ارثی، ظرفیت ضریب هوشی کودک 5/4 واحد کاهش می یابد.
درک کودکان

مواظب رفتار و کردار خود در حضور بچه ها باشیم


در ارتباط با کودکان، اغلب توجهی به مراحل رشد ذهنی، سطح درک و میزان فهم آنان نمی شود .کودکان نوپا با توانایی به کارگیری چندین راهکار عاطفی و دیداری، قادر به درک انگیزه اطرافیان خود هستند.
مشکل با ظاهر خود

فرزندتان با ظاهرش مشکل دارد؟


آیا افرادی که از چهره و قیافه خود راضی نیستند از مشکلات روحی رنج می برند و دلیل اینکه خود را زشت می پندارند چیست؟چرا این عارضه در آن ها به وجود آمده است و راه حل درمانی برای این مشکل چیست؟
شخصیت کودک

عوامل موثر در رشد شخصیت کودکان موفق


متخصّصین امور روانی ،نکتة اصلی در پرورش کودکان موفق را درک نوع شخصیّت آنان می دانند.لذا براین باورندکه والدین قادرند ازهمان ابتدا نوع شخصیّت فرزندان خود را تشخیص دهند.