دیگران چه می خوانند..؟
نمناک مراقبت از کودک
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
4.49
نوزاد شبیه مادر یا پدر

نوزاد شبیه پدر سالم تراست یا شبیه مادر؟


شاید یکی از جالب ترین رازهای تازه کشف شده در مورد کودکان و نوزادان شباهت آنها به یکی از والدین است ، یافته ای که می گوید نوزاد شبیه مادر یا پدر کدامیک بهتر است ؟
سرطان در کودکان

سرطان های شایع در کودکان را بشناسید


انواع سرطان هایی که اغلب در کودکان اتفاق می افتد، متفاوت از مواردی است که در بزرگ سالان دیده می شود. شایع ترین انواع سرطان در کودکان را در این مقاله مطالعه کنید.
بوسیدن کودک

بوسیدن این قسمت از صورت کودک ممنوع!


نوزاد و کودک خردسال شما در مرحله ی مهمی از رشد قرار دارد برای همین هر بی دقتی در مراقبت از او عوارض جدی به دنبال خواهد داشت ، بوسیدن کودک هم یکی از این بی دقتی هاست.
کودک

زمان تشخیص بیماری مادرزادی قلب کودکان


عدم تشخیص به موقع و آشنایی با علایم بیماری مادرزادی قلب کودکان و به دنبال آن درمان به موقع و مناسب از عمده ترین علل آسیب رسانی جدی و گاه مرگ این کودکان و نوزادان می شود.
ورزش کردن کودکان

ورزش در چه سنی برای کودکان ممنوع است؟


آیا می دانید مناسب ترین سن ورزش برای کودکان چه سنی است؟ آیا می دانید ورزش کردن در چه سنی برای کودکان ممنوع است؟ جواب تمامی سوالات خود را در این بخش از نمناک بیابید.
چاقی در کودکان

عوارض جدی چاقی در کودکان


ژنتیک، عادات و سبک زندگی و یا ترکیبی از هر دو سبب چاقی در کودکان می شود در برخی موارد مشکلات غدد درون ریز و متابولیسم، سندرم های ژنتیکی و داروها می تواند سبب اضافه وزن بیش از حد شود.