نرگس کلباسی

ماه عسل آرزوی نرگس کلباسی را برآورده کرد+عکس

تاریخ انتشار : 1 شهریور 1396کد مطلب : 55266زمان مطالعه : 1 دقیقه
صفحه رسمی برنامه ماه عسل با انتشار تصویری از کارت حج نرگس کلباسی خبر از برآورده شدن آرزوی حج این بانوی فداکار کشورمان داد.

آرزوی نرگس کلباسی در ماه عسل برآورده شد

نرگس کلباسی در روزی که مهمان برنامه ماه عسل بود از آرزوی رفتن به سفر حج صحبت کرد و رهبر معظم کشورمان در پایان برنامه یک سفر حج به این بانوی ایرانی هدیه داد. صفحه رسمی برنامه ماه عسل با انتشار عکسی در اینستاگرامش خبر از برآورده شدن آرزوی نرگس کلباسی داد.

نرگس کلباسی راهی سفر حج شد

نرگس کلباسی

کارت حج نرگس کلباسی

صفحه برنامه ماه عسل با انتشار این عکس نوشت:نرگس کلباسی به آرزوی سفر حج رسید. نرگس کلباسی عکسی از کارت حج خود را در صفحه اینستاگرامش منتشر کرد.او در یکی از قسمت های ماه عسل 96 از آرزوی سفر به خانه خدا گفت و در همان روز از مقام معظم رهبری یک سفر حج هدیه گرفت.

 نرگس کلباسی

نرگس کلباسی در برنامه ماه عسل

15 خردادماه 96 نرگس کلباسی، مهمان برنامه ماه عسل شد و داستان زندگی پر فراز و نشیب خود را در این برنامه روایت کرد. در پایان برنامه احسان علیخانی درباره آرزوی این دختر ایرانی پرسید که گفت:من آرزو دارم به سفر حج بروم یا هر سفر دیگری که مرا به خدا نزدیک تر کند.

بعد از پایان برنامه مقام معظم رهبری یک سفر حج را به خانم نرگس کلباسی هدیه داد که این دختر فداکار ایرانی با انتشار پستی در اینستاگرامش از مقام معظم رهبری تشکر کرد.

ماه عسل آرزوی نرگس کلباسی را برآورده کرد+عکس

59
این مطلب مفید بود ؟90
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک/ م.ف
وبگردی