آتش سوزی میدان حسن آباد

آتش سوزی امروز در میدان حسن آباد

تاریخ انتشار : 5 مهر 1398کد مطلب : 10836زمان مطالعه : 2 دقیقه
صبح امروز جمعه پنجم مهر ماه 98 یک باب مغازه در میدان حسن آباد تهران طعمه حریق شد.

آتش سوزی امروز صبح در میدان حسن آباد

مهر:سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران، از وقوع حریق در میدان حسن آباد خبر داد. 
سید جلال ملکی با اشاره به حادثه آتش سوزی در میدان حسن آباد گفت :حوالی ساعت ساعت 5:40 صبح امروز وقوع حادثه حریق در یکی از مغازه های میدان حسن آباد از سوی نگهبان ایستگاه شماره یک آتش نشانی اطلاع داده شد که درپی آن عوامل این ایستگاه به محل این حریق واقع در ضلع شمال شرقی میدان اعزام شدند. 
وی با بیان اینکه آتش نشانان در 23 ثانیه به محل رسیدند، گفت:با حضور آتش نشانان در محل مشاهده شد که یک باب مغازه به وسعت حدود 15 متر که دارای دو و نیم طبقه نیز بود، دچار حریق شد. در قسمت بالایی این مغازه نیز انباری به مساحت حدود 50 مترمربع قرار داشت که مملو از کالا بود. 
ملکی با اشاره به اینکه طبقه همکف این ساختمان کاملا شعله ور شده و شعله های آتش در حال گسترش و سرایت به بخش هایی از نیم طبقه بالایی بود، اظهارکرد:دود زیادی هم از مغازه متصاعد میشد که نیروها در مغازه را باز کردند، مشغول عملیات شدند و به سرعت آتش را خاموش کردند. 
سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه آتش نشانان از سرایت حریق به بخش های بالایی و مغازه های اطراف جلوگیری کردند، گفت:حوالی ساعت 8:30 آتش نشانان پس از ایمن سازی محل و لکه گیری به ماموریت خود خاتمه دادند.
به گفته ملکی، خوشبختانه این حادثه مصدومی نداشته و علت آن نیز از سوی کارشناسان آتش نشانی در حال بررسی است.

انتهای پیام/م

جزئیات آتش سوزی امروز صبح در میدان حسن آباد تهران

3.84
این مطلب مفید بود ؟31
برچسب : آتش سوزی
وبگردی